Αναπαραγωγή Αναπαραγωγή καρδερίνας 2014

μπραβο σου βασιλη να το χαιρεσαι το μικρο σου καλη συνεχεια
 
Μπράβο Βασίλη να τα χαίρεσαι φτου φτου φτου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: stam64
Αυτο θα πει ευτυχισμενη οικογενεια, οτι και κανεις εκτροφη παντα πετυχαινεις τα καλυτερα αποτελεσματα, μπραβο BILL
 
Μπραβο Βασιλη, να τα χαιρεσε, μπορει να μην καταφεραμε τιποτα [προς το παρων ελπιζω]μερικοι-μερικοι [δηλ. εγω] αλλα τουλαχιστον περνουμε κουραγιο οτι δεν προσπαθουμε αδικα:)
 
Καλωσόρισες Μάριε! Επειδή εδώ είναι θέμα άλλου μέλους, φτιάξε ένα καινούριο θέμα, δικό σου σε αυτήν την κατηγορία και όποιες απορίες έχεις ευχαρίστως να σου τις λύσουμε και να σε βοηθήσουμε! Φιλικά!
 
Ακόμα δύο σημερινές τετράδες καρδερινάκια για φέτος... Και συνεχίζουμε ακάθεκτοι...

pGrp0V1.jpg


XiWdTGe.jpg




Κι άλλη μία λίγο πριν κλαρώσουν...

ciGh5kR.jpg
 
Ρε Βαγγέλη, ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω .. Έχεις τέτοια προσφορά, σου δίνεται απλόχερα το ''υλικό'' και συ σφυρίζεις αδιάφορα;...''χούφτωστα'' ρε φίλε :D
 
Ψήνεται, σιγά σιγά Νικόλα.

Περιμένει να πάρει καρδερίνες τρίτης γενιάς ο μπαγάσας για να είναι σχεδόν σίγουρος.
 
Σοφό, πόσα μαθαίνουμε εδώ μέσα!

Και "κάποιοι" σοφοί υποστηρίζουν πως οι καρδερίνες 5ης γενιάς θα είναι ακριβώς όπως τα καναρίνια σε ότι έχει να κάνει στο θέμα συμπεριφοράς.

Για να δούμε...

Κοντά είμαστε.

Να λοιπόν ένας λόγος που δεν θέλω να μοιράσω τις συγκεκριμένες καρδερίνες όπου νά ναι. Θέλω να ξέρω τι μου γίνεται με τα αίματα.
 
Back
Top