Γενικά Αυτή είναι η Winter

Απίστευτο το συναισθηματικό τους εύρος. Δεν είναι απλά ότι "καταλαβαίνουν ποιος τα φροντίζει" όπως τα περισσότερα ζώα άλλωστε, αλλά καταλαβαίνουν πολλά παραπάνω απ' αυτό, έως και τον τρόπο που θα μας δείξουν την αγάπη τους!
Είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ.
 
Όχι, δεν το είπα αυτό. 😱

σε καταλαβαίνω απόλυτα :)από τότε που έχασα τον Μάριο μου(γατούλα) είπα πολλά "δεν θα πάρω άλλο ζώο " με κορυφαίο το "δεν θέλω παπαγάλο"😛
το κορίτσι σου είναι υπέροχο και χαίρομαι πολύ που της έδωσες μια ευκαιρία καλύτερης ζωής!
 
Εμένα δε μου παίζει το βίντεο... ☹

To έχω ανεβάσει στο φόρουμ Βάσια, δεν είναι απο εξωτερικό σύνδεσμο. Αν δεν παίζει ξέρεις ποιος φταίει. 😛
 
Ένα χρόνο μαζί. :) Δεν ξέρουμε τα γενέθλια της αλλά ορίσαμε αυτήν την ημερομηνία που ήρθε κοντά μας ως τα γενέθλιά της.
Χρόνια πολλά Winter!
bd1.webp
Xαρήκαμε τον ήλιο όσο ακόμη δεν έχει πολύ κρύο.
db2.webp


Σαν σήμερα πέρσι την πήραμε απο το rescue center.
22687756_10213419484098252_2683345071144436561_n.webp22688558_10213419484258256_816532302492245752_n.webp
 
Πότε πέρασε ένας χρόνος; Απίστευτο μου φαίνεται!
Να την χαίρεστε και να σας χαίρεται και κάθε χρόνος που περνάει να αφήνει στο παρελθόν όλο και περισσότερο τα άσχημα που έζησε πρίν.
Ευτυχώς για εκείνη, γεννήθηκε παπαγάλος και έχει ακόμα πολλά χρόνια κοντά σας κι εσείς αντίστοιχα εννοείται :D
Στην περίπτωση της Winter ισχύει το "κάθε χρόνος και καλύτερα".
 
Πότε πέρασε ένας χρόνος; Σαν χθες μου φαίνεται που την υιοθέτησες! Κύλησε τόσο γρήγορα, που δεν το αντιληφθήκαμε! Βέβαια με όλες αυτές τις δυνατές και όμορφες στιγμές και τις αξέχαστες αναμνήσεις που έχετε ζήσει και με όλη αυτή τη καλοπέραση περνάει ο καιρός!👍

Χαρούμενη επέτειο να έχετε και σας εύχομαι από καρδιάς να περάσετε μαζί, συντροφιά πάρα πολλά πολλαπλάσια χρόνια! Να σας ζήσει μέχρι τα βαθιά της γεράματα και να την χαίρεστε με τον καλή, αγαπησιάρικη και αθώα προσωπικότητα της! Πολλά μπράβο και θερμά συγχαρητήρια για όλα όσα της έχετε προσφέρει αυτόν τον χρόνο! 🙂
 
Back
Top