Γενικά Αυτή είναι η Winter

Χρόνια πολλά, υγιή, χαρούμενα Winter! 🙂 Σίγουρα τα επόμενα χρόνια σου θα εξακολουθήσουν να είναι τυχερά εφόσον σε επέλεξε μια τόσο συνειδητοποιημένη και φιλόζωη οικογένεια!👍
Να την καμαρώνετε χαρούμενη Ανέστη!
 
Σας ευχαριστούμε όλους! Έχει τόσα υπέροχα πλάσματα σε rescues που εύχομαι να μπορούσαν περισσότεροι να υιοθετήσουν απο ένα. Ξέρω ότι αν ήταν στην Ελλάδα πολλοί θα το κάνατε. :)
 
Σας ευχαριστούμε όλους! Έχει τόσα υπέροχα πλάσματα σε rescues που εύχομαι να μπορούσαν περισσότεροι να υιοθετήσουν απο ένα. Ξέρω ότι αν ήταν στην Ελλάδα πολλοί θα το κάνατε. :)

Συγγνώμη για το off topic αλλά δεν αντέχω να μην το σχολιάσω.
Δυστυχώς αν ήταν στην Ελλάδα τότε θα πήγαινε ο κάθε ένας χαρούμενος να πάρει ένα "ακριβό" ζώο με τόσες ανάγκες επειδή είναι δωρεάν και δεν ξέρω κατά πόσο θα το έσωζε ή αν απλά θα ήταν χειρότερο το μέλλον για το πουλί.
Σίγουρα υπάρχουν οι συνειδητοποιημένοι που θα το έσωζαν απο αγάπη και για ένα καλύτερο μέλλον, αλλά θα πήγαιναν και πολλοί τσαμπατζήδες 👎

Να χαίρεσαι και πάλι την κουκλάρα σου και περιμένουμε και Χριστουγεννιάτικες φωτογραφίες με σκουφάκι 😛
 
Δεν το σκέφτηκα έτσι και μάλλον έχετε δίκιο και οι δύο. Σίγουρα θα υπήρχαν και τέτοιοι.

@ilie mp Ναι θα βγάλουμε φωτο σίγουρα. Κοιτάζω στα dollar stores αλλά τα καπελάκια είναι λίγο μεγάλα συνήθως και μπαίνει μέσα όλο το κεφάλι της. :D
 
Καιρό είχατε να μας δείτε. :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.


Τα δεύτερα Χριστούγεννα μαζί μας. Καλές γιορτές σε όλους. :)
rsz_img_2238.webp
 
Κοιτάζω στα dollar stores αλλά τα καπελάκια είναι λίγο μεγάλα συνήθως και μπαίνει μέσα όλο το κεφάλι της. :D
😛Πήγες κι εσύ στον Καναδά! Αν ήσουν πιο κοντά όλο και κάτι θα σου έστελνα. Γνωρίζεις την αδυναμία μου για τα μικρά καπελάκια 😉
 
Το νεότερο σημείο για να βρίσκετε κοντά μας όταν είμαστε στην κουζίνα και δεν κάθεται εκεί η γάτα σαφώς γιατί κανονικά αυτός είναι ο θρόνος της βασίλισσας που επιβλέπει τους υπηκόους της αφ' υψηλού.
IMG_0007.webp
 
Back
Top