Φροντίδα Βρήκα πληροφορίες για το bird harness

Από όσο γνωρίζω δεν υπάρχουν στην Ελληνική αγορά, μόνο παραγγελία από το ιντερνετ.
 
Γνωριζης...

Απο το internet απο που και πως θα το παραγγηλουμε; Σε ευχαριστω πολυ! Νασε παντα καλα! ΚΓ.:)
 
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

πολυ Σισση! Εσυ τοχης παρη ειπες; Με παραγγελεια; θα μπω να το ψαξω και να παρω και εγω! Νασε παντα καλα! ΚΓ.:)
 
nai simfono m ta pedia... prepei sigoura na kanete dokimi sto spiti kai oxi na to vgalete amesos ekso... ta Budgie mallon ta mpei kala s ayto to harness.

O Riki den thelei oute na to dei... exo kanei merikes prospathies alla tipota... den to thelei.
 
kitakste tin triti eikona sto proto mou post #1 eki einai akrivos to idio harness opos pira ego gia ta hamster... kai to harness pou eftiaksa protoun me odigies apo to internet einai to idio.

Apla einai katalilo mono gia ta mika papagalakia mexri megethos tou Cockatiel.
 
Οταν βρισκομαστε στην Αθηνα, βαζω στον Μαριο το harness μια με δυο φορες την εβδομαδα. Τις μερες που βρισκομαστε στο εξοχικο, το φοραει καμια φορα και τρεις φορες την μερα, διοτι τον βγαζω συχνα για βολτα στον κηπο. Του το φοραγα σχεδον καθημερινα το πρωτο διαστημα δηλ. Οταν ηταν σε ηλικια 2-3 μηνων (εχει ηδη κλεισει 5 μηνων) Δειτε ποσο φυσικα συμπεριφετεται
th_8d3c1189.jpg
 
Τί θα λέγατε να οργανώναμε μιά ομαδική παραγγελία απο Bird harness; Αν μαζευτούμε κάμποσοι θα πληρώσουμε πολύ λιγότερα έξοδα αποστολής. Αν θέλετε μπορώ να αναλάβω να συγκεντρώσω τα ονόματα των ενδιαφερομένων και τα μεγέθη που θέλουν.
 
παιδια επειδη εχω μπερδευτει με ολη τη συζητηση... Αν παω και παρω ενα για χαμστερ για το κοκατιλ μου θα ειναι οκ;
 
Μαρια...

Για σας! Εγω ακομα δεν εχω καταληξη ποιον Παπ.. Θα παρω;Macaw severe η Amazon;Καποιον απο τους δυο! Αλλα πιστευω πως τεριαζη και στους δυο το μεγεθος που θελω να παραγγηλω! Ναι εγω ειμαι μεσα στην Παραγγελια! Αν αποφασισουν και αλλοι! Σας ευχαριστω πολυ ναστε παντα καλα! ΚΓ.
 
Ξερει κανεις καποιο καταστημα που να πουλα harness; Το θελω τοσο πολυ για τον Πελε.. (ζακο) Αν δεν επιτεπεται παρακαλω με Π. Μ.

ευχαριστω,
 
Λεωνίδα, διάβασε τα προηγούμενα ποστ! Έχει απαντηθεί αυτή η ερώτηση τουλάχιστον 2 φορές!
 
Το Bird Harness ισχυει και για τους Amazon Parrot;

Κανη το Bird Harness ακομα και για τους Amazon Parrots;
😉 Ευχαριστω πολυ! Ναστε παντα καλα! ΚΓ.
 
Αγγελε για σας! Αναγκαστικα μπαινουμε λιγο μεσα. Για Αμαζον..ρωταω γιατι δεν ξερω γ'αυτο το πουλι Τιποτα.. Ενω σκεφτομαι να το αποκτισω.. Καποια απ'ολες της Αμαζονες.. Τελος παντων.. Ρωταω γιατι εχω την εντυπωση, οτι ειναι (Απομακρα)πουλια(Ανεξαρτητα)τυπου Γατας; Αν ξερετε κατι πητεμου να βοηθηθω πρην το παρω και το μετανοιωσο; Αν ειναι νευρικο οπως νομιζω, πως θα δεχτη το Bird Harness;Ευχαριστω ναστε καλα! ΚΓ.
 
αφου δεν ξερεις, οπως λες για αμαζον τοτε πως λες να παρεις...
πρωτα μαθε και μετα κανε σκεψεις για αποκτηση...
:)
 
αφου δεν ξερεις, οπως λες για αμαζον τοτε πως λες να παρεις...
πρωτα μαθε και μετα κανε σκεψεις για αποκτηση...
:)
Συγνωμη δεν διαβασατε τι ειπα; Τι εγραψα;(δεν ξερω γ'αυτο το πουλι και ρωταω για να δω αν μπορω να παρω) ελεως. ΚΓ.
 
"ρωταω γιατι δεν ξερω γ'αυτο το πουλι Τιποτα"

εγω αυτο διαβασα... Τωρα αν αλλα γραφεις και αλλα ενοεις τι να πω...
αν ειχες διαβασει τις προϊγουμενες σελιδες θα εβλεπες πως ο ανεστης που εχει αμαζονιου του εχει βαλει...
το λουρακι αυτο ειναι για παπαγαλους... Οχι για ζακο ή για κοκατιλ μονο, απλα αναλωγα το παπαγαλο ειναι και το μεγεθος...
 
παιδια..υπαρχει δυνατοτητα να μου αγορασει καποιο μελος απο Αθήνα το λουρακι που πηρε και η πωλινα και να μου το στειλει;
 
Back
Top