Φροντίδα Βρήκα πληροφορίες για το bird harness

AGGELE, Simera ksanapiga se ayto to katastima gia na paro kapia paixnidia gia to Budgie tou aderfou mou kai den ipirxane tetia Hamster-Harness... Hpirxane pio mikra gia pontikia nomizo, kai pio megala gia kounelia...

O Riki telika arnithike na to foresi, tha doume an tha to foresei to Budgie...
 
oxi, den rotisa...
den ksero na tha paei ayto to harness se Budgie, Logika nai... tha doso to diko mou harnes ston aderfo mou kai tha prospathisi aytos na to valei sto Budgie tou... Omos mexri na tou to siiiiiiilooo... tha perasei 3 vdomades :)
 
γεια σας παιδια! Αν ειναι ευκολο μπορει να μου γραψει καποιος καμια διευθυνση για να μπωρω να παραγγειλω bird harness"μου αρεσαι πολυ... Κ επειδη το λυπαμε το πουλακι ολη μερα σπιτι θα ηθελα να παρω για να το βγαζω στην αυλη.. Τα χω κοψει τα φτερα αλλα παλι πεταει.. Κ φοβαμε να τον βγαλω κ απο τις γατες! Ευχαριστω!
 
γεια σας παιδια! Αν ειναι ευκολο μπορει να μου γραψει καποιος καμια διευθυνση για να μπωρω να παραγγειλω bird harness"μου αρεσαι πολυ... Κ επειδη το λυπαμε το πουλακι ολη μερα σπιτι θα ηθελα να παρω για να το βγαζω στην αυλη.. Τα χω κοψει τα φτερα αλλα παλι πεταει.. Κ φοβαμε να τον βγαλω κ απο τις γατες! Ευχαριστω!

Ποστ #87 https://community.petbirds.gr/threads/Βρήκα-πληροφορίες-για-το-bird-harness.3657/
 
Αυτές είναι από την δικιά μου.. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εδώ στον Κωσταντίνο, που μου έδωσε του Πάρη. Αρχικά πήγαινε για τον Σενεγαλεζάκο μου, αλλά η προσπάθειά έπεσε στο κενό. Τότε σκέφτηκα από περιέργεια περισσότερο, να κάνω μια προσπάθεια και ΕΠΙΑΣΕ! :D
 

Συνημμένα

  • user2493_pic9658_1241547409.webp
    user2493_pic9658_1241547409.webp
    12,2 KB · Προβολές: 101
  • user2493_pic9662_1241547802.webp
    user2493_pic9662_1241547802.webp
    13,9 KB · Προβολές: 93
Χμμμ, ΝΑΙ! Πάντως δεν έχει πάρει από εμένα... 😛
 
Αυτές είναι από την δικιά μου.. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εδώ στον Κωσταντίνο, που μου έδωσε του Πάρη. Αρχικά πήγαινε για τον Σενεγαλεζάκο μου, αλλά η προσπάθειά έπεσε στο κενό. Τότε σκέφτηκα από περιέργεια περισσότερο, να κάνω μια προσπάθεια και ΕΠΙΑΣΕ! :D

Οντως της παει. Το δεχεται η προσπαθει να το βγαλει;Βαλε μας καενενα βιντεο εν ωρα δρασης.:D
 
Σας ευχαριστώ όλους! Το δέχεται Φώτη.. Καθαρίζεται και όλα ok! Το πλαστικό το κούμπωμα που έχει στο πλάι έχει πειράξει μια δυο φορές, αλλά τίποτα άλλο το ιδιαίτερο.. Βίντεο θα ανεβάσω κάποια στιγμή, αλλά πρέπει πρωωωτα να κάνω λογαριασμό στο you-tube και τα βαριέμαι λίγο αυτά.. 😛
 
Παιδιά, η πρότασή μου γιαμιά ομαδική παραγγελία ισχύει. Όποιος θέλει ας μου στείλει pm για να το κανονίσουμε.
 
sissy εγω εστειλα mail στο aviator και λεει οτι για Lovebird δεν κανει..☹ζνιφ! απο κοκατιλ και πανω... Το δικο σου τι μεγεθος εχει; Γιατι στις φωτο σαν τον κοκο μοιαζει..
 
Ο Μαριουλης ειναι πολυ μικρος! Μισος απο Lovebird!

sissy εγω εστειλα mail στο aviator και λεει οτι για Lovebird δεν κανει..☹ζνιφ! απο κοκατιλ και πανω... Το δικο σου τι μεγεθος εχει; Γιατι στις φωτο σαν τον κοκο μοιαζει..
 
Ο Μαριος εχει το μεγεθος ενος κοινου καναρινιου. Το μεγεθος του Harness που του αγορασα, ειναι το Petite. Εκεινοι το προτεινουν για πουλια απο 75 εως 110 γραμμαριων (For birds from 75-110 grams – Cockatiels, Small Conures). Αυτο το μεγεθος, του εφαρμοζει πολυ καλα.
 

Συνημμένα

  • 37.webp
    37.webp
    44,2 KB · Προβολές: 92
το μεγεθος petite ειναι νομιζω καλο για λοβ, αφου κανει στον μαριο μεχρι και σε μικρες κονουρες μεσα ειναι και το λοβ...
 
Back
Top