Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Αφού το παιδί δεν την γουστάρει την γεωμετρία. Τι το βάζεις, με το ζόρι να την μάθει! 😁😀
😀. Γλώσσα δεν έμαθε (κιχ δε βγάζει), οπότε πάμε γεωμετρία. 🙂
Καλά οκ. Μιλαμε για εκπαίδευση όχι αστεία! 🤣
Με το φυτό που έμπλεξε. 🙂
Πω πω πόσο άλλαξε! Κούκλος!
Λίγα πουπουλάκια στο τσουλούφι και ψηλά στην πλάτη μείνανε και τέρμα η πτερόρροια... Όλα τα άλλα τα άλλαξε :)
 
👍 Είναι όμορφος και... Μορφωμένος (θα γίνει)!
Τυχερή αυτή που θα τον πάρει! 😛
Να σαι καλά Σίσσυ... Τον αδικεί λίγο το xiaomi με τη χάλια κάμερα 😉
Θα γίνει nerd 🤓 😀
 
Το παιδί είναι της θεωρητικής κατεύθυνσης το παιδί... Πάρε του κανένα βιβλιο αρχαίων να το ροκανίσει και άσε τις γεωμετρίες...🤣
Βγαλε τον βρε μια ωραία καθαρή φώτο να τον δούμε, να τον καμαρώσουμε!
Μίλα του και σφύρα του συνέχεια αλλιώς δε θα μιλήσει ποτε.
 
Το παιδί είναι της θεωρητικής κατεύθυνσης το παιδί... Πάρε του κανένα βιβλιο αρχαίων να το ροκανίσει και άσε τις γεωμετρίες...🤣
Βγαλε τον βρε μια ωραία καθαρή φώτο να τον δούμε, να τον καμαρώσουμε!
Μίλα του και σφύρα του συνέχεια αλλιώς δε θα μιλήσει ποτε.
Θα βγάλω μέρα με ήλιο να φανεί καθαρά...
Σφυρίγματα τραγουδάκια στο youtube όλη μέρα.. 5 τσίου όταν φεύγω από το σπίτι και ένα όταν γυρίζω. Επικοινωνούμε αλλιώς όμως :) Ας μιλούσε και θα του μάθαινα ἄνδρα μοι ἔνεππε μοῦσα πολύτροπον στάνταρ :)
 
Ωωω ομορφιές που βλέπω! Μεγάλωσε και έγινε ακόμη ποιο κούκλος! Μπράβο μπράβο! Να τον χαίρεσαι Γιώργο! 😉😀👌
Να σαι καλά...
Πω πω τι κούκλος!
Θα ανοίξει το ραμφακι και για τραγούδι κάποια στιγμή!
Κάτι πήγε να κάνει τον Ιανουάριο και μετά πάλι μούγγα... Μήπως με ντρέπεται;
 
Κάτι πήγε να κάνει τον Ιανουάριο και μετά πάλι μούγγα... Μήπως με ντρέπεται
Μην τον αγχωνεις τον κούκλο! Θα σου τα πει κάποια στιγμή όλα μαζεμένα.
Τις ώρες που είστε μαζί βλέπετε τηλεόραση; Ακούτε μουσική; Όταν ακούει φασαρία στο σπίτι δεν θέλει να μουρμουρισει για να καλύψει με τη φωνή του τους ήχους που ακούει;
 
Να σαι καλά... Όλοι εδώ ξετρελαμένοι είμαστε!


χαχα.. Θενκς... μας λείπει λίγο χρώμα, αλλά έτσι μας αρέσει :)
Είστε πιο σικατοι εσείς! 😁
 
Μην τον αγχωνεις τον κούκλο! Θα σου τα πει κάποια στιγμή όλα μαζεμένα.
Τις ώρες που είστε μαζί βλέπετε τηλεόραση; Ακούτε μουσική; Όταν ακούει φασαρία στο σπίτι δεν θέλει να μουρμουρισει για να καλύψει με τη φωνή του τους ήχους που ακούει;
Τηλεόραση δεν έχουμε από άποψη...
Μουσική όλη μέρα...ή τουλάχιστον πολύ συχνά.. Που και που χορεύει αλλά τσίου δεν κάνει. ☹
[automerge]1555438851[/automerge]
πιο σικατοι εσείς! 😁
γκοθάδες :)
 
Τηλεόραση δεν έχουμε από άποψη...
Μουσική όλη μέρα...
Ούτε κι εμείς έχουμε τηλεόραση. Εμείς βέβαια δεν ακούμε ούτε μουσική. Όλη την ημέρα στη μουγγα είμαστε. Απορώ! Γιατί ο δικος μου ο τοσοδουλης δεν σταματάει ποτέ;
Όταν θα αρχισει τη μουρμούρα, θα ψάχνεις αυτές τις ωραίες και ήσυχες μέρες!

Νομίζω ότι σου το έχω ξαναπεί Γιώργο. Ο μεγάλος κοκατιλακος μου 14 ετών περίπου σήμερα και δεν κελαηδησε ποτέ. Μόνο μονοτονους ήχους σαν θηλυκό!
Συμβαίνουν αυτά και στις καλύτερες οικογένειες 😋
 
Back
Top