Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Μην του το θυμίζεις γιατί θα μείνει να κάνει Ανάσταση με τον Σπύρο.
Προσοχη μη λαμπαδιασει κανενα τσουλουφι μόνο...
Λαμπαδα να παρεις στο παιδι Γιωργο!
**να εχουν το νου τους στα βεγγαλικα, να τους πεις... Το μεγαλο αγχος μας το βραδυ της Αναστασης..
 
Πανέμορφη η φωτογραφία του Σπύρου, Γιώργο!

Συναισθάνομαι το άγχος σου... Κι εγώ για πρώτη φορά (αναγκαστικά) θα τους αφήσω στην αδερφή μου για 4-5 μέρες. Σίγουρα θα προτιμούσα να τα έχω μαζί, αν και δεν σου κρύβω πως φοβάμαι το να μένουν μόνα στο ξενοδοχείο.
Όσες φορές έχει χρειαστεί να το κάνω όμως, δένω τον πάτο με το υπόλοιπο κλουβί, τις πόρτες για να μην ανοίγουν, έτσι ώστε να μην υπάρχουν περιθώρια για ''λάθη'' (όσο αυτό είναι εφικτό), από την ίσως περιέργεια του προσωπικού... Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δηλ 🙄
Εύχομαι να περάσεις εσύ καλά και αυτά καλύτερα! :D
 
**να εχουν το νου τους στα βεγγαλικα, να τους πεις... Το μεγαλο αγχος μας το βραδυ της Αναστασης..
Έχω δώσει απ τα Χριστούγεννα γραπτές οδηγίες :)
Πανέμορφη η φωτογραφία του Σπύρου, Γιώργο!

Συναισθάνομαι το άγχος σου... Κι εγώ για πρώτη φορά (αναγκαστικά) θα τους αφήσω στην αδερφή μου για 4-5 μέρες. Σίγουρα θα προτιμούσα να τα έχω μαζί, αν και δεν σου κρύβω πως φοβάμαι το να μένουν μόνα στο ξενοδοχείο.
Όσες φορές έχει χρειαστεί να το κάνω όμως, δένω τον πάτο με το υπόλοιπο κλουβί, τις πόρτες για να μην ανοίγουν, έτσι ώστε να μην υπάρχουν περιθώρια για ''λάθη'' (όσο αυτό είναι εφικτό), από την ίσως περιέργεια του προσωπικού... Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δηλ 🙄
Εύχομαι να περάσεις εσύ καλά και αυτά καλύτερα! :D
Σε βλέπω και σένα να ζητάς φωτογραφίες κάθε 5λεπτο. 🙂
Και συ Σισσυ καλό Πάσχα!
 
Αν θέλουν να καλέσω εισαγγελέα πασχαλιάτικα :)
αυτο ειχε γινει μια φορα σε εμενα με το παλιο μου lovebird που τους ελεγα μην το βγαλετε(πολυ ηρεμο) και το εβγαλαν αλλα εντάξει αφου δεν έπαθε τιποτα παλι καλ
 
Σαν σήμερα πριν ακριβώς από ένα χρόνο έσκασα από το αυγό...
Εδώ με μπαμπά και με bros...
IMG-2afc362ebe5e2389220847bb8a02c444-V.jpg

Μετά με βάλανε σε ένα κλουβάκι να πάω Αθήνα να προσέχω ένα γατάκι...
IMG-56f58851359c7317fc8b42cd5f5e05b7-V.jpg

Το οποίο κάπου χάνεται τα μεσημέρια κάθε μέρα, αλλά σήμερα είχαμε πάρτυ...
IMG_20190502_154132.jpg


και αφού φάγαμε την τούρτα πιπεριάς...
IMG_20190502_170612.jpg

άνοιξα το δώρο μου...
addtext_com_MDk0MjQ3NTA1MzA.jpg
addtext_com_MDk0NDMwNTA1NTk.jpg
addtext_com_MDk0NjQ4NTA1NzY.jpg

Με το γατάκι που προσέχω, αν και μου φεύγει κάθε μέρα, τα πάμε πολύ καλά... Μπορώ να πω ότι εκπαιδεύτηκε έυκολα...

Και του χρόνου! 🍻
 
Χρόνια του πολλά! Να τον χαίρεσαι Γιώργο για πολλά πολλά χρόνια! Είναι απίθανος! Χάχα κάνει και τρίποντα τώρα;
Εύχομαι να είναι πάντα υγιείς και να τον χαίρεσαι όπως επιθυμείς! Και του χρόνου με υγεία και με μια νύφη!
 
Χρόνια του πολλά! Να τον χαίρεσαι Γιώργο για πολλά πολλά χρόνια! Είναι απίθανος! Χάχα κάνει και τρίποντα τώρα;
Εύχομαι να είναι πάντα υγιείς και να τον χαίρεσαι όπως επιθυμείς! Και του χρόνου με υγεία και με μια νύφη!
Να σαι καλά! Ε τη νύφη αργά ή γρήγορα δεν τη γλιτώνουμε...
 
Να τον χαίρεσαι! 😀 Τι ωραία δημοσίευση! Θα την χάρηκε απίστευτα την έκπληξη με την τόση αγάπη που πήρε! Να στε μαζί αγαπημένοι εύχομαι! 😊
Να τον χαίρεσαι Γιώργο. Να τα εκατοστήσει και να σε προσέχει πάντα 😁
Πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός!
Χρόνια πολλά και τρελά στον μικρο σποράκο που εγινε Σπυρακος!
Να τον χαιρεσαι Γιωργο!
Να είστε καλά! Δεθήκαμε τελικά πάρα πολύ... Τα κοκατίλ δεν παίζονται οκ...
 
Πότε ήταν σκέψη να γίνει ζευγάρι η μαμά και ο μπαμπάς του... Και πότε έγινε ενός χρόνου ο μπόμπιρας!
Να τον χαίρεσαι, να ζήσετε ατελείωτες όμορφες στιγμές και σιγά σιγά γεμάτες τραγούδι και κελαηδήματα!

Χρόνια σου πολλά Σπυτετο!
6a00d8345170df69e2019b013aa8f6970d-450wi.webp
 
Καλησπέρα Γιώργο! Χρόνια του πολλά και ευτυχισμένα! Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις τον πολυαγαπημένο σου Σπυράκο όπως τον ξέρουμε, ο φτερωτός σου κολλητός! Να είναι πάντοτε υγιής και ζωηρός! Σε ευχαριστούμε για την παρουσίαση της μέχρι τώρα ζωής του! Πανέμορφη η οικογένεια του! Κληρονόμησε καλά γονίδια! Και του χρόνου να είστε καλά! 😊🙂🥳🍰
 
Back
Top