Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Καλησπέρα και από μας...
Δεν ξέρω πως κοιμήθηκε, αλλά ξύπνησε με ουρά στραβή ☹
Να την αφήσω; Θα επανέλθει; Να προσπαθήσω απαλά να την ισιώσω;


Επιθεωρώντας εντωμεταξύ τη σίτα...
View attachment 63881
Εγώ ήθελα να ρωτήσω η σιτα για που είναι; Βρήκαμε λύση στο θέμα των παραθύρων; ΥΓ Θέλουμε και ανφάς παρακαλώ!
 
Εγώ ήθελα να ρωτήσω η σιτα για που είναι; Βρήκαμε λύση στο θέμα των παραθύρων; ΥΓ Θέλουμε και ανφάς παρακαλώ!
Για το δωμάτιό μου και για το δικό του... Δεν τον αφήνω εκτός κλουβιού μόνο με σίτα, αν ρωτάς αυτό. Ήδη τη θεώρησε παιχνίδι και θα πάει προς τα κει.

Τον έβγαλα από πάνω για να φανεί η ουρά που στράβωσε λίγο... απ΄ ό,τι κατάλαβα πάλι υστερία δική μου είναι :)
 
Τον έβγαλα από πάνω για να φανεί η ουρά που στράβωσε λίγο... απ΄ ό,τι κατάλαβα πάλι υστερία δική μου είναι :)
😊Όχι βρε Γιώργο, απλά έχει μια κλήση η ουρά του όχι στράβωμα...
Αν όμως οφείλεται στο κλουβί (όπως προανέφερε ο Βαγγέλης και δεν ήταν χιούμορ), ενδέχεται η κλήση να εξελιχθεί σε στράβωμα:)
 
😊Όχι βρε Γιώργο, απλά έχει μια κλήση η ουρά του όχι στράβωμα...
Αν όμως οφείλεται στο κλουβί (όπως προανέφερε ο Βαγγέλης και δεν ήταν χιούμορ), ενδέχεται η κλήση να εξελιχθεί σε στράβωμα:)
Θα το τσεκάρω ξανά το κλουβί αν και είμαι σίγουρος ότι εκεί που κοιμάται χωράει μια χαρά...
Θα 'παιζε κάπου το απόγευμα που έλειπα και την "έπιασε" για ώρα στα κάγκελα... φαντάζομαι..
 
Νομιζω οτι πρέπει να του πάρεις μεγαλύτερο κλουβι...

😊Όχι βρε Γιώργο, απλά έχει μια κλήση η ουρά του όχι στράβωμα...
Αν όμως οφείλεται στο κλουβί (όπως προανέφερε ο Βαγγέλης και δεν ήταν χιούμορ), ενδέχεται η κλήση να εξελιχθεί σε στράβωμα:)
Γιώργο μου, δεν γνωρίζω αν έκανε χιούμορ ο Βαγγέλης,
αλλά ως... 😛 décoratrice (και όχι μόνο) συνιστώ μεγαλύτερο κλουβί!
Είναι το τρίτο κλουβί που διακοσμώ.χρυσές δουλειές κάνω! 😁

Προτείνω ριζικές αλλαγές για τον Σπύρο! Λέω κρεβάτι και καναπές ν΄αλλάξουν θέση,
μέχρι... Μουστάκι θα σε βάλω να του 🤪ξυρίσεις! Α😀!
Ρίξε μια ματιά και άλλαξε ότι σας βολεύει:). Εγώ στα δικά μου κλουβιά κάνω ''ανακαινίσεις'' με τις ώρες, δεν είναι εύκολο από την φωτογραφία.
64446
 
Γιώργο μου, δεν γνωρίζω αν έκανε χιούμορ ο Βαγγέλης,
αλλά ως... 😛 décoratrice (και όχι μόνο) συνιστώ μεγαλύτερο κλουβί!
Είναι το τρίτο κλουβί που διακοσμώ.χρυσές δουλειές κάνω! 😁

Προτείνω ριζικές αλλαγές για τον Σπύρο! Λέω κρεβάτι και καναπές ν΄αλλάξουν θέση,
μέχρι... Μουστάκι θα σε βάλω να του 🤪ξυρίσεις! Α😀!
Ρίξε μια ματιά και άλλαξε ότι σας βολεύει:). Εγώ στα δικά μου κλουβιά κάνω ''ανακαινίσεις'' με τις ώρες, δεν είναι εύκολο από την φωτογραφία.
View attachment 64446
Γιώργο περιμένω να δω ότι θα υπηρετήσεις τις συμβουλές της @Sissy και όπως φαντάζομαι. Θα ευχαριστηθεί ο όμορφος Σπυρακος!
 
@Sissy καταρχάς σε ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες (ξέρω ότι θέλει χρόνο, σκέψη, σχέδια κτλ)...
Σου έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και να είσαι σίγουρη ότι θα το μελετήσω και θα ακουλουθήσω όσα περισσότερα γίνεται :)

Όσον αφορά το μεγαλύτερο κλουβί... Μένω σε 2άρι (νοικιάζω εδώ) και ο Σπύρος το βράδυ πάει στο δωμάτιό του και τη μέρα στο δικό μου... Μετακινείται δύο φορές τη μέρα... Σε άλλο χώρο (και με μία γκομενίτσα), εννοείται ότι θα αλλάξουν τα δεδομένα.

Ξεκινάω μελέτη 😀
 
Back
Top