Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Για την επόμενη φορά.. Έχω ακριβώς το ίδιο κλουβάκι και του έβαζα ζώνη.

View attachment 65472

Σε φωτογραφία στο αυτοκίνητο μου...😛ξέφυγε και δεν το΄χω! 😁
μπορώ όμως να σου δώσω παράδειγμα...

View attachment 65474

Αφού σηκώσεις κάθετα την πλάτη του καθίσματος του συνοδηγού... (μην υπολογίζεις το επάνω κλουβί, αναφέρομαι σε ένα).
Στην αριστερή πλευρά (1) βάζεις μια πχ διπλωμένη πετσέτα, ώστε να κρατάει λίγο πιο ψηλά το κάτω μέρος της ζώνης.
Δεξιά (2) στερεώνεις το πάνω μέρος της ζώνης στο επάνω μέρος του κλουβιού και... Καλό σας δρόμο! 🙂
Υποκλίνομαι! 👏
 
Σε φωτογραφία στο αυτοκίνητο μου...😛ξέφυγε και δεν το΄χω! 😁

Τόσα χρόνια μέλος του φόρουμ (από την αρχή της λειτουργείας του) και μετά του επί ετών 🤪 ''bullying'' του Φοίβος περί αποδείξεων😁🤣 μου έγινε, συνήθεια να φωτογραφίζω και βγάζω βίντεο, προκειμένου να έχω τη 😛δυνατότητα ν΄αποδεικνύω (με στοιχεία) τα πάντα! 🙄
 
Τόσα χρόνια μέλος του φόρουμ (από την αρχή της λειτουργείας του) και μετά του επί ετών 🤪 ''bullying'' του Φοίβος περί αποδείξεων😁🤣 μου έγινε, συνήθεια να φωτογραφίζω και βγάζω βίντεο, προκειμένου να έχω τη 😛δυνατότητα ν΄αποδεικνύω (με στοιχεία) τα πάντα! 🙄
Πλέον δε χρειάζεσαι καν αποδεικτικά.. Ο λόγος σου αρκεί!
Καθηγήτρια!
 
Παιδιά, άυριο μετά από 2 εβδομάδες θα πάω να πάρω τον Σπύρο από ξένο σπίτι... Τον βγάζω κανονικά σα να μη συνέβη τίποτα; Ή να ενώσω τα κλουβιά σαν να τον παίρνω για 1η φορά;
2 εβδομάδες έμεινε μέσα στο κλουβί και δε με έχει δει...
 
Τον πας σπίτι και τον βγάζεις κανονικά Γιώργο :)

2 εβδομάδες έμεινε μέσα στο κλουβί και δε με έχει δει...
Θα σ΄έχει επιθυμήσει και θ΄αντιληφθεί πόσο όμορφη είναι η ζωή του μαζί σου! 😁
...Άντε και του χρόνου να κάνετε μαζί διακοπές 😉
 
Παιδιά, άυριο μετά από 2 εβδομάδες θα πάω να πάρω τον Σπύρο από ξένο σπίτι... Τον βγάζω κανονικά σα να μη συνέβη τίποτα; Ή να ενώσω τα κλουβιά σαν να τον παίρνω για 1η φορά;
2 εβδομάδες έμεινε μέσα στο κλουβί και δε με έχει δει...
Σαν να μην έγινε τίποτα. Θα φας το "ξύλο" σου φυσικά που τον άφησες 😛 αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι τα πράγματα
 
Καλώς τον δέχτηκες χαζομπαμπα. Το τσουλούφι το μετρησες μήπως κοντυνε;
Εξέτασα τα πάντα... :)
Μόλις τσακισαμε και μια σαλάτα και λίγο ισιωσαμε :)

@ζιζι έκανα σε μένα πράσινη με σουμάκ, αποκάλυψη ήταν!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εξέτασα τα πάντα... :)
Μόλις τσακισαμε και μια σαλάτα και λίγο ισιωσαμε :)
Πάντως Γιώργο τον έχεις κάνει "χαλβά". Δύο εβδομάδες σε ξένο σπίτι και όταν σε είδε άρχισε τα φιλιά;
Εγώ έλειψα μόνο για δύο μέρες και όταν επέστρεψα η μικρή γαλάζια κουκκίδα πηγαινοερχόταν φουσκωμενη για μια ώρα πέρα δώθε πάνω στο τραπέζι και τσιριζε. Και ανάμεσα στις τσιριδες έλεγε ξανά και ξανά το όνομα του μπαμπά του που το έμαθε τις δύο μέρες που έλειπα. Το δικό μου δεν το έχει μάθει ακόμη. Τόσο εκδικητικό πλάσμα.
 
Πάντως Γιώργο τον έχεις κάνει "χαλβά". Δύο εβδομάδες σε ξένο σπίτι και όταν σε είδε άρχισε τα φιλιά;
Εγώ έλειψα μόνο για δύο μέρες και όταν επέστρεψα η μικρή γαλάζια κουκκίδα πηγαινοερχόταν φουσκωμενη για μια ώρα πέρα δώθε πάνω στο τραπέζι και τσιριζε. Και ανάμεσα στις τσιριδες έλεγε ξανά και ξανά το όνομα του μπαμπά του που το έμαθε τις δύο μέρες που έλειπα. Το δικό μου δεν το έχει μάθει ακόμη. Τόσο εκδικητικό πλάσμα.
Μα 500 φιλάκια δώσαμε στην αλλαγή κλουβιού... είχα και άγχος πανάθεμά με.. Ήδη ξεκίνησε αναρριχήσεις... IMG_20190807_192554.webp

😀.. Ο,τι θέλει σε κάνει η πανούργα μπλε κουκίδα...
[automerge]1565199041[/automerge]
Τα πόδια με τη γράμμωση @Tony Forpus ... Βλέπετε ακάρεα; ξηρότητα;
Δεν έκανε μπάνιο 14 μέρες (που είναι μεγάλο διάστημα γι αυτόν) και δεν έφαγε καθόλου λαχανικά. Και είχε και καύσωνα γενικά.

Δεν ήταν έτσι τα πόδια του...ήταν πιο "παιδικά"...

IMG_20190807_191804.webp
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εξέτασα τα πάντα... :)
Μόλις τσακισαμε και μια σαλάτα και λίγο ισιωσαμε :)

@ζιζι έκανα σε μένα πράσινη με σουμάκ, αποκάλυψη ήταν!
Γιώργο, το μπαχαρικό εννοείς;

Μια χαρά είναι τα πόδια του. Θα κάνει μπανάκι αύριο και θα γίνουν όπως πριν.
 
Γιώργο, το μπαχαρικό εννοείς;
Ναι... Απίστευτο! Μου άρεσε πάρα πολύ! Balik ekmek με σαλάτα και την έφεραν με σουμακ και αποτρελάθηκα.

Μια χαρά είναι τα πόδια του. Θα κάνει μπανάκι αύριο και θα γίνουν όπως πριν.

Οχι δεν εχει ακαρεα, ολα κομπλε!
Αύριο πρωί πρωί...💦💦
 
Back
Top