Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Τρελαινομαι οταν βλεπω τετοια καθαρα πουλακια, οχι σαν το δικο τον βρομυλο😛.
Αν δεν ειχε το τσουλουφι να πεταει θα μπορουσα να πω οτι μοιαζει και με αετο 😁 .
 
😍Βρεγμένο ποντικάκι 😍
μοιαζει και με αετο 😁 .
Όντως με αετοπουλο μοιάζει, αλλά ολίγον χεστης :)

κ βρεγμενος κουκλος ειναι


Ευχαριστούμε!
οχι σαν το δικο τον βρομυλο😛.
😀... Το καθένα με τα θέλω του...
 
βρεγμένο, κουκλάκι είναι! 💕
Ευχαριστώ.
Ένα χρόνο κλείσαμε και ενώ έχω μάθει σχεδόν τα πάντα, τι και πότε του αρέσει, τις ανάγκες του κτλ, μόνο το μπάνιο είναι αδιευκρινιστο... Είναι το μόνο που δεν έχει πρόγραμμα...
 
Πρωτη μουρη ο Σπυρακος, ετοιμος για βολτα. Σε αυτο το κλουβι θα μεινει αυτο το διαστημα;
Μια χαρα θα ειναι το αγορι σου, μην φοβασαι τιποτα!
Μετά τα 5' λεπτά την απολάμβανε τη βόλτα... Μόνο γκαζιες από μηχανάκια φοβόταν 🙂
Στα πίσω καθίσματα είναι το μεγάλο το κλουβί...
Θενκς.. Είναι η 3η φορά που τον φιλοξενούν οπότε λίγο έχω συνηθίσει... Η πρώτη ήταν δυσκολη :)
 
Να βάζεις ζώνη στο κλουβί Γιώργο, είναι το πιο σωστό απ΄όλα πιστεύω. Ένα δύο μανταλάκια θα σε βοηθήσουν ώστε να κρατηθεί στη σωστή θέση...
Είναι θέμα μιας δύο εξόδων ακόμα για να μην τρομάζει πια και από τις μηχανές. Ο Μάριος με το που άκουγε μηχανή ήθελε να τον σηκώνω, να την βλέπει και να τα "ψέλνει" στον οδηγό της κατά πρόσωπο!
 
Να βάζεις ζώνη στο κλουβί Γιώργο, είναι το πιο σωστό απ΄όλα πιστεύω.
Συμφωνώ απόλυτα, αλλά το συγκεκριμένο κλουβάκι είναι πάρα πολύ μικρό και δεν το "έπιανε"...
Ο Μάριος με το που άκουγε μηχανή ήθελε να τον σηκώνω, να την βλέπει και να τα "ψέλνει" στον οδηγό της κατά πρόσωπο!
😀... Τα τιλάκια είναι πιο χέστες... :)
 
Για την επόμενη φορά.. Έχω ακριβώς το ίδιο κλουβάκι και του έβαζα ζώνη.

1).webp

Σε φωτογραφία στο αυτοκίνητο μου...😛ξέφυγε και δεν το΄χω! 😁
μπορώ όμως να σου δώσω παράδειγμα...

2).webp

Αφού σηκώσεις κάθετα την πλάτη του καθίσματος του συνοδηγού... (μην υπολογίζεις το επάνω κλουβί, αναφέρομαι σε ένα).
Στην αριστερή πλευρά (1) βάζεις μια πχ διπλωμένη πετσέτα, ώστε να κρατάει λίγο πιο ψηλά το κάτω μέρος της ζώνης.
Δεξιά (2) στερεώνεις το πάνω μέρος της ζώνης στο επάνω μέρος του κλουβιού και... Καλό σας δρόμο! 🙂
 
Back
Top