Γενικά Είναι δυνατό να πωλείτε παπαγάλος μακάο 200 ευρώ;

Στέλιο πές πως θα γίνει η ανταλαγή,θα του στείλεις πρώτα τα λεφτά και μετά θα πας να τον πάρεις; η χέρι με χέρι;
 
Στέλιο τώρα είδα την ηλικία σου έχει δίκιο ο Γιώργος να σε συνοδεύει κάποιος. Εσύ ξέρεις από ζώα αλλά ένας μεγαλύτερος έχει μεγαλύτερη πείρα στις συναλλαγές.
 
οχί απλα μεγαλύτερος, η γυναίκα ειναι κτηνίατρος



εμ φίλε πες το έτσι, πιστεύω απατη είναι
 
πρεπει οσο μπορεις να μην σε κυριευει ο ενθουσιασμος ενος τετοιου παπαγαλου οσοσ μπορεις γιατι αν πας και το δεις μπορει να ειναι οκ αλλα μπορει και να μην ειναι οπως το περιμενεις... Τι ξερεις γιαυτον; Σου ειπε γιατι το δινει; Ποσο χρονων ειναι; να πας οποσδηποτε να τον δεις εσυ ο ιδιος πριν το παρεις μην στο στειλουν!
 
δηλαδή οι γνώστες απάτες μέσω ιντερνετ, μηδαμινες τιμες σε προίοντα πανακρίβα με προκαταβολη η με ολοκληρη την πληρωμη μεσω πιστωτικης καρτάς και μετα μην τον είδε κανεις τον τύπο
 
Στέλιο μου έχεις τόσο ειδικό άνθρωπο στην οικογένειά σου, πρέπει να μιλήσεις μαζί της
 
αυτο σκεφτηκα και εγω... Εγω σκεφτηκα να μου τν φερει να τον δω... Και μετα βλεπουμε...
 
πες του οκ θα τον πάρω αλλά πρώτα θα έρθω να τον δώ, δεν αγοράζω γουρουνι στο σακί... Και πήγαινε με τον πλέον αρμόδιο άνθρωπο που είναι η θεία σου
 
αυτο εχω σκεφτει! Μπορωω να του πω οτι αν δν φοβαται τπτ να μου τν στειλει να τον δω! Και αν δεν εχει τπτ ή ''μ'αρεσει'' του δινω τα λεφτα. Αλλιως τν στεκνω πισω...
 
να του δωσεις τα λεφτα και να τον παρεις επιτοπου αν ειναι καλος! τι αλλα στοιχεια σου εδωσε; ποσο χρονων ειναι;
 
δεν το ξερεις αλλα σε υποψιαζει η τιμη 200 ευρω δεν περνεις μακαο κοκκινο με τιποτα ή αρρωστο ειναι ή γερικο ή απατη...
 
ειναι ελληνας. Ναι, αυτο θα του πω... Μολις ξαναμιλισουμε... Πειτε μου λιγο τησ αναγκεσ περιποιησεισ του πουλιου αυτου...
 
Back
Top