Γενικά Είναι δυνατό να πωλείτε παπαγάλος μακάο 200 ευρώ;

Ζήτα του το κινητό του, πάρτον τηλέφωνο και πες του θέλω να τον δω πριν σου δώσω τα λεφτά.. Τέλος
 
μου ειπε οτι χρωμα θελω 200 ευρω... Εχω τηλεφωνο ι μειλ κτλ... Μου εστειλε και φοτογραφιες, αλλα ειναι δικες του;
 
μου ειπε οτι χρωμα θελω 200 ευρω... Εχω τηλεφωνο ι μειλ κτλ... Μου εστειλε και φοτογραφιες, αλλα ειναι δικες του;
παρτον τηλεφωνο και πεστου,''θελω να τον δω, αν δεν τον δω δεν θα το παρω''

edit με προλαβες!
 
ειπε οτι θα με παρει αυτος πιο βραδυ...



απο που καταλαβαινεις οτι ειναι αρρωστο;και τι αρρωστια μπορει να εχει και να τον πουλαει;
 
Πάρτον τηλέφωνο και πες του οκ θα τον πάρω αλλα θέλω να τον δω, μην προδικάσεις οτι είναι απάτη(που πιστεύω πως είναι)
 
Φίλε σοβαρολογείς; Πως να σου πούν απο εδώ; Αφου η θεία σου είναι κτηνίατρος μην πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό!
 
και ανιατη να μην ειναι θα παρεις ενα παπαγαλο αρρωστο που δεν ξερεις τι εχει; Μπορει να εχει μαδηθει κιολας και να στο πουλαει για μωρο! Δεν μου ειπες σου ειπε ηλικια του πουλιου;
 
Νομιζω οτι τζαμπα μιλαμε.. Πως μπορει να σου πει κάποιος πως να καταλαβεις αν είνια άρρωστος; Πως καταλαβαίνεις εναν άνθρωπο που είνια άρρωστος;κατι δε παει καλα πάνω του...
οποτέ δές φωτογραφιες απο υγιείς μακαο και μετα συγκρινε τα με αυτον που θα σου φέρει... Επισης θα σου πρότειαν αν συγκεντρωσεις όλες σου τις αποριες σε ενα ποστ ετσι ωστε να είνια πιο ευκολο να απαντηθούν...
Επισης φιλε μου πρόκειται για μια ΑΠΑΤΗ...ή κάποιος για κάποιο λογο θέλει να τον ξεφωρτωθεί.. Οπού και πάλι θα έγραφε τιμη ευκαιριας και όχι ακριβως την τιμη του... (200).. Κάποιος που γνωριζει καταλαβαίνει οτι κατι τρεχει... Δε πιστευω οτι τον πουλάει μια καλη γριουλα που θέλει να κάνει μια καλη πραξη... Μιλαμε για πολλα λεφτα...
 
Αν θες, δώσε μου το τηλέφωνό του με π. Μ. Να επικοινωνήσω μαζί του. Αν δεν θες να εμπλακεί κάποιος μεγαλύτερος, τότε μην κάνεις καμία αγορά.
Κατά 101% είναι απάτη. Τελεία και πάυλα
 
Αντε και τον πήρες.. Οκ?
εγω μαζι σου.. Εχεις σκεφτει το μετα; Μπορείς να ανταπεξέλθεις; Αν ναι τοτε να τον χαιρεσαι τον καινουργιο σου φιλο!
 
Back
Top