Αναπαραγωγή Εκανε αυγά το πιγκουινάκι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mpikis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αντε αφου αρχησαν να βγαινουν καλη συνεχεια.Φωτογραφιες μην ξεχασεις.:D
 
Πολυ χαιρομαι για σενα και τα μικρα σου Αλεξαντρε!
Οπως ολοι,απαιτω φωτο απο τα μωρα:D:):D
 
Καλησπέρα σας! Δεν εχω την ψυφιακη μου γι αυτο δεν ανεβαζω φωτό! Αυριο τετοια ώρα θα τα δειτε!Η πιστιλωτη έχει 4 και η γκρι τρια! Τ ταιζουν κανονικοτατα.. Ο προλοβός τους είνια κίτρινος και φαίνεται οτι έχουν μεσα τροφή!
 
Και η μεγάλη στιγμη έφτασε...
οι πρώτες φωτό είναι απο τα μωράκια της πιτσιλωτής και με τον πιτσιλωτο να τα ζεσταίνει (για όσες λένε τους άντρες ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ και αναίσθητους..)... Και οι άλλες δύο τα μωρά της γκρι!
 

Συνημμένα

  • P1010354.webp
    P1010354.webp
    14,9 KB · Προβολές: 116
  • P1010355.webp
    P1010355.webp
    18,2 KB · Προβολές: 115
  • P1010356.webp
    P1010356.webp
    16,1 KB · Προβολές: 107
  • P1010357.webp
    P1010357.webp
    24,8 KB · Προβολές: 120
  • P1010358.webp
    P1010358.webp
    24,6 KB · Προβολές: 111
Μπραβο! 😀 Ειναι πολυ "ασχημα" ακομα αλλα καταλαβαινεις πως το λεω! Αντε με το καλο να σου μεγαλωσουν και να σου δυναμωσουν!
 
Αλεξανδρε να σου ζησουν! Δεν εχω ξαναδει φωλιτσα με τοσα πιγκουινάκια! Μου αρέσει η λεπτομέρεια με το χαρτί υγείας! 😛
 
Πολυ ωραια ειναι τα μικρουλια! :D Να τα χαιρεσαι και να τα δεις να μεγαλωνουν! Να μας τα δειχνεις κι εμας βεβαια! :D
 
μπραβο να σου ζησουν τα μικρακια τα πιγκουινακια ακι του χρονου με τετοιες επιτυχιες να τα χεραισε!
 
Να σου ζησουν.Ανυπομονω να τα δω καθως θα μεγαλωνουν.

Δεν ξερω αν το χεις καταλαβει αλλα στην φωλια της πιτσιλωτης εχεις μωρα με κοκκινα ματια. Μαλλον αλμπινο θα γινουν.
 
ΦΩΤΗΗΗΗ; Τιιι; Τι ξεστώμησες; Πλάκα κάνεις; ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! Καλή φάση θα είναι!
 
Ωραια παρατηρηση Φωτη😉
Δεν θα ειναι ακριβως κοκκινα, αλλα πολυ πιο ανοιχτοχρωμα
 
Back
Top