Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
Ναι Αλικη, για μαλτεζ την πηραμε τουλαχιστον 😀!
Βασιλη περα απο τον σκυλο φυλακα abaton ο λαζαρος νομιζα πως ηταν γιος σου!
 
Μα ''Σίσσυ'' μωρέ; ... Ενώ Ζιζέλ - εξάπτει τη φαντασία...άκου Σίσσυ.
 
Να σου ζήσουν! τι ψάρια έχεις στο ενυδρείο; βάλε μας καμιά φωτογραφία

απο ψαρια εχω guppies και molly baloon. και η λατρεια μου, το λαμπραντόρ μου
 

Συνημμένα

  • DSC_0032.webp
    DSC_0032.webp
    16 KB · Προβολές: 22
Αχ τι ομορφιά είναι αυτή να το χαίρεσαι!
κι εγώ εκτός όλων των άλλων έχω χρυσόψαρα και μια νεροχελώνα 26 ετών 🙂
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sunny
Ναι όταν την πήρα είχε μέγεθος μεγάλου κουμπιού. Δεν είχα τότε και ίντερνετ, ένα βιβλίο αγγλικό αγόρασα και με την παρατήρηση και την λογική την μεγάλωσα. Ζουν πολύ πάνω από 50 χρόνια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sunny
ενδειαφερον μαρία. ειχα και γω καποτε μια μικρουλα αλλα μια κουκουβαγια την εκανε μεζε. μονο το καβουκι κατω στο δρομο βρηκα. κλαψ

σταυρο να σου πω την αληθεια για σενα εβαλα τη φωτο πιο πολυ γιατι εμαθα σαρεσουν και σενα τα λαμπ! 🙄
 
Εδώ και το δικό μου το αστέρι! Ο Pongo με τ όνομα! Συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά είμαστε ωραίοι και το ξέρουμε εεεε και το παίζουμε και κάποιοι 😛 Πολλές υποχρεώσεις, castings, ταινίες... Που χρόνος για τον πολυάσχολο σκύλο μου...
Εδώ μερικά best of (άμα ανεβάσω όλες τις φώτο που έχω θα φάω 10 σελίδες 😛 )rsz_dsc_0847.webp
rsz_dsc_0757.webp
rsz_dsc_0767.webp
 
Κούκλος και χτένισμα καπελάκι χα χα να σου ζήσει το αστέρι σου :)
 
Σ ευχαριστώ πολύ Μαρία! :D Ναι ο κομμωτής του κάνει καρέ κοντό 😀 Με μακρύ μαλλί είναι σαν λιοντάρι και δεν βλέπει! Τώρα δεν έχω εύκαιρη να ανεβάσω... Αλλά κάθε 3-4 μήνες το κουρεύουμε το μωρό μου!
 
Να και ο Jumbo μας... O αρχηγός της παρέας. Θα προσέχει την Carlita και τον Juanito 😎

s934.jpg

dkx5.jpg


wwvw.jpg
 
η λίστα με τα κατοικίδια"αρσενικό σκυλο ράτσας κοκόνι, 1 αρσενικό καναρίνη, 1 ζευγάρι παπαγαλάκια, 1 θυληκό κοκατίλ, οικόσιτη δεκαωχτούρα, βλέπε φωτο προφίλ, ενυδρείο 400 λιτρων με 75 ψαρια.
 
Αγαπημένα κοκόνια! τι ψάρια έχει το ενυδρείο; Βάλε μας καμιά φωτογραφία :)
 
75 ψαρια σε 400 λιτρα απαγορευτικο η αμμωνια θα κανει παρτυ!
 
Back
Top