Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
Φλωρους,5 καρδερινες,3 σκυλια ρατσας βιζσλα,1 σκυλι κεντικης ασιας,1 ντομπερμαν,1ενυδρειο 80 λιτρων με κυχλιδες ενα 50λιτρων με γκαπυ και σκοπευω να παρω κοτες και ενα γαιδουρακι! 🙂
 
εγω εχω ενα πιτ μπουλ θηλυκο στην Λαρισα, ενα χρυσοψαρο, ενα κινγκ τσαρλς και το καναρινακι μου στην Αθηνα!
 
Τέτοιο έχει κανείς; Είχα στην Αίγυπτο δυο την μία την λέγανε Φατμέ την άλλη δεν θυμάμαι, δεν θυμάμαι, ρε πως την λένε ρε πως την λένε ααα! Μάγια
 

Συνημμένα

  • camel.webp
    camel.webp
    61,6 KB · Προβολές: 48
Εκτός απο καρδερίνες έχουμε και το μικρότερο μέλος τησ οικογένειας, που είναι η Λουλού. Είναι ράτσας γκριφόν με τα όλα του.
 
Ας σοβαρευτούμε τώρα - Ο σκύκος μου λέγεται Ropot Von Noort SHh1 ,KK1 ShH3, DNA a - normal , ευχαριστώ έχω και καλύτερο πάντως.
 

Συνημμένα

  • Ropot Van Noort.webp
    Ropot Van Noort.webp
    35,7 KB · Προβολές: 29
για τις κυριες στο φορουμ ειναι το λιγοτερο ανεστη μου!

η γεωργια βασιλειαδου
ειναι-ηταν-
μια ηθοποιος,
που εκανε 3 γενιες ελληνων να γελαει,
[με τον γνησιο τροπο που ειχαν ολοι οι παλιοι ηθοποιοι της σειρας της...& με την
ιδιορρυθμη φυσιογνωμια της να... Το πω ετσι]

δεν νομιζω να της αξιζει μια θεση εδω... ΕΤΣΙ!😕
 
Έχω και αυτόν λέγεται Zamp Von Alexander The Great ShH1, KK1, DNA gepruft

Jade Vom Trompetersprung SHh1 , KK-1, DNA gepruft, HD-a normal V Braunschweig, Deutchland θηλυκιά 3 ετών

Jade Vom Trompetersprung SchH-1, KK-1, DNA gepruft, HA a- normal V, η θηλυκιά 3 ετών.

Ο σκύλος μου: Ben Von Den Zwei Steinen DNA gepruft, HD a-normal, SchH-3

Baru Von Gigolo σκέτο, 22 μηνών
 

Συνημμένα

  • Zamp 02.webp
    Zamp 02.webp
    145,7 KB · Προβολές: 63
  • Jade Vom Trompeterspung  SchH-1.webp
    Jade Vom Trompeterspung SchH-1.webp
    161,1 KB · Προβολές: 26
  • Ben von den zwei steinen.webp
    Ben von den zwei steinen.webp
    103,8 KB · Προβολές: 22
  • Von barό.webp
    Von barό.webp
    142,3 KB · Προβολές: 24
  • Like
Αντιδράσεις: ΙΟΑ
Φοίβος είπε:
Μου φαινεται πηρανε στα παιδακια καινουριο παιχνιδι και δεν ξερουνε τι να το κανουνε απο τη χαρα τους!
Μπορεί να θέλουν να το πάρουν μαζί τους... στις διακοπές
 
Φιλοι μου καλησπερα. Εχω κι εγω μια σκυλιτσα την μπουμπου whest highland terrie συνονωματη με του σταυρου την οποια την αγορασα πριν απο τεσσερα χρονια απο μια γριουλα σε ηλικια ενος χρονου και μισο. Η γιαγια την πουλουσε γιατι το μεγεθος της μπουμπους ηταν μεγαλο για εκεινην και δεν μπορουσε να την σηκωνει στα ταξιδια της (ετσι μου ειπε). Εγω την αγορασα γιατι ζουσε εξω απο το σπιτι δεμενη με το χρωμα της να ειναι παιδια κιτρινο αντι ασπρο.
Στην αρχη ηταν πολυ δυσκολο,τα τσισα μεσα στο σπιτι, νευρικη πολυ. Με λιγα λογια η μπουμπου ηταν η αγαπημενη της γειτονιας. Τον δεκεμβριο ειχα παει διακοπες στον αδελφο μου στην ολλανδια, αναγκαστικα να αφησω την μπουμπου σε εναν φιλο. Οταν επεστρεψα μου λεει "να την κρατησω καμια εβδομαδα ακομη μεχρι να φτιαξεις τα πραγματα σου;"ενταξει του ειπα εγω .Λοιπον η μπουμπου ειναι ακομη εκει, την αγαπησαν ολοι τους και επειδη εκρινα πως περνα καλυτερα τους την χαρισα.Βεβαια στεναχοριεμαι και μου λειπει αλλα επειδη εχω αρκετα χομπι (ψαρεμα, ποδοσφαιρο,τηλεκατευθινομενα) δεν πειραζει την βλεπω σχεδον καθε μερα.
Τελος εχω εναν αλητογατο τον Βαγγελη.
Σταυρο δεν νομιζω να ειναι και της ιδιας ρατσας τα σκυλια μας;
 
mist είπε:
Σταυρο δεν νομιζω να ειναι και της ιδιας ρατσας τα σκυλια μας;
Μάλλον όχι. Η δικιά μου είναι λίγο απ' όλα
 
Αναστασια μου ελπιζω να τα καταφερω, να ανεβασω τον βελεντζα... (ονομα δεν του δωσαμε ακομη γιατι δεν συμφωνουμε)
 
Λευτέρη, κύτταξε δεξιά επάνω στο "οι φωτογραφιες μου"
 
  • Like
Αντιδράσεις: lizard
Back
Top