Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
Καλό σας κουράγιο! 😛

Το χρειαζομαστε αλλα το 'χουμε. 😉 Το καλο ειναι οτι ειναι μικρη και η δουλεια που κανουμε πανω της ειναι για να μην γεμιζει κομπους. Θελαμε γιορκι με μαλλι μεταξενιο που δεν μαδαει κι αυτο ειναι το τιμημα του. :)
 
Τυχαίο. είχα κι ένα αγόρι τον Αρτσι. Στα φοιτητικά μου χρόνια είχα και την Ταίρη. Μια κατάμαυρη γάτα με πράσινα μάτια, τη Φρουφρού. Θα ψάξω για φωτογραφίες να σας τα δείξω.
 
Απ'ολα με τραβηξε περισσοτερο το βλεμα της γατας. 😉 Μαγνητιζουν οι γατες με τα ματια τους ουτως η αλλως!
 
Σας χαζευω και σας ζηλευω γιατι εχετε οι περησωτεροι την ευλογια να μην ηστε ντανιασμενοι μεσα σε ενα διαμερισμα και αυτο οχι ιδιοκτητο σε αυτη την απροσωπη τσιμεντουπολη και να εχετε τα ζωακια που λαχταρα η ψυχη σας, ναστε παντα καλα και να τα αγαπατε για παντα:)
 
Η μεγάλη μου αγάπη, ενα ενυδρείο υφάλου 200 λίτρα

26-DSC_0059_DxO_zpsf95a1d0f.jpg
[URL=http://s1044.photobucket.com/user/gregog7/media/Greg%20reef%2020-6-2014/26-DSC_0059_DxO_zpsf95a1d0f.jpg.html][/URL]
26-DSC_0059_DxO_zpsf95a1d0f.jpg
 
Υπέροχο! Είναι δύσκολο στο καθάρισμα;
 
Πραγματικά υπέροχο, φτου φτου να το χαίρεσαι!
 
αν το εχειs προγραμματισει καθε εβδομαδα μια μικρη συντηρηση ειναι ευκολο. εχω και εγω ενυδρειο 200 λιτρα με ψαρια του γλυκου νερου. μπραβο gregog7!
 
Σας ευχαριστώ
Δύσκολο δεν είναι, απλά θελει να κρατάς σταθερές τις παραμέτρους που χρειάζονται τα κοράλλια για να μεγαλώσουν.
Σχεδον καθε βδομαδα αλλαγή 35 λίτρα, αλλά αυτό είναι το εύκολο. Θέλει μετρήσεις συχνές σε ασβέστιο, μαγνήσιο και ανθρακική σκληρότητα.
 
Back
Top