Γενικά Ερνέστο και Ταμού, άρχισαν τα όργανα, σήκω απ'τη θέση σου

Δοκίμασε να τους αφήσεις και ένα μικρό μπουκάλι με νερό για να το σπρώχνουν με το ράμφος. Ο Λινκ κάθε μέρα παίζει πάνω από 2 ώρες με το μπουκάλι
Ναι το ξέρω, απ' τα πλαστικά περάσαμε στα γυάλινα και τώρα πια δε δινουν δεκάρα για τα μπουκάλια (Ο Ερνέστο δηλαδή η μικρή είναι ακόμα σε... Νηπιακό στάδιο, παίζει με το φαγητό της)
 
Ο Αη Μουσάτος και η Αγία Νόρα πήγαν για ψώνια και τους πήραν παιγνιδάκια, μπαλίτσες με κουδουνάκια, αγιοβασίληδες και διάφορα άλλα που θα εκτεθούν προς καταστροφή. Επίσης τροφές και άλλα πολλά. Κάποια στιγμή θα ανεβάσουμε και φωτογραφίες (είτε πριν είτε μετα την καταστροφή)

Μετα τιμής
Ερνέστο ο άντρακλας και Ταμου το μωρό

-ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΟ!
-Πάψε μιλάνε οι μεγάλοι τώρα.
-ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΟ ΕΙΠΑ!
 
😀! Ήμουν σίγουρος ότι θα τα φορτώνατε στα δώρα! Θαυμάσια! Και του χρόνου να είστε καλά!

Μετα τιμής
Ερνέστο ο άντρακλας και Ταμου το μωρό

-ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΟ!
-Πάψε μιλάνε οι μεγάλοι τώρα.
-ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΟ ΕΙΠΑ!
😀! Κλασικά και εικονογραφημένα ο καθένας στον ρόλο του!:D😎
 
Ο Αγιος Βασιλης έρχεται το βραδυ της πρωτοχρονιάς αλλά όπως όλοι ξέρουμε δύσκολα τα δώρα μένουν αδιάθετα αφού τα διαβολάκια... Ανυπομονούν.

Ινδιάνικη σκηνή ακόμα στην κατασκευή. Τελικά αποφασίσαμε να παμε σε σκηνή καμπινγκ. Εύκολη και γρήγορη κατασκευή που θα συμπληρωθεί με διάφανο τούλι.

01WP_20181228_011.webp02WP_20181229_002.webp

Ο παπαγάλος που... λέει ότι λες

03WP_20181230_010.webp

Και τέλος η πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων με τροπικές πινελιές

04WP_20181230_008.webp
 
O Άγιος Βασίλης ήρθε γεμάτος δώρα :D
Προσοχή στα μπαρμπαδελακια να μην βγαίνει κανένα χέρι, κεφάλι και το καταπιουν. Παρά τρίχα είχα προλάβει ένα κοκατιλ μου στο παρελθόν.
 
Εντάξει! Είναι συναρπαστικά και φανταστικά τα πάμπολλα δωράκια τους! Εντυπωσιασμένος! Γεια στα χέρια σας και χαρά στην έμπνευση και στην δημιουργικότητα σας! Θα τα χαρούν αφάνταστα!:D
 
Η δικια μου απορια ειναι πως δεν εχουν διαλυσει ακομη το τηλεκοντρολ.
Ποιος σου ειπε οτι δεν το εχουν διαλύσει; Είναι το τρίτο νομίζω, και σύντομα θα χρειαστούμε 4ο 😛
 
Οι παπαγάλοι των βορείων προαστίων διαθέτουν και την προσωπική τους πισίνα, κι εκεί περνάνε κάμποση απ' την ώρα τους όπως μπορείτε να δείτε και στο βίντεο που τράβηξε κάποιος θρασύτατος παπαράτσι

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ο θρασύτατος παπαράτσι με το βίντεο αυτό, επιβεβαιώνει πως μια σακούλα συνεχίζει να μην χάνει ποτέ την αξία και την γοητεία της! Ακόμα και αν δίπλα της βρίσκεται αυτή η τόσο όμορφη πισίνα😛
 
Ο θρασύτατος παπαράτσι με το βίντεο αυτό, επιβεβαιώνει πως μια σακούλα συνεχίζει να μην χάνει ποτέ την αξία και την γοητεία της! Ακόμα και αν δίπλα της βρίσκεται αυτή η τόσο όμορφη πισίνα😛
Σισσυ μου την παίρνει απ' οπου και αν βρισκεται (συνήθως καπου στο χαλί) και την φέρνει δίπλα του όπου και να παει. Του αλλαζουμε σακουλιτσα καθε μέρα καθως ο κύριος με τα περα δώθε την κάνει λίμπα.
 
Back
Top