Γενικά Η Μυρτώ, το πρώτο μου κοκατίλ

Θωμα νομιζω οτι δε θέλεις να πιστεψεις οτι είναι αγόρι, στο έχω πει από την αρχη... Τωρά που αλλάζει φτερά και αρχίζει και κιτρινίζει η μάσκα του είναι σίγουρο και έρχεται και ο ίδιος να σου αποδείξει οτι είναι αγόρι και να μη το φωνάζεις Μυρτω... Με τη γλώσσα του σώματος, κάνοντας σεξ με το μπωλάκι του... 😀
Τι άλλο να κάνει για να μη ξανακουσει ο ονομα Μυρτω;


Βρε η Μυρτώ μάλλον είναι αγόρι... Εκτός κι αν είναι ταλαντούχα τενόρος
Αλλαγή σχεδίων λοιπόν...
Αν ήθελες να πάρεις οποσδήποτε θηλυκό θα έπρεπε να απευθυνθείς σε εκτροφέα και να συνοδεύεται το πουλάκι από τεστ DNA... Τωρα ΟΛΑ είναι πιθανά.
Αν δεις σε λίγο καιρό να γίνεται το πρόσωπο του πιο κίτρινο(σταδιακά) μη τρομάξεις, θα σου αποδείξει απλά οτι είναι αντρακλας!


Αυξάνονται οι πιθανότητες η Μυρτω να ειναι αγόρι με τετοιο τραγούδι...
 
Θωμα νομιζω οτι δε θέλεις να πιστεψεις οτι είναι αγόρι, στο έχω πει από την αρχη... Τωρά που αλλάζει φτερά και αρχίζει και κιτρινίζει η μάσκα του είναι σίγουρο και έρχεται και ο ίδιος να σου αποδείξει οτι είναι αγόρι και να μη το φωνάζεις Μυρτω... Με τη γλώσσα του σώματος, κάνοντας σεξ με το μπωλάκι του... 😀
Τι άλλο να κάνει για να μη ξανακουσει ο ονομα Μυρτω;

Μα εχω πει απο την αρχη πως δεν το αγόρασα με test dna . Θηλυ μου ειπε ο πωλητης θηλυ (σας) ειπα και εγω καποια στιγμη θα το κανω τεστ dna ( for the science )
[automerge]1551296502[/automerge]

😅👍
 
Δεν χρειάζεται dna... Είναι αρσενικό και είναι η τελευταία φορά που στο λέω εγώ προσωπικά..
Αδικα θα μπεις στο κοπο και θα σας δυσκολεψει η όλη διαδικασία και τους 2, εφοσον δε το εχεις ξανακάνει.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Την καλησπέρα μου! Είναι απίθανο και ταλαντούχο το cockatiel σου! Έχει ηχηρό σφύριγμα με σκαμπανεβάσματα στην ένταση και στους ήχους του και μου άρεσε πολύ!👍
 
Τελευταία επεξεργασία:
Bageli76 τα εχουμε ξαναπει αυτα δε χρειαζεται να απαναλαμβανουμε συνεχως τα ιδια και τα γιδια απλα για να... Λεμε κατι.
 
Bageli76 τα εχουμε ξαναπει αυτα δε χρειαζεται να απαναλαμβανουμε συνεχως τα ιδια και τα γιδια απλα για να... Λεμε κατι.
Δε κατάλαβα ενοχλήθηκες;
Πλάκα έκανε... Δε ξανα έχει όμως και λυπάμαι πολύ.
 
Καλώς ορισες τα παιδιά εδώ μέσα είναι έμπειροι γνώστες και με τις συμβουλες τους θα μάθεις να προσφερεις πολλά πραγματα στο φτερωτο σου φιλο. Τα παιδιά εδώ μέσα έχουν γνώσεις και κυρίως πολύ αγάπη!
 
Κατα τ αλλα, πλεον εχει αρχισει συσχετίζει θορύβους, πχ αν καθομαι στο σαλονι που ειναι το κλουβι κανει κανενα κοφτο σφυριγμα στο ασχετο (ειμαι και γω εδω - τι κανεις - η τι παει να παει αυτο τελος παντως ) Αλλα και συγκεκριμενα σε ηχους πχ στο κλικ κλικ που κανει ο αναπτηρας ( με αντισταση ). τυχαινει αναβω τσιγαρο το ακουει και φωναζει μια κοφτη. Στην ειδοποιηση του messenger πάλι. κοκ:D
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top