Γενικά Η Μυρτώ, το πρώτο μου κοκατίλ

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
:D
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ετσι κανει με τα ηλιοσπορα 😀 . Και επειδη δεν μπορει να τα πιασει και με το ποδι (για να τ' ανοιξει) τα κοντραρει σε κανενα παιχνιδι η στα κάγκελα. Η αντιδραση της την στιγμη που δραπετεύει το ηλιόσπορο (14o δευτερόλεπτο )
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Εδω και κανα 10μερο εχω παρατηρήσει τρίβεται στην μια την ταϊστρα. ( υποψιν ειναι καπου 10 μηνων τωρα)

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Εδω και κανα 10μερο εχω παρατηρήσει τρίβεται στην μια την ταϊστρα. ( υποψιν ειναι καπου 10 μηνων τωρα)

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Ήθελα απο καιρό να σου πω ότι μου φαίνεται για Μίλτος. 😛
 
Ναι τα εχουμε ξανασυζητησει αυτα (στις αρχικες σελιδες ). Το θεμα ειναι πως googlara - youtubara και ετσι αυνανίζονται (και ) τα θηλυκά. Μαλλον καποια στιγμη θα παρω ενα dna test.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ναι τα εχουμε ξανασυζητησει αυτα (στις αρχικες σελιδες ). Το θεμα ειναι πως googlara - youtubara και ετσι αυνανίζονται (και ) τα θηλυκά. Μαλλον καποια στιγμη θα παρω ενα dna test.

Τα θηλυκά συνήθως δεν ξεκινούν τόσο νωρίς.
 
το προσωπο ετσι ηταν απο οταν το πηρες; Εμενα μου μοιαζει για αγορακι που φτιαχνει τη μασκα του τωρα!

Δεν εχω δει τρελες αλλαγες γενικα, πχ να μια φωτο απο Οκτώβριο

( οπως εχω ξαναπει δεν ηταν προτεραιοτητα το φυλλο αν ηθελα 100% καποιο θα ψωνιζα πιστοποιημενο με dna test )

61111
 
Back
Top