Αναπαραγωγή Η αγορά, η γνωριμία και τα αυγά των κοκατίλ μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Fotis_K
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
καταπληκτικο το μικρακι :D !
να το χαιρεσαι φωτη!
 
τρομερος μπεμπης! Πολυ χαιρομαι φωτη για το ζουζουνι σου! Να τον χαιρεσε και να τον καμαρωνεις! Υπεροχα χρωματα!
 
Ειναι τελειοτατο το μικρακι!
Ενας αγγελος...
Αμα αρχιζει να μιλαει απο τωρα... Εισαι σε πολυ καλο δρομο για να γινει σπουδαιος ομιλητης!
Τυχερουλη!
 
Mην φανταστειτε οτι την λεει ξεκαθαρα οπως θα την ελεγε ενα Ζακο αλλα το καταλαβαινεις.Αυριο θα σας το βγαλω σε βιντεο να το ακουσετε.
;:DΦωτη μου, σε 'παπαγαλαδες' απευθυνεσαι! Εγω τουλαχιστον πιστευω, πως καταλαβαινω... Πολλες διαλεκτους
αντε, περιμενουμεεεεε!:D
 
Nα και το βιντεο που υποσχεθηκα. Δεν ειναι κι οτι καλυτερο αλλα σε μερικα σημεια μπορεις να το καταλαβεις. Ηδη εχει αρχησει και το λεει πολυ πιο καθαρα. Μολις βρω λιγο χρονο θα βγαλω ενα καλυτερο.



Το λεει στο 0.16
0.19 και
0.31
 
Πράγματι νομίζω οτι έχει κάνει έναν συνδυασμό στο μυαλουδάκι του και κάτι πάει να σχηματίσει με τη φωνή του!
 
Μαρια το λεει πολυ καλα... Το βιντεο δεν ειναι πετυχημενο.:D

Το λεει οταν το ταιζω και σταματαω και του λεω πες μαμα... Και το λεει ξεκαθαρα. Στο βιντεο δεν του το λεω κι ισως γι αυτο δεν το λεει καλα.
 
Απο το 0.32 δευτερολεπτο ως το τελος ακουγεται πιο καθαρα νομιζω, 2-3 φορες. :D

Φωτη τελειος ο μπομπιρας! :D
 
Μην το παρεξηγησετε που λεει μαμα κι οχι μπαμπα:D

Απλα νομιζω οτι ειναι πολυ δυσκολο ενα κοκατιλ να σχηματισει την συλλαβη μπ
 
Μπραβο Φωτη! Τελειο το μικρο! Το ονομα του δεν μας το πες ομως!(χιχι)! Το βιντεο υπεροχο! Μου φαινεται πως θα σου βγει πολυλογας!:D
 
Τι ομορφο και γλυκο που ειναι...
Τρελα ειναι...
Πως κρατιεσαι και δεν το ζουλας;:D
 
Ποιος ειπε οτι κρατιεμαι;:D

Το ονομα το ψαχνουμε, δεν του χουμε βρει ακομα το καταλληλο. Εχουμε βρει αρκετα και μεχρι στιγμης επικρατει το Λεων αλλα δεν ειμαστε σιγουροι.
 
Eμενα παλι μου αρεσει το Τικι...
Ακουγεται αστειο αλλα μου κανει το μουτρακι του για τσαχπινικο ονομα!
 
Back
Top