Η ροτβαιλερινα μου

Είναι ό,τι πιο γλυκό είδα σήμερα. Πέρασες και πέρασε πολλά χρόνια με αγάπη και αυτό φαίνεται στο βλεμμα της. Γλυκιά μου...
Να είσαι καλά 😍
 
Τι να πω Ζωή μου... Με συγκίνησε τόσο πολύ η ανάρτηση σου... ❤️️️️️έχετε περάσει τοοσα μαζί κι άλλα τόσα που ξέρετε μόνο οι δύο σας.. εύχομαι ολόψυχα να περάσετε μόνο καλά μαζί 💘💘💘💝💝πολύ αγάπη!
 
Αυτή είναι η μαγική λέξη, γιατί τα χρόνια που είναι δίπλα μας δεν είναι ποτέ αρκετά. Ποτέ δεν μπορούμε να νιώσουμε ότι χορτάσαμε την αγάπη που τόσο απλόχερα μας δίνουν.


Τι να πω Ζωή μου... Με συγκίνησε τόσο πολύ η ανάρτηση σου... ❤️️️️έχετε περάσει τοοσα μαζί κι άλλα τόσα που ξέρετε μόνο οι δύο σας.. εύχομαι ολόψυχα να περάσετε μόνο καλά μαζί 💘💘💘💝💝πολύ αγάπη
Προσπαθώ να μην σκέφτομαι όσα περάσαμε όμως δεν τα καταφέρνω πάντα. Ακόμη κι αν φαίνεται καλά τώρα το αγγελούδι μου, το αγκάθι εχει μείνει και με βασανίζει συχνά πυκνά.


εύχομαι ολόψυχα να περάσετε μόνο καλά μαζί 💘💘💘💝💝πολύ αγάπη!
Να είσαι καλά Βάσω μου 😊
 
Τι όμορφη που είναι βρε Ζωή! Έχει την ίδια ηλικία με τον σκύλο μου τον Φοίβο. Είναι 9 και μπαίνει στα 10. Σου εύχομαι να την χαίρεσαι για πολύ καιρό ακόμη και να μην έχετε ξανά άλλα προβλήματα! 🙂
 
Πολύ γλυκό. :)
Είμαστε ρομαντικές 😁
Τι όμορφη που είναι βρε Ζωή! Έχει την ίδια ηλικία με τον σκύλο μου τον Φοίβο. Είναι 9 και μπαίνει στα 10. Σου εύχομαι να την χαίρεσαι για πολύ καιρό ακόμη και να μην έχετε ξανά άλλα προβλήματα!
Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη.
Κι εγώ σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για τον Φοίβο σου.
 
Χρόνια της πολλά και καλά! 🌠🌠🌠
Να την χαίρεσαι Ζωή, να περνάτε όμορφα και όλα τα προβλήματα υγεία της να βρίσκονται σε ύφεση!
Με συγκινούν οι (λογικές) σκέψεις σου αλλά και γενικότερα τα ''προχωρημένα'' γενέθλια...
Σκέτη γοητεία το άσπρισμα της μουσουδίτσας!💕:)
 
Όμορφη! ❤️️️️
Να είσαι καλά Ανέστη!

Σκέτη γοητεία το άσπρισμα της μουσουδίτσας!
Η άσπρη μουσουδιτσα την κάνει πιο γοητευτική και σοφή (δεν ισχύει!).


''προχωρημένα'' γενέθλια...
Που να δεις πόσο προχωρημένα θα είναι τα "επισημα" γενέθλια της σε λίγες μέρες. Θα σβήσει κεράκι σε αυγό 😋 για να μπορέσει να το φάει μετά 😂
Πάντως η μαμά ψάχνει ήδη καινούριο Kong για δωράκι.
Να την χαίρεσαι Ζωή, να περνάτε όμορφα και όλα τα προβλήματα υγεία της να βρίσκονται σε ύφεση!
Να είσαι καλά! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!
 
Φαίνεται πολύ καλή... Φανταστική φάτσα!
Είναι πολύ καλή Γιώργο. Έτρεχε πάντοτε σε όλους για χάδια και αγκαλιτσες. Μετά την περιπέτεια υγείας που πέρασε δεν θέλει πλέον κανέναν άλλον εκτός από εμένα αλλά εξακολουθεί να είναι φιλική με όλους.
 
Η γλυκούλα! Είναι υπέροχη και αξιαγάπητη! Είναι πολύ συγκινητική η δημοσίευση σου που μαρτυρά την αγάπη και το νοιάξιμο σου για εκείνη! Έχετε μια πολύ δυνατή και όμορφη σχέση και "δέσιμο" και σας χαίρομαι και σας θαυμάζω! Να είστε πάντα καλά! 🙂🙌
 
Η γλυκούλα! Είναι υπέροχη και αξιαγάπητη! Είναι πολύ συγκινητική η δημοσίευση σου που μαρτυρά την αγάπη και το νοιάξιμο σου για εκείνη! Έχετε μια πολύ δυνατή και όμορφη σχέση και "δέσιμο" και σας χαίρομαι και σας θαυμάζω! Να είστε πάντα καλά! 🙂🙌
Να είσαι καλά Αμβροσιε, σε ευχαριστώ πολύ!
 
Σήμερα κλείνω τα 9 και μπαίνω στα 10 🙂
Εξακολουθώ όμως να είμαι χαριτωμένη και πολύ ναζιαρα 😋 και το κυριότερο εξακολουθώ να είμαι καλά και να κανω τη μαμά μου να χαμογελάει 🙂

IMG_20190508_125224_3~2_626x800.webp


Να τα εκατοστήσεις μονάκριβή μου ❤️️️️️
 
Χρόνια της πολλά! Τι όμορφη χαρούμενη φάτσα! 😘
Να σαι καλά Ανέστη! Η φατσούλα της είναι η απάντηση σε όσους δεν πιστεύουν ότι και τα σκυλιά χαμογελανε 😊
 
Back
Top