Η ροτβαιλερινα μου

Να τη χαιρεσαι Ζωη τη κουκλα! Εμεις γινομαστε 10 το Σεπτεμβριο!
Να σαι καλά Ζαχαρία 🙂
Πωπω μεγάλος είναι και ο δικός σου. Πότε πέρασαν τα χρόνια και μεγάλωσαν τόσο 😣 ούτε που το κατάλαβα. Σαν χθες μου φαίνεται που μετρούσα τις ημέρες μια μια για να γίνει 2 μηνών και να πάω να την πάρω 😶
 
Να σαι καλά Ζαχαρία 🙂
Πωπω μεγάλος είναι και ο δικός σου. Πότε πέρασαν τα χρόνια και μεγάλωσαν τόσο 😣 ούτε που το κατάλαβα. Σαν χθες μου φαίνεται που μετρούσα τις ημέρες μια μια για να γίνει 2 μηνών και να πάω να την πάρω 😶
αχ ασε με! Πες το ψεμματα!
 
Ζωή μου να χαίρεστε η μία την άλλη για πολλά χρόνια ακόμη 😘έχει τέτοια φάτσα που την λατρεύεις ακόμη κ από την φωτογραφία 😍
Σε ευχαριστώ Βάσω μου. Όμορφο και καλόκαρδο πλάσμα. Νιώθω η πιο τυχερή κουταβομαμα 🤗
 
Ξέρει αυτή τι κάνει, άσε εμας να γελάμε 😁
Ασφαλώς και ξέρει τι κάνει. Την ζηλεύω. Αυτό είναι το πιο δροσερό μέρος του σπιτιού. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το διεκδικήσω 😂
 
Ασφαλώς και ξέρει τι κάνει. Την ζηλεύω. Αυτό είναι το πιο δροσερό μέρος του σπιτιού. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το διεκδικήσω 😂
Xαμένη απο χέρι είσαι και το ξέρεις 😂
 
Μόλις γυρίσαμε από τον κτηνίατρο. Κουραστηκαμε και ζεσταθηκαμε πολύ και τώρα περιμένουμε μια κουταλια γιαούρτι για να δροσιστούμε πριν κοιμηθούμε 😋
received_356201988223268__1563269998_82495.webp

Σε κάνα δυο μέρες θα βγουν τα αποτελέσματα από τις βιοχημικές εξετασεις. Περιττό να σας πω ότι έχουν ήδη μουδιάσει τα χέρια και τα πόδια μου 😑
Είναι μαρτύριο αυτό το πράγμα που περνάμε κάθε δύο μήνες 😟
Μακάρι να πάνε όλα καλά 🙏
 
Το εύχομαι.

Καλή ξεκούραση τώρα. :)
Να είσαι καλά Σταύρο 🙂
Κοιμάται ανάσκελα με γιαουρτενιο μουστάκι στο μουσουδι και ροχαλιζει 😁
 
Όλα θα πάνε καλά,! Μην αγχώνεσαι και της το μεταδίδεις.. Συναισθάνομαι απόλυτα πως νιώθεις, είναι τυχερή που βρίσκεται στα χέρια σου Ζωή και την προσέχεις! Να δώσει ο Θεός να ζει καλά όσα χρόνια της απομένουν! Να την χαίρεσαι γερή και ζωηρή την ζουζούνα σου και να μου την φιλήσεις! 🥰
 
Back
Top