Ασθένειες Καρδερίνα με κομμένο φτερό

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές Paianas!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
παιδια δεν πρεπει να τιμωρουνται αυτα τα ατομα. Αν δεν ειναι γνωστος και δεν τον εχεις αναγκει το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις μια ανωνυμη καταταγγελια στο δασαρχειο και σου μιλαω σαν υπαλληλος του δασαρχειου εσυ ξερεις.

ακομα θα ηθελα να πω απο την πλευρα μου οτι θελεται σαν υπαλληλος δασαρχειου μπορω να σας βοηθησω για να σταματισουν αυτοι οι αλητες να επηρεαζουν τη φυση που ζουμε και τα πουλακια που αγαπα με τοσο πολυ αν θελεται κατι ειμαι ανοικτος για ολα και το ενοω
 
Πολυ ωραια η προσφορα σου και πιστευω οτι οι γνωσεις σου εκ των εσω θα μας ειναι πολυτιμες.
 
εδω ειμαι απλως δεν μπορουσα να βρω μια παρεα που να με εκφραζει τοσο πολυ οπως κανετε εσεις παιδια 😉🙄
Να μη σε χάσουμε... Θα παίρνω καθημερινά απουσίες...
Στις 10 επαναλαμβάνεις την τάξη
 
να εισαι καλα μονο στο σχολειο εμενα απο απουσιες εδω δεν το εχω σκοπο γιατι σας γουσταρω με τρελακαι εχθες ελεγα στη γυναικα μου μακαρι να ηταν πρωτοχρονια να κοβατε καμια πιτα για να ερχωμουν να σας γνωριζα απο κοντα γιατι οταν δινεις το χερι σου στον αλλο για να τον χαιρετισης ειναι διαφορετικα:) ετσι εγω πιστευω
 
να εισαι καλα μονο στο σχολειο εμενα απο απουσιες εδω δεν το εχω σκοπο γιατι σας γουσταρω με τρελακαι εχθες ελεγα στη γυναικα μου μακαρι να ηταν πρωτοχρονια να κοβατε καμια πιτα για να ερχωμουν να σας γνωριζα απο κοντα γιατι οταν δινεις το χερι σου στον αλλο για να τον χαιρετισης ειναι διαφορετικα:) ετσι εγω πιστευω
Και την απογοήτευση που θα πάρεις δεν την σκέφτεσαι;
 
παιδια δεν πρεπει να τιμωρουνται αυτα τα ατομα. Αν δεν ειναι γνωστος και δεν τον εχεις αναγκει το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις μια ανωνυμη καταταγγελια στο δασαρχειο και σου μιλαω σαν υπαλληλος του δασαρχειου εσυ ξερεις.

ακομα θα ηθελα να πω απο την πλευρα μου οτι θελεται σαν υπαλληλος δασαρχειου μπορω να σας βοηθησω για να σταματισουν αυτοι οι αλητες να επηρεαζουν τη φυση που ζουμε και τα πουλακια που αγαπα με τοσο πολυ αν θελεται κατι ειμαι ανοικτος για ολα και το ενοω
Δεν ξέρω πολλά από τα στοιχεία του. Γνωρίζω που είναι το σπίτι του (όπου έχει τα πουλιά) και το προφίλ του στο facebook, αν σας αρκούν αυτά μπορώ να σας τα στείλω με προσωπικό μήνυμα.
 
ακομα θα ηθελα να πω απο την πλευρα μου οτι θελεται σαν υπαλληλος δασαρχειου μπορω να σας βοηθησω για να σταματισουν αυτοι οι αλητες να επηρεαζουν τη φυση που ζουμε και τα πουλακια που αγαπα με τοσο πολυ αν θελεται κατι ειμαι ανοικτος για ολα και το ενοω
Θοδωρή, θα θέλαμε να μας ενημερώσεις για το καθεστώς που ισχύει αυτήν τη στιγμή σχετικά με την αιχμαλωτιση άγριων πουλιών. Ποιο είναι δηλαδή το νομικό καθεστώς που ισχύει σήμερα και ποιες ενέργειες πρέπει να κάνει κάποιος πολίτης για να απευθυνθεί στην υπηρεσία σας σε περίπτωση που θέλει να καταγγείλει κάποιο περιστατικό.
 
Θοδωρή, θα θέλαμε να μας ενημερώσεις για το καθεστώς που ισχύει αυτήν τη στιγμή σχετικά με την αιχμαλωτιση άγριων πουλιών.
Ο Θοδωρής απάντησε και η απάντηση του έχει μεταφερθεί σε νέο, ανεξάρτητο θέμα που μπορείτε να βρείτε εδώ Ενέργειες πολιτών σε περιστατικά παράνομης σύλληψης άγριων πτηνών
 
Back
Top