Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Νέα μετάλλαξη 😋
Να πρωτοτυπήσεις! Γιατί όχι; 😛

για το δεύτερο όμως επιφυλάσσομαι 😂
Το περίμενα ότι θα το έλεγες! Εγώ εννοούσα εμφανισιακά, ότι αποκτά το ενήλικο φτέρωμα! Σε προσωπικότητα, αλλουνού παπά ευαγγέλιο! 😀! Μην τον αδικούμε! Είναι μικρός! 😛😄
 
Όλα τα μπλε αρσενικά πάρροτλετ Ζωή έχουν μπλε κεφάλι, μπλε κοιλιά και γκρι πλάτη. Κοινώς είναι όλα σαν το δικό σου. 🙂
Πολύ χαίρομαι Γιάννη. Δεν έχω ξαναδεί από κοντά για αυτό ρωτησα. Στις φωτογραφίες που βρήκα στο ίντερνετ μου φάνηκε πως είχαν όλα γαλάζια ή γκριζογαλανη πλατουλα. Το κεφάλι μια ζωή τόσο διαφορετικό θα είναι; 🤔
 
Πολύ χαίρομαι Γιάννη. Δεν έχω ξαναδεί από κοντά για αυτό ρωτησα. Στις φωτογραφίες που βρήκα στο ίντερνετ μου φάνηκε πως είχαν όλα γαλάζια ή γκριζογαλανη πλατουλα. Το κεφάλι μια ζωή τόσο διαφορετικό θα είναι; 🤔
Ναι Ζωή έτσι διαφορετικό θα παραμείνει το κεφάλι. Είναι η λεγόμενη μάσκα. Δες κι ένα δικό μου που είναι τώρα 2 χρονών.
rsz_1dsc_0286.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Next top parrotlet! Χάχα! Από διατροφή βλέπω Ζωή δεν του λείπει τίποτα! Μπράβο σας! Κουκλάκι ζωγραφιστό!

Υ. Γ. Την μικρή δεν την ανεβάζεις φώτο συχνά, είσαι απαράδεκτη! 😀😁
 
Από διατροφή βλέπω Ζωή δεν του λείπει τίποτα!
Τρώει τα πάντα Γιάννη 😂 δεν έχω παράπονο!
Ακόμη και όταν είναι μέσα στο κλουβί, αν τύχει να με δει να τρώω κάτι, χαλάει τον κόσμο. Δεν ζητιανευει φαγητό ο σκύλος μου και ζητιανευει ο παπαγάλος μου 😱

Την μικρή δεν την ανεβάζεις φώτο συχνά, είσαι απαράδεκτη
Όταν θα αρχισει να βγαίνει και η μικρή έξω και βγάλουμε ωραίες φωτογραφίες, θα σας βομβαρδισω 😋
 
Τι να πω Ζωή μου για αυτό το μικρό σου... λατρεία💖
Σε ευχαριστώ Βάσω μου.
Όταν μεγαλώσει λίγο ακόμη και ο δικός σου, ίδιος καραγκιοζακος σαν τον δικό μου θα γίνει. Μικρά είναι πιο σοβαρά απ'ό,τι αργότερα 😁
 
Σε ευχαριστώ Βάσω μου.
Όταν μεγαλώσει λίγο ακόμη και ο δικός σου, ίδιος καραγκιοζακος σαν τον δικό μου θα γίνει. Μικρά είναι πιο σοβαρά απ'ό,τι αργότερα 😁
💞💜💝❣️
 
Τι
Τι ομορφιά είναι αυτή! 😍 Να το χαίρεσαι το ζεύγος! Προβλέπεται μεγάλη αγάπη! ❤️️️️
Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά!
Μακάρι να εξελιχθεί ομαλά η σχέση τους. Προς το παρόν ο μικρός είναι ερωτευμένος με τη μανούλα μόνο 😂
 
Back
Top