Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά!
Μακάρι να εξελιχθεί ομαλά η σχέση τους. Προς το παρόν ο μικρός είναι ερωτευμένος με τη μανούλα μόνο 😂
Δε ξεπερνιέται εύκολα αυτή η σχέση! 🤣 Ρώτα όποιο αρσενικό θες στην ομάδα 😁😂
 
. Για να ξεψειριζω το αυτακι σου όσο δουλεύεις! 😋
, αφού το παιδί λέει τόσα γλυκόλογα, ελπίζω να σε ρωτήσει Ζωή (αν κάποια στιγμή) θέλεις να σου κάνει τρυπούλες στ΄αυτιά! 😛
Το μαριόνι που ήταν τσαμπουκάς δεν ρωτούσε, παραλίγο να μου ανοίξει τρύπα στο ρουθούνι! 🙄
Άσε που και ο Πέπερ, θέλει μετά μανίας να κάνει σε όλους μας τρυπούλες στ΄αυτιά ή και στον λαιμό, δεν έχει κανένα πρόβλημα!😵🤪🤔
 
Δε ξεπερνιέται εύκολα αυτή η σχέση! 🤣 Ρώτα όποιο αρσενικό θες στην ομάδα 😁😂
😀 μαλλον έχεις δίκιο!
[automerge]1554474714[/automerge]
, αφού το παιδί λέει τόσα γλυκόλογα, ελπίζω να σε ρωτήσει Ζωή (αν κάποια στιγμή) θέλεις να σου κάνει τρυπούλες στ΄αυτιά! 😛
Το μαριόνι που ήταν τσαμπουκάς δεν ρωτούσε, παραλίγο να μου ανοίξει τρύπα στο ρουθούνι! 🙄
Άσε που και ο Πέπερ, θέλει μετά μανίας να κάνει σε όλους μας τρυπούλες στ΄αυτιά ή και στον λαιμό, δεν έχει κανένα πρόβλημα!😵🤪🤔
Τα καλύπτω τα αυτιά μου πάντα γιατί είναι και γρουσουζακος και θα τις ανοίξει τις τρύπες χωρίς να ρωτήσει 😂
Για τη μύτη όμως δεν έχω βρει ακόμη κάποια πατέντα. Τον εντυπωσιάζει το σκουλαρίκι. Το έχει τραβήξει άπειρες φορές κι εγώ το παίζω άνετη ενώ στην πραγματικότητα θέλω να πηδήξω πάνω από τον πόνο. Και αν τολμήσω να πω και τίποτα ακούω εξαψαλμο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σαν ζωγραφιά είστε Ζωή μου😘
Σε ευχαριστώ Βάσω μου 😊


Εισαι σιγουρη οτι θελεις να γινει αυτο;
Θα αντεξεις την απορριψη
Σίγουρη είμαι και γι αυτό μπήκα σε αυτή τη διαδικασία. Τώρα για το αν θα το αντέξω 🤔 δεν ξέρω ειλικρινά. Θα κάνω όμως την καρδιά μου πέτρα 😋
 
Οιδιποδειο :) Θα το ξεπεράσει :)
Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία 😂
Μάλλον δεν φταιει αυτός με το οιδιπόδειο, αλλά εγώ που άργησα να πάρω τη νεραιδουλα μας!
 
, αφού το παιδί λέει τόσα γλυκόλογα, ελπίζω να σε ρωτήσει Ζωή (αν κάποια στιγμή) θέλεις να σου κάνει τρυπούλες στ΄αυτιά! 😛
Το μαριόνι που ήταν τσαμπουκάς δεν ρωτούσε, παραλίγο να μου ανοίξει τρύπα στο ρουθούνι! 🙄
Άσε που και ο Πέπερ, θέλει μετά μανίας να κάνει σε όλους μας τρυπούλες στ΄αυτιά ή και στον λαιμό, δεν έχει κανένα πρόβλημα!😵🤪🤔
Σου βρηκα λυση σε ροζουλιkranos_moto_anoixto_zeus_210b_dd55_pink_0.webp
Ουτε μύτη ουτε αυτί και μαλλί ετοιμο για βολτα
 
Σου βρηκα λυση σε ροζουλιView attachment 61944
Ουτε μύτη ουτε αυτί και μαλλί ετοιμο για βολτα
Τέλειο 😍
Και σε ροζουλι που το λατρεύω!
Προφανως αστειεύεσαι αλλά μάλλον είναι η μόνη λύση 😂
 
Εδώ και μια εβδομάδα με πιλατευει να μάθω να παίζω με αυτές τις μπαλιτσες! 🙄

IMG_20190413_143148_9_2_514x800.webp

Ευτυχώς σήμερα κατάλαβε επιτέλους πως παίζεται το συγκεκριμένο παιχνίδι
IMG_20190413_141842_5_800x400.webp

Κι έτσι είμαστε όλοι ικανοποιημένοι 😃

IMG_20190413_141756_7_400x800.webp
 
Ααα τι τέλειος που είναι! Κουκλακι ζωγραφιστό! Βάζεις και ιδέες στην Βάσω @Omorfoulis βρε Ζωή! Σε λίγο θα πρέπει να κάνει μετακόμιση! 😝
Να τα χαίρεσαι και τα δύο τους! (αν και την μικρή δεν μας την ανεβάζεις συχνά) 😋
 
😀! Φοβερή και ξεκαρδιστική η καλαθοσφαίριση σας! Το μπρόκολο είναι σταθερή αξία για τον Σάχαμπ! 😊😆
Μέχρι και τούμπες είναι ικανός να κάνει για μια φουντιτσα 🤣


Απο που το πηρες; φοβαμαι οτι αν του το παρω θα γινει κομματακια
Λογικό μου φαίνεται. Είναι πολύ μικρό για την κοριτσάρα σου. Σε ένα πετ σοπ στην Προύσα το βρήκα εντελώς τυχαία.


Να τα χαίρεσαι και τα δύο τους! (αν και την μικρή δεν μας την ανεβάζεις σ
Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη. Ελπίζω κάποια στιγμή να βγει και η μικρή και να παίζει κι αυτή μπάσκετ τόσο καλά όσο και ο Σαχαμπ 😋
[automerge]1555160910[/automerge]
😀... Φανταστικός!
Η νύφη τι κάνει;
Καλά είναι Γιώργο. Αρχίσαμε να τα πηγαίνουμε καλά πάλι αλλά δεν είμαστε όπως πριν. Μάλλον θα αργήσει αρκετά να βγει.
 
Back
Top