Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πλάκα κάνεις; Είναι φοβερός και ανεπανάληπτος ο συννεφένιος σου! Όλο εκπλήξεις και με κρυφούς άσσους στο μανίκι του είναι! Απίστευτο το ότι μίλησε, έστω και άναρθρα! 🤗😎👏
 
Πλάκα κάνεις; Είναι φοβερός και ανεπανάληπτος ο συννεφένιος σου! Όλο εκπλήξεις και με κρυφούς άσσους στο μανίκι του είναι! Απίστευτο το ότι μίλησε, έστω και άναρθρα! 🤗😎👏
Δεν το περίμενα ούτε εγώ Αμβροσιε. Την πρώτη του φρασουλα (τι κάνεις) την είπε μόλις έκλεισε τον 4ο μήνα αλλά έκτοτε δεν είπε κάτι άλλο. Από τη στιγμή που ήρθε η Εσμεράλντα στο σπίτι, τις πρώτες μέρες τσιριζε συνέχεια "τι κάνεις τι κάνεις" αλλά σταδιακά άρχισε να το λέει όλο και πιο σπάνια. Θεώρησα ότι δεν θα ξαναμιλουσε, αλλά τις τελευταίες μέρες λέει πάλι "τι κάνεις;" Και "τρωγε τρωγε" και κάνει μερικά γυρίσματα σαν ετοιμάζει νέα λεξουλα ο ποντικομικρουλης μου.
 
Δεν το περίμενα ούτε εγώ Αμβροσιε. Την πρώτη του φρασουλα (τι κάνεις) την είπε μόλις έκλεισε τον 4ο μήνα αλλά έκτοτε δεν είπε κάτι άλλο. Από τη στιγμή που ήρθε η Εσμεράλντα στο σπίτι, τις πρώτες μέρες τσιριζε συνέχεια "τι κάνεις τι κάνεις" αλλά σταδιακά άρχισε να το λέει όλο και πιο σπάνια. Θεώρησα ότι δεν θα ξαναμιλουσε, αλλά τις τελευταίες μέρες λέει πάλι "τι κάνεις;" Και "τρωγε τρωγε" και κάνει μερικά γυρίσματα σαν ετοιμάζει νέα λεξουλα ο ποντικομικρουλης μου.
Αυτά τα πλασματάκια μας εντυπωσιάζουν και μας εκπλήσσουν! Απίστευτες προσωπικότητες!

Παρεξήγηση μανούλα! Δεν έφαγα εγώ το σπανάκι της Εσμεραλντας, κάμπια θα το περπάτησε!

View attachment 62671
😀! Δεν φταίει αυτός! Τον έχεις παρεξηγήσει! 😛😆
 
Είναι τόσο όμορφα τα parrotlet! Τα λατρεύω!
Βρε Ζωή αφού δεν έφαγε αυτός το σπανάκι, τι τον κατηγορείς! Ο Ποπαυ θα το έφαγε! 😂😁
Ενα λεπτό το άφησα να ζεσταθεί γιατί μόλις το είχα βγάλει από το ψυγείο.
Δύο ημέρες δεν του έδωσα λαχανικά και είπε να μου κάνει αντίποινα το τερατινι 😆
 
Ααα, δεν μας τα λέτε καθόλου καλά εδώ μέσα! Έχουμε γεμίσει parrotlet! 😱μέλι έχουν και παίρνετε όλοι σας;
Αν είχα χώρο και χρόνο θα έπαιρνα και εγώ ένα κιτρινακι! Ψέματα δεν λέω! 😆😋😁
 
Ααα, δεν μας τα λέτε καθόλου καλά εδώ μέσα! Έχουμε γεμίσει parrotlet! 😱μέλι έχουν και παίρνετε όλοι σας;
Αν είχα χώρο και χρόνο θα έπαιρνα και εγώ ένα κιτρινακι! Ψέματα δεν λέω! 😆😋😁
Σε παρατηρώ εδώ και καιρό και ένα έχω να πω! Θέμα χρόνου είναι. Θα πάρεις κι εσύ 😄
 
Το δικό σου μπορεί να μην βγει τερατακι 🤥

Λες να παω απ'ευθειας στον αρχηγο τους εγω; 🤪

Ααα, δεν μας τα λέτε καθόλου καλά εδώ μέσα! Έχουμε γεμίσει parrotlet! 😱μέλι έχουν και παίρνετε όλοι σας;
Αν είχα χώρο και χρόνο θα έπαιρνα και εγώ ένα κιτρινακι! Ψέματα δεν λέω! 😆😋😁

Tα ιδια λεω κι εγω πριν παρω καποιο πουλακι Γιαννη και στο τελος με ενα μαγικο τροπο βρισκεται παντα χωρος και χρονος 😛
 
Σε παρατηρώ εδώ και καιρό και ένα έχω να πω! Θέμα χρόνου είναι. Θα πάρεις κι εσύ
Βάλτε μου φωτιές βάλτε μου φωτιές. Αλλά βέβαια! Αν ανεβάζετε όλη μέρα φωτογραφίες και λέτε τι κολπάκια κάνουν και τα σχετικά, φυσικό είναι στο τέλος να υποκύψω! Αααχ πρέπει να επισκεφθώ ψυχίατρο😵
Tα ιδια λεω κι εγω πριν παρω καποιο πουλακι Γιαννη και στο τελος με ενα μαγικο τροπο βρισκεται παντα χωρος και χρονος
Πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω Αντώνη. Προσπαθώ να το χειρίζομαι όμως 😋
 
Λες να παω απ'ευθειας στον αρχηγο τους εγω;
Ελπίζω όχι αλλά με αυτά τα μικρά ποτέ δεν ξέρεις. Κάνεις το σταυρό σου και περιμένεις να δεις πόσο τρελό έτυχε να είναι το δικό σου 😂

Αν ανεβάζετε όλη μέρα φωτογραφίες και λέτε τι κολπάκια κάνουν και τα σχετικά, φυσικό είναι στο τέλος να υποκύψω!
Εμείς φταίμε δηλαδή 😏
😂
 
Τέλεια! Άντε με το καλό! 👏
[automerge]1556377928[/automerge]
Ααα, δεν μας τα λέτε καθόλου καλά εδώ μέσα! Έχουμε γεμίσει parrotlet! 😱μέλι έχουν και παίρνετε όλοι σας;
Αν είχα χώρο και χρόνο θα έπαιρνα και εγώ ένα κιτρινακι! Ψέματα δεν λέω! 😆😋😁
Θέμα χρόνου.
[automerge]1556378500[/automerge]
Παρεξήγηση μανούλα! Δεν έφαγα εγώ το σπανάκι της Εσμεραλντας, κάμπια θα το περπάτησε!

View attachment 62671
Αχ αυτή η φατσούλα ❤️️️️️
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ πάντως μπορεί να μη σκέφτομαι ακόμα για άλλο (ο έρωτας με τον Cookie είναι μεγάλος! 😍) αλλά ψήνω την αδερφή μου για parrotlet η οποία έχει δύο παιδιά μικρά και δε θέλει τόσο μεγάλο σαν τον δικό μου! Δε ξέρω έτσι όπως τα είδα και με τον δικό μου πιστεύω ό,τι θα δώσουν και θα πάρουν πολλή αγάπη με μια τέτοια ψυχούλα!
 
Back
Top