Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Δεν θα σου "κλεψω" αλλο χωρο @ζιζι 😛


View attachment 62831

Aντώνη, με το καλό. Δυο συμβουλές. Τα αλυσιδάκια καλύτερα να τα βγάλεις όλα και στη θέση τους να βάλεις δερμάτινα κορδόνια χωρίς χρώμα. Αν μπει ποδαράκι εκεί μέσα δεν θα βγει σώο. Επίσης τα καμπανάκια έχω την εντύπωση ότι δεν είναι ανοξείδωτα και μπορεί να γίνουν επικίνδυνα προκαλώντας δηλητηρίαση.

Άνοιξε ένα δικό σου θέμα να τα έχουμε κάπου συμμαζεμένα να τα λέμε, εδώ γίνεται χαμός έτσι.
 
συμπασχω να του πεις!
😂 Γκρινιαριτος κι εσύ Ζαχαρία;
Εγώ να σου πω την αλήθεια κάθε Δευτέρα πρωί ξυπνάω με την κούραση όλης της εβδομάδας 😁
 
Λες; 😯
Εμένα μια σταλιά μου φαίνεται, σαν κοτομπουκιτσα 😂
Έτσι μου φαίνεται! 😘κι ο δικός μου μου λένε ότι μεγΑλωσε αλλά κι εμένα μια σταλιά μου φαίνεται!
 
Έτσι μου φαίνεται! 😘κι ο δικός μου μου λένε ότι μεγΑλωσε αλλά κι εμένα μια σταλιά μου φαίνεται!
Δεν μπορείς να καταλάβεις όταν το βλέπεις κάθε μέρα. Έτσι κι αλλιώς και να μεγάλωσε θα έβαλε το πολύ 4 γραμμάρια 😁 που να φανούν;
 
Καλημέρα Ζωή! Foraging toy του κατασκεύασες; Ότι και να είναι, ωραίο και έξυπνο και θα τον κρατήσει απασχολημένο, με αμείωτο το ενδιαφέρον του! Μπράβο!😎:)👍
Τι να κάνω Αμβροσιε, με την πτώση της λίρας δεν φέρνουν πια παιχνίδια στα pet shops. Ακόμη και on line βρίσκω πια μόνο πλαστικά καθρεφτακια με αλυσιδιτσες. Η Εσμεράλντα δεν έχει καν κούνια. Παρήγγειλα πριν δύο μήνες και μου ακύρωσαν την παραγγελία επειδή δεν φέρνουν πια. Και γιατί να φέρουν; Ένα ξύλινο απλο παιχνιδάκι κοστίζει πια όσο ο λογαριασμός του ηλεκτρικού για έναν μήνα. Αναγκαστικά φτιάχνουμε μόνοι ό,τι μπορούμε 😑
 
Τι να κάνω Αμβροσιε, με την πτώση της λίρας δεν φέρνουν πια παιχνίδια στα pet shops. Ακόμη και on line βρίσκω πια μόνο πλαστικά καθρεφτακια με αλυσιδιτσες. Η Εσμεράλντα δεν έχει καν κούνια. Παρήγγειλα πριν δύο μήνες και μου ακύρωσαν την παραγγελία επειδή δεν φέρνουν πια. Και γιατί να φέρουν; Ένα ξύλινο απλο παιχνιδάκι κοστίζει πια όσο ο λογαριασμός του ηλεκτρικού για έναν μήνα.
Ααα μάλιστα. Κατάλαβα. Δεν φαντάστηκα ότι θα είναι τόσο δυσχερής η αγορά τους και το κόστος τους τόσο αποτρεπτικό. Αν είναι δυνατόν.

Αναγκαστικά φτιάχνουμε μόνοι ό,τι μπορούμε 😑
Καλά κάνετε! Είναι και μια δημιουργική και ευχάριστη δραστηριότητα! Και οι δικές σας δημιουργίες είναι πιο ωραίες, γιατί είναι από την έμπνευση, την δεξιοτεχνία και την αγάπη σας! 👍👌
 
Δεν φαντάστηκα ότι θα είναι τόσο δυσχερής η αγορά τους και το κόστος τους τόσο αποτρεπτικό
Δυστυχώς ό,τι έρχεται από το εξωτερικό είναι απλά απλησίαστο.


γιατί είναι από την έμπνευση, την δεξιοτεχνία και την αγάπη σας! 👍👌
Αγάπη βαζω και με το παραπάνω. Στα άλλα δύο υστερω αλλά αναγκα και Θεοί πείθονται 😂
 
Δυστυχώς ό,τι έρχεται από το εξωτερικό είναι απλά απλησίαστο.
Ναι, ισχύει!

Αγάπη βαζω και με το παραπάνω. Στα άλλα δύο υστερω αλλά αναγκα και Θεοί πείθονται 😂
Χάχα! Όπως μπορεί ο καθένας! Εγώ το είπα και γενικά, έχοντας δει και θαυμάσει πολλές κατασκευές από μέλη μας! :)
 
Back
Top