Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εμ δεν είναι το πλυντήριο. Εγραφα στο λάπτοπ όταν τον έπιασε η παρλα και ακούγεται κι αυτό 😁
Όπως και να χει είναι πραγματικά υπέροχος, να τον χαίρεσαι!
 
❤️️️️ Έτσι φώναζαν και τα δικά μου και τα 2 σκυλιά ξεχωριστά και τη γάτα. 😔
Κάποια στιγμή θα τα πάρεις όλα κοντά σου και θα είστε πάλι όλοι μαζί 🙂
 
Δεν ξέρω να σου πω πως καθαρίζονται επειδή κάθε δύο τρεις μέρες τα αλλάζω. Τα σχοινακια την Κυριακή ήταν παιχνίδια που του είχα φτιάξει και τα οποία χάλασε σχεδόν αμέσως. Αύριο το πρωί που θα έχω χρόνο θα του φτιάξω άλλα. Τετάρτη και Κυριακή φτιάχνουμε παιχνίδια 😁
Ο Σαχαμπ δεν θελει σκοινάκια, αλυσιδες θελει να τις σπασει!
Δυναμη ο Σαχαμπ! 👍
 
Ο Σαχαμπ δεν θελει σκοινάκια, αλυσιδες θελει να τις σπασει!
Δυναμη ο Σαχαμπ! 👍
Σήμερα από το πρωί Τάκη είμαστε στη φάση που περιγράφεις "θέλω να σπάσω αλυσίδες από τα νεύρα μου". Έβγαλα ό,τι ξύλινο είχε μέσα (εκτός από τις μικρές ξύλινες πατηθρες) για να τα πλύνω. Κάθε φορά που γίνεται αυτό είναι μέσα στα νεύρα αλλά σήμερα του πήρα και ένα παιχνιδάκι με κόκκινα καλαμάκια. Το συγκεκριμένο ήταν το πρώτο του και δεν το χάλασε ποτέ. Το λάτρευε. Κάθε δύο εβδομάδες του έφτιαχνα ένα ίδιο για να το αντικαταστήσω και σήμερα πρώτη φορά δεν το αντικατεστησα επειδή δεν βρίσκω κόκκινα καλαμάκια. Του έβαλα καινούρια παιχνίδια αλλά εκείνος είναι τόσο νευριασμένος που τσιριζει όλη την ημέρα. Από τα νεύρα του δεν κοιμήθηκε το μεσημέρι με αποτέλεσμα να είναι ακόμη πιο νευρικός τώρα. Με έχει τρελάνει 😵
 
Μπας κ ο Σαχαμπ βγει Σαχαμπια; Ειναι σιγουρα αρσενικο;
Άντρας βαρύς, ασηκωτος κι Ανατολίτης με τρεις γυναίκες στο χαρέμι του 😋
 
Νόμιζα μόνο εσύ και η Σαχάμπαινα. :)
Έχουμε και μια τετράποδη γριούλα και είναι η μόνη που δεν έχει πέσει μέχρι στιγμής στον έρωτα του 😂
 
Άντρας βαρύς, ασηκωτος κι Ανατολίτης με τρεις γυναίκες στο χαρέμι του 😋
Γιαυτο εχει νευρα, δεν ξερει ποια να πρώτο διαλέξει 😁 Εχουν κ οι Σειχιδες τα προβλήματα τους🙄😳😵
 
😂 Καμιά μας δεν θέλει 😉
Βαλε κι άλλα θηλυκα στο χαρεμι! Πολλά θηλυκα! Ιδιοτροπος ο Σαχαμπ! Θελει ιδιαιτεροτητες, καποια σπανια μετάλλαξη ισως; Με ιδιαίτερο πτερωμα; 😉🦵😗
 
Βαλε κι άλλα θηλυκα στο χαρεμι! Πολλά θηλυκα! Ιδιοτροπος ο Σαχαμπ! Θελει ιδιαιτεροτητες, καποια σπανια μετάλλαξη ισως; Με ιδιαίτερο πτερωμα; 😉🦵😗
Όσες και να πάρω Τάκη δεν βλέπω προκοπή με αυτόν τον μπόμπιρα.
 
:)Μονολογεί και ''ψέλνει'' διάφορα ο διαβολάκος! Πιστεύω πως δεν θ΄αργήσει να ξεκαθαρίσει τις λέξεις του.
Προσπαθεί να πει διάφορα άλλα δεν τα καταλαβαίνω όλα. Κάθε 4-5 μέρες κολλάει με κάτι καινούργιο. Αρχικά δεν το λέει καθαρά, σε δύο μέρες το μαθαίνει και μετά πάλι από την αρχή. Αυτό που με εντυπωσιάζει είναι ότι συνδέει τις πράξεις με τις φράσεις που λέει. Εχθές έλεγα στη σκυλίτσα "ρε Ζιζή τι κάνεις;" Και μαζί με εμένα έλεγε και ο Σαχαμπ " τι κάνεις; κάτω κάτω". Είναι πολύ αστείο 😁
 
Back
Top