Γενικά Με φωνάζουν Mango

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ilie mp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ilie μου θα θυμηθεις τα του ιασονα τωρααα μεγαλωνεις κιαλλο μωρουλιιι🙂

χαχα πραγματικά όμως.
Να δεις και τι ωραία παρέα κάνουν τα δύο τους.
Τρελενομαι!
 
PicsArt_08-04-12.02.59.webp PicsArt_08-04-12.03.12.webp
Τι Μανγκουινι μου σήμερα έφαγε πρωινό μαζί μας (λίγο πεπόνι και φρυγανια) αν και ζητούσε κρέμα αλλά προσπάθησα να τον ξεγελάσω.
Το πρωί τον παίρνω και χουζιυρευουμε στο κρεβάτι και μετά ξεκινάει η μέρα μας.
Τι να τον κάνω που είναι μωράκι ❤️️️️
 
Τι όμορφες φωτογραφίες!φτου, να μην 😛τον ματιάσω!
tinypic-no-longer-available.jpg
Αυτό είναι ένα κουκλί!👍
 
Αααχχχ τι μωρό είναι αυτό; Εγώ τον έχω ερωτευτεί απ τις φώτο που μου έστελνε η φιλενάδα μου να της πω την γνώμη μου και ποιο μωρό να διαλέξει! Μα κοιτάξτε βλέμμα και ύφος! Είμαι ερωτευμένη! Πότε θα έρθω για καφέ να τον γνωρίσω; Και τα άλλα 2 μωρά σου φυσικά!?!; 😉

(ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΑΠΑΓΑΛΟΜΑΜΑ; Πάντως με έπεισες λοβάκι θα πάρω και θα το βγάλω Σαγκουίνι 😀 :D)
 
Και ένα πονηρό τσάκισμα που κάνουν στα μάτια τους! Λιγώνω μ' αυτό, σε κοιτάει και σε "μετράει" :)
 
Αααχχχ τι μωρό είναι αυτό; Εγώ τον έχω ερωτευτεί απ τις φώτο που μου έστελνε η φιλενάδα μου να της πω την γνώμη μου και ποιο μωρό να διαλέξει! Μα κοιτάξτε βλέμμα και ύφος! Είμαι ερωτευμένη! Πότε θα έρθω για καφέ να τον γνωρίσω; Και τα άλλα 2 μωρά σου φυσικά!?!; 😉

(ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΑΠΑΓΑΛΟΜΑΜΑ; Πάντως με έπεισες λοβάκι θα πάρω και θα το βγάλω Σαγκουίνι 😀 :D)

Το Σαγκουινι το έχω αναφέρει ποιο πάνω;
Γιατί έλεγα ότι αν έπαιρνα άλλο θα το έβγαζα Σαγκουινι 😀 (για πλάκα φυσικά το είπα 😛 )
Να πάρεις κι εσύ γιατί τα παρροτλετ μας περνάνε.
Ανυπομονώ για τη μέρα που θα ανοίξεις το θέμα με την παρουσίαση από το Σαγκουινι σου 😛
Να έρθεις για καφέ οποτε θέλεις, θα σε περιμένουμε με χαρά!

Mαρια έχουν ένα τρομερά έξυπνο βλεμμα και επίσης ένα τρομερό χάρισμα που μπορούν από τα πιο γλυκά πλάσματα να μετατραπούν σε σκανταλιαριδες έτοιμοι για δράση :D
 
Το Σαγκουινι το έχω αναφέρει ποιο πάνω;
Ωωω ναι αλλά στo έκλεψα! 😛

Ανυπομονώ για τη μέρα που θα ανοίξεις το θέμα με την παρουσίαση από το Σαγκουινι σου 😛
Εγώ να δεις!

Να έρθεις για καφέ οποτε θέλεις, θα σε περιμένουμε με χαρά!
Θα έρθω θα έρθω... και μπορεί να φέρω και το Σαγκουίνι μου να παίξει με τον Μέλον και τον Μάνγκο! 😉
 
Το αλάτι που περιέχεται στα φαγητά μας δημιουργεί προβλήματα στα πτηνά, όπως και η ζάχαρη.
Διορθώστε με αν κάνω λάθος...

Όχι δεν κάνεις λάθος αλλά δεν του δίνω από το φαγητό μας απλά έτυχε και πήγε μόνος του, δεν έφαγε όμως 😛

Επίσης δεν ξέρω αν το είδατε στις φωτογραφίες αλλά στα μάγουλα του έχει 2 κύκλους όπως τα κοκατιλ αλλα σε γκρι χρωμα 😛
Ψιλό φαίνεται στις φωτογραφίες :)
 
Back
Top