Γενικά Μου έκαναν δώρο ένα κοκατίλ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nikos42
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Γίνεται να του φτιάξω νμζ βγαίνει πιο μεγάλο και σε πιο μικρή τιμή;
Γίνεται απλώς θα είναι δύσκολο από την άποψη ότι πρέπει να βρεις πολύ συγκεκριμένα υλικά ώστε να μην είναι τοξικά και να μην έχει ξύλο που μπορεί να το φτάσει γιατί κάποια στιγμή θα το καταστρέψει
 
63652
[automerge]1559076922[/automerge]
οι ταιστρες δε κανουν για κοκατιλ! Καλα θα κανεις και θα πας αυριο να ψωνισεις! Εχω την αντυπωση πως ειναι μικρο το κλουβι κ αρκετα μαλιστα για κοκατιλ!
Μπορείτε να μου στείλετε λινκ η φώτο απο καλή ταιστρα να ξέρω;
 
Γίνεται να του φτιάξω νμζ βγαίνει πιο μεγάλο και σε πιο μικρή τιμή;

Το αποτέλεσμα αισθητικά απο τις κατασκευές δεν μπορεί ούτε καν να πλησιάζει το έτοιμο. Το ίδιο και η ευκολία στην καθαριότητα, μετακίνηση κτλ.
 
@Nikos42, Σε περίπτωση που πάρεις σαν το κλουβί που σου έστειλα έχει συγκεκριμένες ταιστρες αλλιώς χρειάζεσαι ταιστρες για μεσαίους παπαγάλους αν ρωτήσεις θα σου δείξουν πιστεύω
 
Μέχρι πότε μπορώ να του το αλλάξω; Γιατί χάλασε θερμοσίφωνας κλπ νοσοκομεία και είμαστε σε έξοδα

Δεν είναι ζήτημα ζωής ή θανάτου αλλά πώς θα επιστρέψεις το άλλο αν φθαρεί; Φαντάζομαι ότι με κανένα 20-30αρι παραπάνω απο το άλλο παίρνεις ένα που να κάνει.
 
Δεν είναι ζήτημα ζωής ή θανάτου αλλά πώς θα επιστρέψεις το άλλο αν φθαρεί; Φαντάζομαι ότι με κανένα 20-30αρι παραπάνω απο το άλλο παίρνεις ένα που να κάνει.
Σωστά δίκιο έχετε
[automerge]1559077927[/automerge]
Θα πάρω αυτό που έστειλε ο Ναπολέων το συντομότερο δυνατόν θα ακυρώσω τις διακοπές αλλά δεν πειράζει.. Θα το πάρω το κλουβί ευχαριστώ για όλη την βοήθεια
 
Α εντάξει λογικο πάντως είναι καλό το ότι σκέφτεσαι το καινούριο σου κατοικίδιο. Τα έξοδα του να ξέρεις θα είναι ο εξοπλισμός γενικά οι τροφές κτλ δεν έχουν πολλά έξοδα
 
Γιατι όμως λέει ότι κάνει για κοκατιλ μήπως να τους κάνω παρατήρηση μην πάρει και άλλος και δεν κάνει;View attachment 63653
Γενικά τα μαγαζιά και οι εταιρείες γράφουν ότι ναναι κάποιες φορές και πρέπει ο ίδιος να ψάξεις τι είναι "ιδανικό" για το πτηνό σου
Αν του πεις ότι δεν είναι οι διαστάσεις για κοκατιλ θα υποστηρίξει ότι είναι αυτό πιστεύω εγω
 
Γενικά τα μαγαζιά και οι εταιρείες γράφουν ότι ναναι κάποιες φορές και πρέπει ο ίδιος να ψάξεις τι είναι "ιδανικό" για το πτηνό σου
Αν του πεις ότι δεν είναι οι διαστάσεις για κοκατιλ θα υποστηρίξει ότι είναι αυτό πιστεύω εγω
Α κατάλαβα
[automerge]1559081260[/automerge]
63654

Αυτό κάνει;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top