Γενικά Ο Λινκ και η Ίνα

Έχω μια απορία. Από όταν άρχισε ο Λίνκ να μένει με την Ίνα μπορώ να πω ότι ο Λίνκ άρχισε και να τσιμπάει. Επίσης αν φωνάξω στην Ίνα μη και την πλησιάσω για να την απομακρύνω από κάποιο καλώδιο η κάδρο τότε ο Λίνκ μου επιτίθεται. Μετά ηρεμεί πάλι και δεν ξεκολλάει από πάνω μου κυριολεκτικά. Σε τι μπορεί να οφείλεται αυτή η συμπεριφορά;
 
Σε τι μπορεί να οφείλεται αυτή η συμπεριφορά;

Νομίζω πώς κάνει "μπαμ" στο που οφείλεται αυτή η συμπεριφορά. Αλλάζουν προφανώς οι ισορροπίες μεταξύ σας Άγγελε και το θηλυκό θα πάρει τη θέση που είχες εσύ για τον Λινκ.
 
Ρε τον παιδεραστή. Το σκέφτηκα στην αρχή αλλά μετά σκέφτηκα ότι παρά είναι μικρή για να βγάλει τέτοια ζήλια. Άντε να είναι και 4,5 μηνών η πιτσιρίκα. Έχω προσέξει όμως ότι αν και ξεκινάνε ο καθένας να κοιμάται στην γωνία του το πρωί που τα ξυπνάω για να τα αφήσω ελεύθερα όσο πίνω τον καφέ βρίσκονται δίπλα δίπλα και ο Λίνκ κοιμάται πιο χαμηλά από την Ίνα. Το δάγκωμα θα κοπεί καθόλου η θα πρέπει να τι πάρω απόφαση ότι πλέον μου βγήκε σατράπης;
 
Ρε τον παιδεραστή. Το σκέφτηκα στην αρχή αλλά μετά σκέφτηκα ότι παρά είναι μικρή για να βγάλει τέτοια ζήλια. Άντε να είναι και 4,5 μηνών η πιτσιρίκα. Έχω προσέξει όμως ότι αν και ξεκινάνε ο καθένας να κοιμάται στην γωνία του το πρωί που τα ξυπνάω για να τα αφήσω ελεύθερα όσο πίνω τον καφέ βρίσκονται δίπλα δίπλα και ο Λίνκ κοιμάται πιο χαμηλά από την Ίνα. *Το δάγκωμα θα κοπεί καθόλου η θα πρέπει να τι πάρω απόφαση ότι πλέον μου βγήκε σατράπης;
Δεν έχει σημασία η ηλικία της μικρής, δεν παύει το φύλο της να του δίνει στίγμα και να συμπεριφέρεται ως αρσενικός🙂
*Το δάγκωμα μπορεί να συνεχιστεί, μπορεί και να επιδεινωθεί, αν δεν σεβαστείς την αρσενική του φύση, προς και εμπρός στη θηλυκή συντροφιά του😉
 
Ο Λίνκ και η Ίνα μετά τον χθεσινό καυγά τους...

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ήταν η πρώτη φορά που το έκανε αυτό. Δεν το έχει ξανακάνει ποτέ. Το τεστ δεν το έχω αλλά θα το ζητήσω σήμερα. Για ποιο λόγο όμως με ρωτάς; Εννοώ τι πρέπει να δω;
 
Τι φύλο γράφει. Έτσι για να είμαστε σίγουροι. 😁
Μου το έστειλε σε φωτογραφία. Νόμιζα ήθελες να δω και κάτι παραπάνω γιατί δεν είχα ξαναδεί ώστε να ξέρω τι άλλες πληροφορίες δείχνει. Κοριτσάκι είναι Γεννημένο στις 17 4 19
 
Καλημέρα από την Ίνα. Ο Λίνκ κρυβόταν
Είναι όμως βρε παιδί μου πολυ όμορφη, με τόσο φωτεινό πράσινο. Βάλε και μια τον άλλον, μόλις τελειώσει το... Κρυφτό.
 
Αν και είναι λίγο παλιές
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1574588596756.webp
    FB_IMG_1574588596756.webp
    19,2 KB · Προβολές: 28
  • FB_IMG_1574588567441.webp
    FB_IMG_1574588567441.webp
    58 KB · Προβολές: 29
  • FB_IMG_1574588577369.webp
    FB_IMG_1574588577369.webp
    105 KB · Προβολές: 32
  • FB_IMG_1574588586960.webp
    FB_IMG_1574588586960.webp
    102,7 KB · Προβολές: 30
Back
Top