Γενικά Ο Cookie επιτέλους βολτάρει

Tελικά οι σχολές κομμωτικής έχουν μεγάλη πέραση στα φτερωτά μας 😛
Γλύκας είναι ο Cookie σου. Απλά πρόσεξε καπως με τα προϊόντα που βάζουμε στα μαλλιά γιατί μασουλώντας τα μπορεί να περάσουν στον οργανισμό τους.
Μόνο αυτά που βάζω στο μπάνιο (σαμπουάν, conditioner) Δε βάζω κάτι έξτρα 😀
 
Μόνο αυτά που βάζω στο μπάνιο (σαμπουάν, conditioner) Δε βάζω κάτι έξτρα 😀
Τότε άσε τον φτερωτό Βιντάλ Σασούν να επιμεληθεί ανεμπόδιστα την κόμμωσή σου 😂 😁
 
Τότε άσε τον φτερωτό Βιντάλ Σασούν να επιμεληθεί ανεμπόδιστα την κόμμωσή σου 😂 😁
Όταν δεν είναι απασχολημένος με τη δική του (την οποία εμπνέεται να φροντίζει πάντα όταν κάθεται στην ώμο μου) και δε με κάνει χάλια από τα τρίμματα 😂
 
Δύο όμορφα φατσάκιααα💕🍥💕
Ευχαριστούμε πολύ 🤗
[automerge]1562939929[/automerge]
65069 Του το δωσα χτες κομμάτια, ούτε να το φτύσει 😅 το έπλυνα και το βαλα μπροστά του σήμερα και μόνο βουτιά που δεν έκανε!
 
Μην του δίνεις όμως Ειρήνη τόσο πολύ καρπούζι. Περιέχει πολύ ζάχαρη και αυτό ίσως του δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα. Καλύτερα να δίνεις λίγο και μια στο τόσο. Εξάλλου υπάρχουν κι άλλα τόσα πράγματα που μπορεί να φάει το καλοκαίρι.
 
Μην του δίνεις όμως Ειρήνη τόσο πολύ καρπούζι. Περιέχει πολύ ζάχαρη και αυτό ίσως του δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα. Καλύτερα να δίνεις λίγο και μια στο τόσο. Εξάλλου υπάρχουν κι άλλα τόσα πράγματα που μπορεί να φάει το καλοκαίρι.
χαχα ναι! 😁 Από όλο αυτό αντε να τσίμπησε καμία 8-10 φορές.. Και μόνο σήμερα! Δε τρώει γενικά πολλή ποσότητα από φρούτα και λαχανικά! Απλά ήθελα να το δοκιμάσει σαν φρούτο όπως και το πεπόνι που δοκίμασε! 😊
 
Ευχαριστούμε πολύ 🤗
[automerge]1562939929[/automerge]
View attachment 65069 Του το δωσα χτες κομμάτια, ούτε να το φτύσει 😅 το έπλυνα και το βαλα μπροστά του σήμερα και μόνο βουτιά που δεν έκανε!
Η μετενσάρκωση της Βουγιουκλάκη 😁
Έτσι το ευχαριστιεται καλύτερα το κουκλάκι σου. Για κανέναν φλώρο τον πέρασες και το έκοψες σε κομμάτια; 🙄
 
Η μετενσάρκωση της Βουγιουκλάκη 😁
Έτσι το ευχαριστιεται καλύτερα το κουκλάκι σου. Για κανέναν φλώρο τον πέρασες και το έκοψες σε κομμάτια; 🙄
😀 θα μπορούσε! 😅 Ούτε αυτός ήξερε πως να το διαχειριστεί! Ε ναι κι εγώ αυτό σκέφτηκα και το έβαλα μπροστά του μπας και το εκτιμήσει! "φέρε εδώ ολόκληρη τη φέτα καρπούζι να φάμε σαν άντρες!" 😁
 
Παιδιά σος! Είχα τον Cookie στο πάρκο του και από τη μια στιγμή στην άλλη άρχισε να τρέμει και να κουνάει τη γλώσσα! Έχει μαζεμένα φτερά! Και κλείνει τα ματάκια! Τι γίνεται;
 
Δεν παει καπου αλλου το μυαλο μου, δωσε καρβουνακι για παν ενδεχονενο.

Περαστικα ευχομαι!
Πήρα. Πως χορηγείται; Πως το δίνω;
[automerge]1562952163[/automerge]
Πήρα ένα καρβουνακι της vitakraft και το βαλα στο μπολακι του.. Έφαγε δύο τρία κομματάκια.. Τώρα μου μοιάζει καλύτερα αλλά δε ξέρω.. Να τον βάλω μπας και φάει λίγο ακόμα;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top