Γενικά Ο Cookie επιτέλους βολτάρει

Και ο δικός μου τρελαίνεται για δουλειές του σπιτιού :)
Από τότε που είχαμε πει για την ηλεκτρική αναπτύξαμε μια αγάπη με τις δουλειές 😁
 
Εμένα ο δικός μου όταν σκουπιζω και σφουγγάριζω κάθεται στον ώμο μου και κοιτάει περίεργα μια την σκούπα μια εμένα μουρμούριζε και μόλις του λέω μη φοβάσαι μη φοβάσαι και τον σκάω στα φιλιά κάθεται ακίνητος.. Τέλειος ο μικρός σου Ειρήνη ❤️️️️️είναι έρωτες πως να το κάνουμε ειδικά όταν ξέρεις πως τα πάντα στη ζωή του εξαρτώνται από σένα και ΠΡΈΠΕΙ να κάνουμε το καλύτερο!
 
Εμένα ο δικός μου όταν σκουπιζω και σφουγγάριζω κάθεται στον ώμο μου και κοιτάει περίεργα μια την σκούπα μια εμένα μουρμούριζε και μόλις του λέω μη φοβάσαι μη φοβάσαι και τον σκάω στα φιλιά κάθεται ακίνητος.. Τέλειος ο μικρός σου Ειρήνη ❤️️️️είναι έρωτες πως να το κάνουμε ειδικά όταν ξέρεις πως τα πάντα στη ζωή του εξαρτώνται από σένα και ΠΡΈΠΕΙ να κάνουμε το καλύτερο!
Ευχαριστώ πολύ! 😊 Πραγματικά ακριβώς έτσι είναι! Εμείς το σφουγγαρισμα δε το γουστάρουμε! Φοβάται τη σφουγγαριστρα! 😀 Με τα κονταρια δε το έχουμε! Με του χεριού τη σκούπα και το ξεσκόνισμα δε τον έχω μαζί μόνο να μη τον ενοχλεί η σκόνη!
 
64358 Μετά από φιλότιμες προσπάθειες ανοίξαμε φτερά! Μου αγχωθηκε λίγο το πουλάκι μου αλλά προσπαθώ να συνηθίσει λίγο λίγο! Μάλλον η σχέση με το νερό ήταν κάκιστη εκεί που τον είχαν! ΥΓ Σας θυμίζει κι εσάς κάτι σε ποκεμον; 😁💟
 
Aπίστευτη φωτό! Τρομερή φάτσα 😊
Ευχαριστούμε πολύ 😊
[automerge]1561033598[/automerge]
Και τα βρεγμένα μας τα μούτρα όμορφα είναι! 😁
[automerge]1561033662[/automerge]
Τέλειος... 😍
Μύρισέ τον να δεις που βρεγμένα μυρίζουν λίγο σα κοτοπουλάκια (ο δικός μου τουλάχιστον)... :)
😀 τιναζόταν συνέχεια ο καημένος και μετά αβέρτα χτένισμα! Εγώ τρελαίνομαι με το τιναγμα της ουράς πέρα δώθε! 😂
 
View attachment 64358 Μετά από φιλότιμες προσπάθειες ανοίξαμε φτερά! Μου αγχωθηκε λίγο το πουλάκι μου αλλά προσπαθώ να συνηθίσει λίγο λίγο! Μάλλον η σχέση με το νερό ήταν κάκιστη εκεί που τον είχαν! ΥΓ Σας θυμίζει κι εσάς κάτι σε ποκεμον; 😁💟
Γελάω δυνατά μέσα στο γραφείο βλέποντας το φατσόνι
 
Γελάω δυνατά μέσα στο γραφείο βλέποντας το φατσόνι
Εγώ να δεις που πάλευε να κρατήσει ισορροπία το καλό μου! 😇
[automerge]1561052242[/automerge]
Αχ στεγνός σπάνια το κάνει! Αλλά δεν έχω παράπονο από την αγάπη του 😊
Εμένα το κάνει οταν γυρίζω από δουλειά... Σημαίνει και χαρά - ενθουσιασμό όταν είναι στεγνά :)
[automerge]1561052338[/automerge]
😀 βρεγμενος πικατσου!
"Και σου είπα ρε μαμά μη με ρεζιλευεις έτσι! "
" εγώ αγόρι μου; Αφού όλοι σε θαυμάζουν! "😁
 
Τι παράπονο να έχεις; Ένα κουκλί είναι και φαίνεται πολύ καλό παιδάκι! 😍
Επίσης από τις κορυφαίες στιγμές μας είναι όταν πάει να πετάξει από το χέρι μου και κάνουν τα φτερακια του σαν καρδούλα και είναι σαν αγγελάκι! Μη μου πεις ότι δε το έχεις σκεφτεί και για τον δικό σου 😁
 
Επίσης από τις κορυφαίες στιγμές μας είναι όταν πάει να πετάξει από το χέρι μου και κάνουν τα φτερακια του σαν καρδούλα και είναι σαν αγγελάκι! Μη μου πεις ότι δε το έχεις σκεφτεί και για τον δικό σου 😁
Εννοείται... :)
 
Παιδιά! Στα πλαίσια της γενικής περιήγησης του στις κουρτίνες πήγε και μου κρύφτηκε πάνω στο σιδηροδρομο! Τον κατέβασα αλλά μου σκονιστηκε και είναι γκρίζος σε σημεία σημεία! Έχω πανικοβληθει! Τι να κάνω;
 
Παιδιά! Στα πλαίσια της γενικής περιήγησης του στις κουρτίνες πήγε και μου κρύφτηκε πάνω στο σιδηροδρομο! Τον κατέβασα αλλά μου σκονιστηκε και είναι γκρίζος σε σημεία σημεία! Έχω πανικοβληθει! Τι να κάνω;
Μην πανικοβαλλεσαι... Χαιδεψε τον να φύγουν τα πολλά πολλά και αύριο μπάνιο!
Αν μπήκε σκόνη στα ρουθούνια μπορεί να φτερνίζεται, χωρίς υγρό οπότε όλα οκ...
Τον αλητηριο :)
 
Back
Top