Γενικά Ο Jim το pacific parrotlet

Στην πρώτη φώτο τρόμαξα να τον εντοπίσω 😁
Πολύ γλυκούλης όπως πάντα! Αυτά τα παιχνιδάκια που στριφογυριζουν με τις μπιλιτσες μέσα που τα πήρες Βάσω;
Στο γνωστό πετ Γιάννη little fellow
 
Στο γνωστό πετ Γιάννη little fellow
Καλά το κατάλαβα! Είχα βάλει και εγώ ένα στο μάτι αλλά όταν πήγα να το πάρω έλειπαν όλα... Ποίος άλλος θα μπορούσε να τα πάρει, η Βάσω. Είχε και ένα ωραίο τυμπανακι και μια κιθάρα δεν ξέρω αν τα πρόσεξες 😛
 
Καλά το κατάλαβα! Είχα βάλει και εγώ ένα στο μάτι αλλά όταν πήγα να το πάρω έλειπαν όλα... Ποίος άλλος θα μπορούσε να τα πάρει, η Βάσω. Είχε και ένα ωραίο τυμπανακι και μια κιθάρα δεν ξέρω αν τα πρόσεξες 😛
Θα είναι το επόμενο 😜
 
Και γω δυσκολεύτηκα... Πανέμορφο και όμορφο, πολύχρωμο περιβάλλον στο κλουβί!
Π πω τελικά έπρεπε να την ζουμάρω... Ευχαριστούμε)}
[automerge]1568489494[/automerge]
Δεν τον είδα στην πρώτη φωτογραφία!
Η δεύτερη όμως δικαιολογεί τη θέση του, βολεύτηκε και ξύνει το κεφαλάκι του! ❤️️️️
Ναι το γλυκάκι μου όσο περνάει ο καιρός δενομαστε ακόμα περισσότερο και με έχει ξετρελάνει ο μπαγασας ❤️️️️
 
Ετσι για να κανω την διαφορα θα πω οτι εντοπισα την μπλε χνουδωτη μπαλιτσα... Με ζουμ βεβαια 😛
😀😂!
[automerge]1568549773[/automerge]
Βάσω δεν μπόρεσα να διαβάσω 20 σελίδες αναρτήσεις αλλά παρόλα αυτά να τον χαίρεσαι είναι όντως μια χνουδωτή γλυκιά μπαλίτσα.
Σε ευχαριστώ πολύ Παυλο🌹
 
Ευτυχισμένος ο μπουλούκος σου Βάσω! 😁
Ειναι μια Χαρούλα Σίσσυ μου αλλά κι εμάς μας έχει κάνει πολύ χαρούμενος ξεχνιόμαστε από την καθημερινότητα... χαχα😘
[automerge]1570863747[/automerge]
Τζιμάκο το τρως το φαΐ σου βλέπω. 😁😘
Ανέστη... Να ναι καλά... Δεν έχει πια προτίμησεις... Του αρέσουν όλα... 😂
 
Παιδιά έχω και ένα θέμα με το Τζιμάκο ταΐζει τα πάντα ακόμα και το χέρι μου και ότι παιχνίδι βλέπει με πολλά χρώματα. Σήμερα είχε ένα παιχνίδι και καθόταν λες κ το προστάτευε, αν έκανα να του το πάρω φούντωνε από τα νεύρα του, επίσης τη κίνηση ζευγαρώματος την κάνει στο χέρι το δικό μου και σε ένα μπαλάκι παιχνιδάκι το οποίο είναι ανέκαθεν το αγαπημένο του. Να κάνω κάτι για αυτό;
 
Back
Top