Γενικά Ο Jim το pacific parrotlet

Αχου το μωρέ! Τι καλουλι που είναι βρε Βάσω. Να τον χαίρεσαι!
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Γιάννη! Είναι το μωρουλινι μου❣️❣️
[automerge]1554045796[/automerge]
Να και μια φωτογραφία με την οικογένειά μου που με αγαπούν κ αγαπώ πολύ💝IMG_20190331_182017-768x1365.webp
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Γιάννη! Είναι το μωρουλινι μου❣
[automerge]1554045796[/automerge]
Να και μια φωτογραφία με την οικογένειά μου που με αγαπούν κ αγαπώ πολύ💝View attachment 61757
Κουκλακια και τα τρία ζουζούνια σου. Να τα χαίρεσαι 😍
Τυχερός ο μικρούλης 😉
 
Κουκλακια και τα τρία ζουζούνια σου. Να τα χαίρεσαι 😍
Τυχερός ο μικρούλης 😉
Σε ευχαριστώ πολύ
Κουκλακια και τα τρία ζουζούνια σου. Να τα χαίρεσαι 😍
Τυχερός ο μικρούλης 😉
Σε ευχαριστώ πολύ Ζωή μου.. Είναι όλοι τους χαρούμενοι κ εγώ τα καμαρώνω! 😘
[automerge]1554049513[/automerge]
Οκ άγγιξε την κορυφή της γλυκύτητας!
Τέλειος!
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Γιώργο!
[automerge]1554049577[/automerge]
Να χαίρεσαι όλα τα...♡ζαχαρωτά σου Βάσω! 👍
Σε ευχαριστώ πολύ Σίσσυ μου... Πίστεψέ από χαρά άλλο τίποτε 💟💟
 
Θαυμάζω και καμαρώνω Βάσω την υπέροχη και ενωμένη οικογένεια σου! Τα παιδάκια σου είναι γλυκά και χαμογελαστά! Μπράβο! Χαίρομαι πολύ που σας γνώρισα! Να είστε πάντα όλοι σας καλά! 🙂🙌
 
Να χαίρεσαι όλα τα...♡ζαχαρωτά σου Βάσω! 👍
Θαυμάζω και καμαρώνω Βάσω την υπέροχη και ενωμένη οικογένεια σου! Τα παιδάκια σου είναι γλυκά και χαμογελαστά! Μπράβο! Χαίρομαι πολύ που σας γνώρισα! Να είστε πάντα όλοι σας καλά! 🙂🙌
Σε ευχαριστώ πολύ Αμβρόσιε για τα καλά σου λόγια και εγώ χαίρομαι που γνώρισα σε αυτό το φόρουμ τόσο καλούς κ δοτικους ανθρώπους 💙
 
Σε ευχαριστώ πολύ Αμβρόσιε για τα καλά σου λόγια και εγώ χαίρομαι που γνώρισα σε αυτό το φόρουμ τόσο καλούς κ δοτικους ανθρώπους 💙
Να είσαι καλά Βάσω! Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως για αυτό! Μας τιμάς! 🙂😊
 
Πολυ ομορφο Βασω!

Εχεις κοψει φτερα στο μικρο;
Δεν θυμαμαι να το εχεις αναφερει, γι αυτο ρωτω.
Όχι, είμαι κατά σε αυτό απλά είναι μωράκι ακόμα δυόμιση μηνών..💜
[automerge]1554387731[/automerge]
Αχα! Ώστε ήρθε η μεγάλη μέρα! Και βλέπω πως ο μικρός άρχισε κιόλας την εξερεύνηση! Τέλειο είναι Βάσω!
Επιτέλους Γιάννη ηρθεεεε ο μικρός μέχρι να το εξερευνησει ήθελε μόνο πάνω στο χέρι μου αλλά εντάξει απλά θέλει να είμαι κ εγώ δίπλα του μέχρι να το μάθει
[automerge]1554387841[/automerge]
Πολύ ωραίο! Να το χαρεί το κουκλάκι σας!
Ευχαριστούμε Ζωή μου💕
 
Έχω μείνει με ανοιχτό το στόμα! Γειά στα χέρια, την έμπνευση και την δημιουργικότητα σου! Είναι και φτιαγμένο με την αγάπη σου! Θερμά συγχαρητήρια και πολλά μπράβο! Ένα αριστούργημα υψηλής αισθητικής και σύνθετη κατασκευή! Είναι βέβαιο ότι θα το ευχαριστηθεί πάρα πολύ! Δεν θα φεύγει από εκεί! 🙂😀👏🤝
 
Καλορίζικο το πάρκο :)

https://community.petbirds.gr/attachments/img_20190404_161806-768x1365-jpg.61913/?hash=c452f6c16459744a89e402315b01b4b0


Βάσω μου πρόσεξε, βλέπω σε πολλά σημεία πως έχει κόλλα 😉 Δεν είναι το ''καλύτερο'' ν΄αρχίσει το μικρό ν΄ασχολείται με αυτήν.
 
Back
Top