Γενικά Ο Jim το pacific parrotlet

😁Και ως σύγχρονος παπαγάλος παίζει στο...ράμφος τα ηλεκτρονικά! 😛
Εεε καλά. αυτό εννοείται...😀 προσπαθεί να πιάσει ότι κουνιέται στην οθόνη 🤣
 
Όταν παίζει ο μικρός Nintendo και θέλω κι εγώ..View attachment 62238View attachment 62238View attachment 62239
😀! Να ήταν η ζήλεια ψώρα! Σαν παιδάκι και αυτός! Του αρέσει η τεχνολογία! 😛😁

ευτυχώς τα πει με όλους μας καλά αλλά λατρεύει. Ποιον άλλον... Τη μαμά.,🤣
Έτσι είναι οι αδυναμίες! Τον αγαπάς, τον φροντίζεις και τον νοιάζεσαι πολύ και έχεις την συμπάθεια του! Χαίρομαι που έχει καλή σχέση και με την οικογένεια σου! 🙂
 
😀! Να ήταν η ζήλεια ψώρα! Σαν παιδάκι και αυτός! Του αρέσει η τεχνολογία! 😛😁


Έτσι είναι οι αδυναμίες! Τον αγαπάς, τον φροντίζεις και τον νοιάζεσαι πολύ και έχεις την συμπάθεια του! Χαίρομαι που έχει καλή σχέση και με την οικογένεια σου! 🙂
[automerge]1555228003[/automerge]
Μόνο ζήλεια, δεν φαντάζεσαι 🤣. Προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για αυτόν Αμβρόσιε και πιστεύω έχει καταλάβει την αγάπη που του έχω 😊
 
Προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για αυτόν Αμβρόσιε και πιστεύω έχει καταλάβει την αγάπη που του έχω 😊
Είμαστε βέβαιοι για αυτό! Μας το έχεις αποδείξει! Όλα τα ζώα εκτιμούν το καλό που τους κάνουμε!😎👍
 
Καλησπέρα Βάσω! Ανάρπαστες οι φράουλες! Γευστικό μενού! Τόσο γλυκός που είναι του αξίζουν γλυκιές φράουλες! Καλή του όρεξη!😎🙂👍
Σε ευχαριστώ πολύ Αμβρόσιε... Είναι πραγματικά τοοσοο γλυκός❣️
 
Καλά φραουλοτραπεζώματα Jim άκο🌠🍓🍓🍓
Οι φράουλες έχουν μεγάλο, σουξέ! Όλα τα παροτλάκια πρέπει ξετρελαίνονται μαζί τους!
Αφού μέχρι και ο Μάριος έτρωγε (μόνο) τα σποράκια όμως 😁 (η σάρκα βλέπετε λερώνει, μυτούλες και όχι μόνο)😛
 
Μα τι παιδί είναι αυτό! Πανέμορφος και γλυκούλης Βάσω! Να τον χαίρεσαι!
Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη!
[automerge]1555708146[/automerge]
Καλά φραουλοτραπεζώματα Jim άκο🌠🍓🍓🍓
Οι φράουλες έχουν μεγάλο, σουξέ! Όλα τα παροτλάκια πρέπει ξετρελαίνονται μαζί τους!
Αφού μέχρι και ο Μάριος έτρωγε (μόνο) τα σποράκια όμως 😁 (η σάρκα βλέπετε λερώνει, μυτούλες και όχι μόνο)😛
Καλά, δεν σήκωνε κεφάλι Σίσσυ..όταν δε λερώθηκε.. Έλιωσα...
 
Back
Top