Γενικά Ο Jim το pacific parrotlet

Υποψιάζομαι ότι και του δικού σου η πρώτη λεξουλα θα είναι "τρωγε τρωγε" 😂

Καλή Ανάσταση Βάσω μου 💖
Εμένα πιστεύω... Θα είναι το Αγάπη μουυυ! Χαχχα
[automerge]1556378284[/automerge]
Να ανεβάσεις κι εσύ από τα δικά σου για να ζηλέψουμε εμείς 😂
Σωστή !
 
Στη μανούλα.😘🤣😭
Μακάρι. Κι εγώ δύο λέξεις προσπάθησα να του μάθω από μωρό, το όνομα του και "αγάπη μου", αλλά τον εντυπωσίαζαν οι πιο άκυρες φράσεις παντα. Τώρα ετοιμάζεται να πει μια νέα λεξουλα που όταν τα καταφέρει και την πει θα λιωσωωω
 
Μακάρι. Κι εγώ δύο λέξεις προσπάθησα να του μάθω από μωρό, το όνομα του και "αγάπη μου", αλλά τον εντυπωσίαζαν οι πιο άκυρες φράσεις παντα. Τώρα ετοιμάζεται να πει μια νέα λεξουλα που όταν τα καταφέρει και την πει θα λιωσωωω
Μην μου λες τέτοια Ζωή! Και περιμένω πως κ πως ς κ στο τέλος θα ακούσω. Τρωγε τρωγε! 🤣
[automerge]1556378737[/automerge]
Τι να ανεβάσω εγώ από τα λοβακια; Να μου κόβουν το χέρι; 😂
🤣 Άντε μωρέ υπερβολές. Να κάνουν αγαπουλε ς θέλουμε...
 
Μην μου λες τέτοια Ζωή! Και περιμένω πως κ πως ς κ στο τέλος θα ακούσω. Τρωγε τρωγε!
Ό,τι και να πει Βάσω μου θα ξετρελαθειτε. Είναι υπέροχο να ακούς το μικρό σου να μιλάει, ειδικά τις πρώτες φορές 😍
 
Ό,τι και να πει Βάσω μου θα ξετρελαθειτε. Είναι υπέροχο να ακούς το μικρό σου να μιλάει, ειδικά τις πρώτες φορές 😍
Τον δικό σου δεν φαντάζεσαι πόσες φορές τον ακούω που τον έχεις ανεβάσει... Μου αρέσει πολύ
..χάρη στον Σαχαμπ και στην σχέση που έχετε Ζωή έχω αυτό το γλυκό πλασματακι που λένε Τζιμακος 💓❤️️️️️
[automerge]1556379371[/automerge]
Από όταν σκέφτηκα να ξαναπάρω παπαγαλάκι είπα παροτλετ... Ξεσήκωσαν όλα τα θέματα της @Sissy και ξαναδιαβαζα το θέμα σου και έμαθα πολλά...
 
Πολύ χαίρομαι Βάσω μου που ο γκρινιαροστρουμφιτος μου συνέβαλε με τον τρόπο του στην απόκτηση αυτού του μικρούλη που σας έκανε τόσο ευτυχισμένους.
 
Καλημέρα Βάσω! Σε ευχαριστούμε θερμά για τις ευχές σου! 😊🙂

Ο γλυκούλης ο Jim! Πανέμορφος και φαγανός όπως πάντα! 🙂
Αχ να ναι καλά Αμβρόσιε δεν έχω παράπονο όλα τα τρώει το γλυκάκι μου,😀
 
Αχ να ναι καλά Αμβρόσιε δεν έχω παράπονο όλα τα τρώει το γλυκάκι μου,😀
Τέλεια! Μπράβο! Καλό αυτό! Να κάνει καλή διατροφή! :)
 
Back
Top