Φροντίδα Πάει ο φλάφυ που ξέραμε

Και σημερα μιας κ ειχα να διαβάσω λογοτεχνια λεω:δςν κάθομαι να διαβασω διπλα του να μαθει και αυτος τιποτα για τον αλεξη ζορμπα.. Η αλήθεια ειναι πως με κοιταγε λιγο με απορία... Πειραζει να παιξω διπλα του λιγη φλογερα;
[automerge]1553796554[/automerge]

[automerge]1553796591[/automerge]
Ορίστε κα μια φωτογραφια μας... Καλη η αποσταση ή να παω ειτε πιο κοντα ειτε πιο μακρυα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20190328_194959_600x800.webp
    IMG_20190328_194959_600x800.webp
    15,2 KB · Προβολές: 36
Τοσο; καιρος ειναι ενταξη η θελει κιαλλο διοτι να σας ρωτησω αν ειναι οκ; διοτι παντα καθεται με κοιτάει και τιποτα παραπανω..Αυτα
 
Επεισης ειναι καλο πως μς κοιατει οταν του μιλαω. Οταν παω προς αυτον τρέχει και γρηγορα πηγαινει στο πανω πανω ξυλαρακι.
 
ακριβως οπως στο ειπε ο γιωργος. Οταν πειρα τον σενεγαλης ηταν αγριος. εκανε εξι μηνες να δεχτει την παρουσια μου οταν καθαριζα το κλουβι. Φωναζε απο φοβο. Δεν με ενοιαζε ομως να ερθει γρηγορα κοντα μου. και προσωπικα δεν εκανα καμια αλλη κινηση περα απο το να του μιλαω. τελικα γιναμε αυτοκολητη. Νομιζω οτι εσυ πρεπει να αντιλαμβανεσε το χρονο και να σου λεει ο γιωργος το επομενο βημα. Προσωπικα αφησα ολα τα βηματα στον παπαγαλο. εχω την αισθηση ομως οτι αυτο που σου προτεινε ο γιωργος για τα βηματα θα ξεμπλοκαρη στην σχεση σας
 
ακριβως οπως στο ειπε ο γιωργος. Οταν πειρα τον σενεγαλης ηταν αγριος. εκανε εξι μηνες να δεχτει την παρουσια μου οταν καθαριζα το κλουβι. Φωναζε απο φοβο. Δεν με ενοιαζε ομως να ερθει γρηγορα κοντα μου. και προσωπικα δεν εκανα καμια αλλη κινηση περα απο το να του μιλαω. τελικα γιναμε αυτοκολητη. Νομιζω οτι εσυ πρεπει να αντιλαμβανεσε το χρονο και να σου λεει ο γιωργος το επομενο βημα. Προσωπικα αφησα ολα τα βηματα στον παπαγαλο. εχω την αισθηση ομως οτι αυτο που σου προτεινε ο γιωργος για τα βηματα θα ξεμπλοκαρη στην σχεση σας
Αυτο πιστεύω και εγω και κανω οτι μου λεει
 
Ok... Φαίνεται δηλαδή να σε θέλει δίπλα του;
Το επόμενο βήμα : πάλι μερικές μέρες θα κρατήσει είναι να κάνεις ο, τι έκανες (κοντά στο κλουβί και διάβασμα με απαλή φωνή) αλλά τώρα θα του δίνεις έξω από τα κάγκελα και φαγητό. Κεχρί έχεις;
 
Καλησπέρα Μιχάλη! Έχεις συνειδητοποιηθεί, θέλεις να επανορθώσει και ζητάς συμβουλές για να "χτίσεις" μια καλή σχέση με τον Flaffy με σωστές βάσεις! Αυτό μας χαροποιεί και για αυτό εισπράττεις την βοήθεια των μελών μας! Μπράβο σου! Δεν μας κουράζεις! Να συνεχίσεις έτσι! 😉:)👍
 
Καλησπέρα Μιχάλη! Έχεις συνειδητοποιηθεί, θέλεις να επανορθώσει και ζητάς συμβουλές για να "χτίσεις" μια καλή σχέση με τον Flaffy με σωστές βάσεις! Αυτό μας χαροποιεί και για αυτό εισπράττεις την βοήθεια των μελών μας! Μπράβο σου! Δεν μας κουράζεις! Να συνεχίσεις έτσι! 😉:)👍
Ευχαριστώ πολύ.
 
Ok... Φαίνεται δηλαδή να σε θέλει δίπλα του;
Το επόμενο βήμα : πάλι μερικές μέρες θα κρατήσει είναι να κάνεις ο, τι έκανες (κοντά στο κλουβί και διάβασμα με απαλή φωνή) αλλά τώρα θα του δίνεις έξω από τα κάγκελα και φαγητό. Κεχρί έχεις;
Να με θελει οχι αλλα δεν εχει μεγαλο προβλημα να καθομαι κοντα του.
[automerge]1554623962[/automerge]
Να με θελει οχι αλλα δεν εχει μεγαλο προβλημα να καθομαι κοντα του.
Εχω κεχρι ναι.
 
Ok... Φαίνεται δηλαδή να σε θέλει δίπλα του;
Το επόμενο βήμα : πάλι μερικές μέρες θα κρατήσει είναι να κάνεις ο, τι έκανες (κοντά στο κλουβί και διάβασμα με απαλή φωνή) αλλά τώρα θα του δίνεις έξω από τα κάγκελα και φαγητό. Κεχρί έχεις;
Και κατι αλλο. Θα καθομαι διπλα του και θα του διαβαζω και που κα που θα σταματαω το διαβασμα για να του δινω κεχρι ή οταν τελειωσω να του δωσω λιγο;
[automerge]1554731373[/automerge]
Καλα το κανω;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2019-04-08-16-40-55_450x800.webp
    Screenshot_2019-04-08-16-40-55_450x800.webp
    13,3 KB · Προβολές: 25
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top