Γενικά Περιμένουνε την όμορφη Λίζα (πάροτλετ)

@jk1980 οκ ευχαριστώ. Η πατηθρες που θα πάρω επειδή έχω ξαναπάρει μπαίνουν από την μία πλευρά και ξεπερνάνε την άλλη κατά πολύ λίγο. Έτσι είναι και ποιο στιβαρες. Τώρα για το millet έχω διαβάσει πως είναι για την εκπαίδευση οπότε φαντάζομαι θα μου πει και ο εκτροφεας της μικρής τι να κάνω. Ευχαριστώ πολύ
 
Kαλησπερα. Να ρωτήσω κάτι; Στον παλιό μου παπαγάλο του είχα Πάρις ένα ωραίο παιχνίδι.. Αυτό το παιχνίδι έχει δαγκωθει κτλπ δεν είναι κατεστημένο αλλά έχει δαγκωθει αρκετά.. Υπάρχει θέμα αν της το βάλω να παίζει μαζί με άλλα δύο τρία πιυ θα της πάρω ή δεν κάνει και να το πετάξω; Ευχαριστώ
 
Καλημέρα. Τέτοια πραγματάκια για να φτιάξω δικά μου παιχνίδια που μπορώ να βρω; Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • received_264927968010756.webp
    received_264927968010756.webp
    86,5 KB · Προβολές: 12
  • received_523072678326711.webp
    received_523072678326711.webp
    116,4 KB · Προβολές: 12
@Tony Forpus αυτό το παιχνιδάκι είναι αγορασμένο.. Δεν το έχω φτιάξει εγώ. Γιαυτό δεν το αλλάξω. Είναι το παιχνίδι που σας έλεγα πως είναι χρεισημοποιειμενο.. Το ξύλο πως το κάνανε στρογγυλό 🤔?
 
Απαιτουνται εργαλεια για να το κανεις αυτο σε ερασιτεχνικο επιπεδο, δεν σε συμφερει!

Το πιο ευκολο ειναι να παραγγείλεις απο Κινα

Αλλα υπαρχουν και στην Ελλαδα
 
@Φοίβος τα θέλω απλά για να φτιάξω παιχνίδια.. Θα μπορούσα να τα αντικαταστήσω και με κανονικό ξύλο; Πχ από ευκάλυπτο; Γιατί αυτά θα είναι πολύ πλατιά και θα περνούν πολύ χώρο
 
Πωπωπω βρε παιδιά δεν μπορώ να περιμενω χάχα. Θέλω να φτάσει επιτέλους η στιγμή που θα το πάρω.. Θέλω ακόμα τουλάχιστον ένα μηνα😥(είναι σχεδόν 1 μήνα και απογαλακτιζετε σχεδόν 2-2,5 μηνών).. Δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα να πω την αλήθεια αλλά σιγά σιγά θα περνώ.. Από Δευτέρα που θα βγαίνω θα πάω σε 15 Pet Shop, μέχρι να βρω αυτά ακριβώς που θέλω χάχα. Το πρόβλημα μου είναι τα παιχνίδια καθώς είναι τα περισσότερα ή πολύ μεγάλα ή πολύ ακριβά.. Δηλαδή εντάξει... 10€ για ενσ παιχνίδι το θεωρώ υπερβολή
 
@Tony Forpus θέλετε να μου πείτε ένα σαιτ για να τα πάρω όλα; Διότι κατάλαβα πως είναι η μόνη αξιοπρεπει λύση.. Επίσης να μου πείτε και τα μεταφορικά και ΑΝ ξέρετε σε πόσο καιρό έρχονται. Ευχαριστώ
 
Ειναι το

Kαι ενναλακτικα απο

Σε οτι αναφορα την παραδοση να υπολογιζεις 30-40 ημερες.
Τα μεταφορικα τα οριζει ο καθε πωλητης, συνηθως ειναι δωρεαν.
 
@Tony Forpus ξέρετε τι φοβάμαι.. Μην πάρω το πουλακι και μου έρθουν μετά τα πράγματα. Αυτό φοβάμαι.. Και θα είναι ξεκρέμαστος.. Θα πρέπει να παρω τα πράγματα, να έρθει το πουλακι και μετά θα μου έρθει η παραγγελία.
[automerge]1588455717[/automerge]
@Tony Forpus επίσης όταν λέτε τι ορίζει ο πωλητής; Θα μου το γράφει κάπου πριν ολοκληρώσω την παραγγελία;
 
@Tony Forpus ενδιαφέρον πολύ.. Το είχα αλλά πχ η κούνια που είναι δεξιά δεξια στην φωτογραφία όπως και αυτό με της μπίλιες αριστερά αριστερά δεν μπορούν να μπουν εύκολα στο κλουβί μου
[automerge]1588456347[/automerge]
@Tony Forpus επίσης μπορείτε να μου πείτε σε ποια ενότητα θα μπω για να τα βρω;
 
Και να έρθουν τα παιχνίδια αφότου έχεις παραλάβει το πουλάκι δεν έγινε και κάτι σημαντικό. Τα απαραίτητα είναι το κλουβί, ο βασικός εξοπλισμός του και τα είδη διατροφής του.
 
Back
Top