Ασθένειες Πληγή στο εσωτερικό του ποδιού του monk

@Nikolina

Νικολινα πηρες βοηθεια απο τα υπολοιπα παιδια εδω που σου προτεινουν τα ανθοματζουνια.
Κοιτα οσο μπορω βοηθαω και μαλιστα ημουν αυτος που σου προτεινα την Δουκακη,απο κει και περα ξερεις δεν ειμαι υπαλληλος ουτε εχω καποια υποχρεωση σε καποιον.

Εδω εχθες σε καποιον αλλον εμαθα οτι το νατριο ειναι συστατικο του αλατιου... ε να διαβαζουμε και λιγο μονοι μας,μην τα θελουμε ολα ετοιμη τροφη.


Εγω θα επανελθω στο θεμα οταν θα εχουμε τα αποτελεσματα,δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Nikolina
Καλημέρα.
Δεν γνωρίζω αν στην αναζήτηση που κάνεις για να βρεις λύση στο πρόβλημα του Χορχiτο είδες το παρακάτω προϊόν.
Είναι καινούργιο στην Ελληνική αγορά,
είναι αποκλειστικά για παπαγάλους και υπόσχεται αποτελέσματα.
Η τιμή του είναι λίγο αλμυρή όμως πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο να το δοκιμάσεις.
 
δεν έχει κανένας αποτελέσματα από αυτά τα προιοντα.
Το γνωρίζω ότι υπάρχουν προϊόντα που δεν έχουν αποτελέσματα, το συγκεκριμένο είναι καινούργιο προϊόν
και νομίζω ότι ελάχιστοι το έχουν δοκιμάσει και έχουν άποψη.
 
Αγαπημένοι μας! (Όσοι μας αγαπάτε και όσοι μας βοηθάτε)
Από χτες το βράδυ είμαστε χωρίς κολάρο!
Αφου κάτσαμε 2 ώρες το βράδυ και δεν μαδηθηκαμε καθόλου, μόνο καθαρίσαμε τα καρφακια μας, είπα να τον αφήσω να κοιμηθεί "σαν πουλακι" επιτέλους, με το κεφάλι στο φτερό!
Και αφου το πρωι τον βρήκα σωο και αβλαβή, είπα να μην τον στρεσάρω βάζοντας του το κολάρο και 5 ώρες που έλειπα τον έλεγχα από την κάμερα. Κατέβασε βέβαια τη γαζα από το ποδι και ήρθα και την ξαναδεσα αλλά δεν έχει πειραξει τίποτα!
Τώρα κάναμε και το μπάνιο μας και ειμαστε και οι δυο ευτυχισμένοι και χαρουμενοι!

Δεν παυω να αγχώνομαι για το τι μπορεί να κάνει όσο είμαι δουλειά, αλλά νομίζω ότι πλεον είμαστε σε καλό δρόμο και ας ταλαιπωρηθηκαμε 39 μερες!
 

Συνημμένα

  • IMG_20220804_145823.webp
    IMG_20220804_145823.webp
    32,6 KB · Προβολές: 33
@Nikolina Προφανώς δεν είναι θετικό που είναι μαδημένος και στρεσαρισμενος, αλλά ομολογώ ότι τρελαίνομαι όταν βλέπω πόσο μακρύ λαιμό έχουν κρυμμένο κάτω από όλα αυτά τα πούπουλα!
 
@Nausicaa Προφανώς, είναι όμως θετικό ότι δε μαδιεται πια ,οτι είναι πολυ δραστήριος και ότι έχει γεμίσει καρφάκια (εκτός από ένα σημείο στο λαιμό που τραυματίστηκε πολυ) .
 
Τι ωραία εξέλιξη! Κάθισα και τα διάβασα όλα με μεγάλη αγωνία. Να έχεις το νου σου πάντα απο εδώ και πέρα. Είχα στο παρελθόν πουλί που μαδιόταν κι επέστρεφε στην συμπεριφορά μια στο τόσο στο ξεκάρφωτο και την σταματούσε επίσης ξαφνικά.
 
@Φοίβος το φαντάζομαι αυτό! Και το φοβάμαι επίσης! Για την ώρα είμαστε από την Τετάρτη το βράδυ χωρίς κολάρο και είμαστε κυριοι! Σήμερα πρώτη μέρα έλειψα από το σπίτι από τις 12 το πρωι και σε 5 λεπτά γυρίζω, αλλά τον παρακολουθώ από την κάμερα! Τραγουδάει και τρωει!
 
"Πέρασα να σας πω ενα "γεια" και να σας δείξω τα καρφακια μου που έχω γεμίσει σε όλο το σώμα!
Από τη μια μέρα στην άλλη εχω τεράστια διαφορα!
Και από προχτες με έχουν και ελευθερο χωρίς γαζα στο ποδι!

Τα καταφέραμε! "
 

Συνημμένα

  • IMG_20220809_154051.webp
    IMG_20220809_154051.webp
    63,2 KB · Προβολές: 19
  • IMG_20220809_154104.webp
    IMG_20220809_154104.webp
    56,1 KB · Προβολές: 19
Back
Top