Γενικά Ρικο, ο διασωθεις

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Myra
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Του εχω βαλει κατι κρικους κ ανεβηκε ο καημενος λιγες φορες. Ενα αλλο με μπαλιτσες κ κουδουνι του το αφαιρεσα γιατι το χτυπαγε με την ουρα καθως εστριβε και τρομαζε μονος του... ενα μεγαλο κλαδι ευκαλυπτο του εχω βαλει πανω στο κλουβι γιατι για αρχη θελω να πεταξει λιγο οποτε αν το βαλω μεσαδε θα χει χωρο, κ δεν το πειραζει, ουτε τα φυλλα που μπαινουν μεσα στο κλουβι.. στις σκαλιτσες του δεν πηγαινε αλλα τωρα τις εμαθε και τις χρησιμοποιει...
 
Του εχω βαλει κατι κρικους κ ανεβηκε ο καημενος λιγες φορες. Ενα αλλο με μπαλιτσες κ κουδουνι του το αφαιρεσα γιατι το χτυπαγε με την ουρα καθως εστριβε και τρομαζε μονος του... ενα μεγαλο κλαδι ευκαλυπτο του εχω βαλει πανω στο κλουβι γιατι για αρχη θελω να πεταξει λιγο οποτε αν το βαλω μεσαδε θα χει χωρο, κ δεν το πειραζει, ουτε τα φυλλα που μπαινουν μεσα στο κλουβι.. στις σκαλιτσες του δεν πηγαινε αλλα τωρα τις εμαθε και τις χρησιμοποιει...
Ωραία! Sehr gut!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Πολύ ωραία :) σε συνηθίζει και αισθάνεται άνετα
Χτες που βλεπαμε ποδοσφαιρο τον ειδα να χοροπηδαει 2 3 δευτερολεπτα.. Ενιωσα τοσο χαρουμενη! Ηταν κ αστειο βεβαια!
 
Χτες που βλεπαμε ποδοσφαιρο τον ειδα να χοροπηδαει 2 3 δευτερολεπτα.. Ενιωσα τοσο χαρουμενη! Ηταν κ αστειο βεβαια!
Οπαδοφιλος! Κοκκινοασπρος:D; Πρόσεξε τι θα πεις μη σε πάρουν στο κυνήγι εγω δεν έχω τέτοια θέματα δεν ασχολούμαι! 😎🙄
 
Οπαδοφιλος! Κοκκινοασπρος:D; Πρόσεξε τι θα πεις μη σε πάρουν στο κυνήγι εγω δεν έχω τέτοια θέματα δεν ασχολούμαι! 😎🙄
Μαλλον αρσεναλ. Αν ηταν κοκκινοασπρος ο βασιλης θα ειχε ηδη ανοιξει το κλουβι, ευτυχως ο ρικο ειναι πρασινος..
 
Αμυγδαλακια; Τώρα το κάνει αυτό;
Το κομματι το μηλο που του αφηνα σαν τον κοντορεβυθουλη στην πατηθρα.
Προχώρησε το παιδί :)
Βάλε μανταλάκι στην πόρτα.
Τον εχω δει να ξυνει τη μουρη του σε εκεινη την πορτα... σοβαρα μπορει να γυρισω σπιτι και να τον βρω να κανει πτησεις; Ειναι μεγαλη πορτα.
 
Πάνω-κάτω ο σύνδεσμος όχι στο πλάι γιατί θα σηκώνεται και πάλι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Χτες φαγαμε με μεγαλη ορεξη καροτο πρωτη φορα... Και σημερα βραδτο αυγουλακι! Βασικα στο αυγουλακι πεσαμε με τα μουτρα! Εχει χωσει τη μουρη στην ταιστρα!

Ειναι πολυ γουρουνακι μοιαζει στο αφεντικο του! Δε θα με δυσκολεψει καθολου με καινουργιες γευσεις!
 
Υπήρχε περίπτωση να αγνοήσει το αυγό με τον τρόπο που τρώει όλα τα άλλα;
Δυσκολα... Παλι μολις εβγαλα το χερι μου ετρεξε να δει τι εχει η ταιστρα με τα καλουδια!
 
Back
Top