Γενικά Ρικο, ο διασωθεις

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Myra
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Νομίζω είναι καλύτερα να τους τα δίνουμε ωμά όμως επειδή εγώ δεν έχει τύχει να δώσω περίμενε απο αυτούς που ξέρουν καλύτερα για τους ξηρούς καρπούς
 
Εννοώ με το τσοφλι Μαρία...don't shoot the pianist 😎
Τσόφλι, τσόφλι, τσόφλι 😕 το σκληρό; Όχι δεν νομίζω. Το εσωτερικό ναι. Έτσι είναι τα ωμά. Άσπρη ψύχα και καφέ περίβλημα.
bang 😎
Μαρια, δεν ξερω!
Ναι είναι βρασμένα αλλά δεν πειράζει. Τα δίνεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Μια χαρά πάτε Μιράντα.
Πάς στοίχημα πως τέλη Γενάρη,θα ανεβαίνει στο δάχτυλο σου;
Τελη γεναρη θα βλεπει ενα κενο καναπε, εχω εξεταστικη και θα ειμαι Αθηνα!

Ευτυχως Μαρια, μου φυγε ενα βαρος!
 
Σε ευχαριστω! Κοιτα δε θα ηθελα να του αφιερωνω τωρα παρα πολυ χρονο και μετα να βρω δουλεια και να μη μπορω.. Ξερω δεν ειναι και ζακο αλλα ολο και κατι νιωθει! Για πτησεις... Περιμενε κανα χρονο! Εδω εμενα ακομα δεν πλησιαζει το χερι μου!

Ακριβος αυτο που λες, εγω με το κοκατιλ που ειχα τον ελεγα μικρο μακαο γιατι ειχε τετοια νοημοσυνη, καποιες φορες μοιμουταν ηχο απο πυροσβεστικο και ολοι στην πολυκατοικια προσπαθουσαμε να δουμε τη συμβαινει, αλλα δεν το μιμουτανε και τοσο πειστικα😛, καλα κανεις και δεν τον αφηνεις ελευθερο γιατι δεν ξερεις πως μπορει να αντιδρασει, θα του ψαλιδησεις τα φτερα καθολου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Εκτός από κούκλος είναι και πολύ έξυπνος και εσύ είσαι μια εξαιρετική φωτογράφος! Με λιγη υπομονή θα καταφέρεις θαύματα! Α και όσο διαβάζεις για την εξεταστική σου να κάθεσαι κοντά στο κλουβί και να τα λες δυνατά... και βάζω στοίχημα οτι θα γίνει και επιστήμονας σε λιγο το μικρο σου!
 
Νομιζω πως θα ειναι καλυτερα αν μεινει εδω, ετσι κ αλλιως δε θα λειψω τοσο πολυ! Απλα τονισα το "τελη γεναρη" δε βαζω στοιχηματα χωρις να κερδισω.. Οποτε για τελη φλεβαρη κατι γινεται!

Αμα μπορουσε να μου επαναλαμβανει και οτι θα του λεω θα παιρναμε μαζι πτυχιο! Σκεψου να ξυπνας πχ και σε ανυποπτο χρονο εκει που χαζευεις να ακους "λυσε μωρη αυτο το προβλημα" 😀

Edit : οχι δε σκοπευω να του τα ψαλιδισω! Αν ειναι να κανουμε δουλεια ας ειναι με τον δυσκολο δρομο!
 
Ο Ρικουλινος το στολιδακι μου ειναι ετοιμος να δοκιμασει το κεχρι του! Το εβαλα αρχικα στην ταιστρα ενα κομματι αλλα ολως παραδοξως ενω ειναι ενα μικρο γουρουνακι δεν πηγε.. Οποτε για αρχη κρεμασα ενα τσαμπι και θα δουμε!
received_10207189739195149.webp
 
Καλά... "άρρωστες" οι καταστάσεις.
Θα ψάχνει όλο το perbirds να βρει για τη Μιράντα "του πουλιού το γάλα"... Να το προσφέρει στο φίλο της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Aντε, αντε στο τελος θα τον βγαζεις εξω και δε θα τον προλαβαινεις τον φαταουλα!:DΒγαζει καμια φωνη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Back
Top