Αναπαραγωγή Τα μωράκια μας μεγαλώνουν

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Eleanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ειναι πανέμορφα, χαιρομαι που ολα πήγαν καλα.
Αντε ετοίμαζε κλουβάκια, για τα πατουσακια τους... 😀
Σε ευχαριστώ πολύ! Αν δεν κάνω λάθος, τα αφήνω με τους γονείς και μετά από 20 ημέρες τα βάζω μόνα τους; Θα ξαναδιαβάσω τα forum και θα ανοίξω νέο θέμα. Άγχος! 😀
 
Αν δεν κάνω λάθος, τα αφήνω με τους γονείς και μετά από 20 ημέρες τα βάζω μόνα τους;
Τα βάζεις μόνα τους μόνο όταν αρχίζουν να τρώνε σποράκια μόνα τους, δλδ μόλις απογαλακτιστούν.

Τελικά τετράδα είναι τα μαναράκια μου! :D
 
Τα βάζεις μόνα τους μόνο όταν αρχίζουν να τρώνε σποράκια μόνα τους, δλδ μόλις απογαλακτιστούν.

Τελικά τετράδα είναι τα μαναράκια μου! :D
Καλησπερα Αλικη μου. Νομιζω και εγω πως ειναι τεσσερα. Το πεμπτο... Τι να πω. Ας βγουν με το καλο και βλεπουμε. Θα σας ρωταω εννοειται για τις κινησεις μου, πρωταρα βλεπεις. Εχουν πολυ πλακα ομως😛

Πωπω ειναι μπισκοτακια μικρα ❤️️️️
Ναι, τελεια ειναι! 😛
 
Μπράβο σας! Μεγαλώνουν με γοργούς ρυθμούς. Ναι πέντε είναι! Πολύτεκνη οικογένεια!
Ααα Παναγιώτα μου, αυτό σημαίνει πως και τα 5 αυγουλακια μας επέζησαν! Είμαι πολυ χαρούμενη!
 
Μπράβο σας! Μεγαλώνουν με γοργούς ρυθμούς. Ναι πέντε είναι! Πολύτεκνη οικογένεια!

Οικογένεια Χωραφά! 😉😛 Και γώ 5 τα βλέπω Ελεάνα μου! Να σου ζήσουν!
 
Σαν πέντε μου φαίνονται όμως. Για δες και εσυ😛
😀 με πολλή παρατήρηση και μετά από λίγα δευτερόλεπτα, θα πω και εγώ πως είναι πέντε! Και δείχνουν και τα 5 υγιέστατα! Φτου φτου φτου φτου φτου (5 φορές όσα και τα μωρά 😛 ) !
 
Οικογένεια Χωραφά! 😉😛 Και γώ 5 τα βλέπω Ελεάνα μου! Να σου ζήσουν!
Σε ευχαριστω πολυ Νικο, να ' σαι καλα! Εχω χαρει πολυ!

😀 με πολλή παρατήρηση και μετά από λίγα δευτερόλεπτα, θα πω και εγώ πως είναι πέντε! Και δείχνουν και τα 5 υγιέστατα! Φτου φτου φτου φτου φτου (5 φορές όσα και τα μωρά 😛 ) !
Σε ευχαριστω Αλικη μου, 😀 επιτελους καταμετρηθηκαν! Ομαδα μπασκετ θα κανουν 😀
 
Πολυ ομορφα μωράκια, οσο πάνε και πιο γλυκά γίνονται.
Σε ευχαριστω, εχεις δικιο για φαγωμα ειναι! 😛

Πολυ ομορφα. 5 ειναι :) και καλοταισμενα 😉
Ναι Αριαδνη μου, η αληθεια ειναι πως τα προσεχουν οι γονεις. Παντως τρωνε αυγο και δεν προτιμουν την αυγοτροφη. Αντε να τα δω στο κλαρι να ησυχασω. Αντε και το δικο σου μικρο να το δουμε στο κλαρι🙄
 
Back
Top