Γενικά Τα νέα μας

Τέλεια είναι! Και με ταλέντο στην εσωτερική διακόσμηση!:D🙂

Ντεκορατέρ και ντεκορατρις ( και ντεκορατέσσερις καμμιά φορά) Στεφη μου! Τι να λέμε τώρα! 😛
 
Ειναι πανεμορφα μωρε😛πολυ ωραια χρωματα εχουν. 🙂

Μα ποσο ομορφα ειναι!
Να τα χαιρεσαι φιλε μου :)

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Και σεις να χαίρεστε τα κουκλάκια σας!

Και τώρα θαυμάστε την μαντάμ ντέ μπομπαντούρ, που μακιγιαρίστηκε με το καρβουνάκι η ψωνάρα!👎😛 Κάθε φορά τα ίδια μου κάνει!


image.webp

image.webp
 
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Και σεις να χαίρεστε τα κουκλάκια σας!

Και τώρα θαυμάστε την μαντάμ ντέ μπομπαντούρ, που μακιγιαρίστηκε με το καρβουνάκι η ψωνάρα!👎😛 Κάθε φορά τα ίδια μου κάνει!


View attachment 44555

View attachment 44556
😀 τρομερη!
Κυρια με τα ολα της ομως!
Ε με τετοιο κουκλο αντρα πρεπει να προσεχει τον εαυτο της 😛
 
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Και σεις να χαίρεστε τα κουκλάκια σας!

Και τώρα θαυμάστε την μαντάμ ντέ μπομπαντούρ, που μακιγιαρίστηκε με το καρβουνάκι η ψωνάρα!👎😛 Κάθε φορά τα ίδια μου κάνει!


View attachment 44555

View attachment 44556
Αχ είναι κούκλα! Μα τί κοκέτα! Σωστή κυρία! 🙂
 
Ν - Μωρό μου απόψε θα βγούμε!
image.webp


Χ - Αλήθεια; Ε, να βαφτώ τότε!
image.webp

image.webp

Χ- Και λίγες ασκήσεις "νυχτερίδας" για να είμαι φιτ!
image.webp

Ν- Μωρό μου πρόσεχε, θα πέσεις! Κάτσε να σε πιάσω απ την ουρά!
image.webp

Χ- Είμαι έτοιμη!
image.webp

Χ- Ποιός π@π@ρ@ς μου πήρε την μπανιέρα;
image.webp
 
Χα χα βρε Νίκο!
Αυτή η τσούπρα για να χώνεται έτσι μέσα στο κάρβουνο, μάλλον δεν φιλοδοξεί να βαφτεί Κλεοπάτρα αλλά πιθανόν είναι η ένοχη για τα σκωροφαγωμένα κάγκελα.
Πάρε να έχεις και ζεόλιθο διαθέσιμο σε μπωλάκι στο κλουβί. Η μικρότερη συσκευασία κάνει 4.50 ευρώ. Κρατάει πολύ και είναι θαυματουργός στην αποτοξίνωση.
 
Χα χα βρε Νίκο!
Αυτή η τσούπρα για να χώνεται έτσι μέσα στο κάρβουνο, μάλλον δεν φιλοδοξεί να βαφτεί Κλεοπάτρα αλλά πιθανόν είναι η ένοχη για τα σκωροφαγωμένα κάγκελα.
Πάρε να έχεις και ζεόλιθο διαθέσιμο σε μπωλάκι στο κλουβί. Η μικρότερη συσκευασία κάνει 4.50 ευρώ. Κρατάει πολύ και είναι θαυματουργός στην αποτοξίνωση.

Όχι πιθανόν, σίγουρα Μαρία μου! Από μικρή είχε αυτές τις "καλλιτεχνικές" ανησυχίες! Αυτή έχει αναλάβει την "διακόσμηση" του κλουβιού! Δεν τις αρέσουν οι γωνίες φαίνεται!meh,! Ο άλλος δεν ασχολείται σχεδόν καθόλου με τα κάγκελα. Πάντως δεν την βλέπω να το τρώει, απλά της αρέςει να χώνεται μέσα (Βλέπε φωτό) και να το σκορπάει! Ο μικρός που και που τσιμπάει κανα κομματάκι, αλλά δεν χώνεται έτσι! Πάντως από βδομάδα θα τους πάρω και ζεόλιθο! Υποψιάζεσαι κάτι και τον προτείνεις;
 
Υποψιάζεσαι κάτι και τον προτείνεις;
Υποψιάζομαι... ε στο είπα :)
Οι παπαγάλοι που δαγκώνουν πράγματα, όλο και κάποια τοξικοσούλα υφίστανται. Ο ζεόλιθος είναι θαυματουργός, έτυχε και τον χρησιμοποίησα στον εαυτό μου σε φαρμακευτική αλλεργία :) (Αυτόν τον ίδιο των πουλιών),
 
Να σε πω την αλήθεια Μαρία μου, πίστευα ότι το κάνει από χούι👎 , γιατί όπως σου είπα το κάνει από την πρώτη μέρα που την πήρα! Παρ όλα αυτά, θα τους βάλω ζεόλιθο, άλλωστε καλό θα κάνει, κακό δεν θα κάνει! 👍 Σε Πέτ τον βρίσκω;
 
Back
Top