Γενικά Τα νέα μας

Αντίδια Μεγάρων τρώνε τα πουλάκια μου; :)

Δεν ξέρω αν ήταν Μεγάρων Μαρία μου, πάντως το τάραξαν👍D! Και που να δεις πως κάνουν για ρόκα! Τρελαίνονται! (Εμένα πάντως δεν μου αρέσει, σαν ντεπόν είναι:D!)
 
Χα χα την ρόκα δεν την τρώμε μόνη της γιατί είναι έντονη.

Μπα, ούτε στην ρόκα μαρούλι την μπορώ! Τα παπαγάλια πάλι δεν πτοούνται! Γκουρμεδιάρικα πουλιά:D! Είχαν και στο χωριό τους φαίνεται:D!
 
... Μετά το μπάνιο και με νέο πανκ μαλλί... 😀
rsz_20161106_135548.webp
( βασικά τώρα που το βλέπω σαν του Καραμανλή τα φρύδια είναι!😱😛)!

Χ- Τα αυτιά σου τα καθάρισες ρε μπίχλη; Για να δω!
rsz_20161106_135709.webp

Χ- Θα σε κάνω μια πιπιλιά στο λαιμό, για να ξέρουν ότι είσαι δικός μου!
rsz_20161106_135802.webp
 
... Και ένα σύντομο γούτσου-γούτσου (στα χρόνια μου χαμούρεμα το λέγαμε) το οποίο μόλις έκλεισα την κάμερα, μετά από ένα λεπτό εξελίχθηκε σε βάτεμα🙄! Για ένα μόνο λεπτό έχασα την ευκαιρία να γυρίσω τσο... Ταινία με σκηνές σεξ, ακατάλληλη για ανηλίκους κάτω των 18☹:D! Μέχρι να πάρω χαμπάρι τι γίνεται, να ξανανοίξω την κάμερα, έκαναν τσιγάρο!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.


Υ. Γ Μαράκι, τα αντίδια ήταν Βασιλικών τελικά!👍
 
Εδώ και μερικές μέρες, από το Σάββατο συγκεκριμένα, η Χαρούλα αναπαύεται μέσα στην θήκη της μπανιέρας! Και μπορώ να πω ότι κάθεται αρκετή ώρα εκεί! Τώρα ή που την βολεύει το πλάτωμα που είναι από κάτω, ή έχει αρχίσει να ψάχνεται για καμμιά γέννα!
 
Εδώ και μερικές μέρες, από το Σάββατο συγκεκριμένα, η Χαρούλα αναπαύεται μέσα στην θήκη της μπανιέρας! Και μπορώ να πω ότι κάθεται αρκετή ώρα εκεί! Τώρα ή που την βολεύει το πλάτωμα που είναι από κάτω, ή έχει αρχίσει να ψάχνεται για καμμιά γέννα!
η θηλυκια που ειχα παλια της αρεζε να πηγαινει στο εξτρα στρογγυλο κουπακι που ειχα(όταν ηταν αδειο)! στρογγυλοκαθοταν εκει αλλα δεν αφηνε και τον Φωτη να την πλησιασει!
 
Λες να εχουμε ευχαριστα νεα; :D
Να τους βαλεις φωλια!

Μπα δεν παίζει το σενάριο Ηλέκτρα μου! Μου έχει ξεκαθαριστεί ότι άλλο πουλί δεν μπαίνει στο σπίτι! Ούτε σε μορφή αυγού! 😀 Εκτός βέβαια αν στην θέα ενός αυγού αλλάξουν τα δεδομένα!
 
Back
Top