Γενικά Τα νέα μας

Θα δω σ αυτό που έχω κοντά μου, αλλιώς θα κατέβω κέντρο! Εκεί θα έχει σίγουρα, είναι πολυκατάστημα!
Υ. Γ Δεν φαντάζομαι να "βάφει" και ο ζεόλιθος😱; Θα γίνει τρικολορε μετά η κοπελιά! Σαν την Άννα Καλουτά ένα πράγμα 😛
 
😀 πολυ διασκεδασα τον διαλογο 😛
Ειναι τρομερες φατσες!
Το κλουβι ποσο λες να αντεχει; :D
Γιατι μαλλον η μικρη πριζει τον συζυγο για.. Μετακομιση 😛
 
😀 πολυ διασκεδασα τον διαλογο 😛
Ειναι τρομερες φατσες!
Το κλουβι ποσο λες να αντεχει; :D
Γιατι μαλλον η μικρη πριζει τον συζυγο για.. Μετακομιση 😛

Και γω κάτι τέτοιο κρυφάκουσα να λένε Ηλέκτρα μου:D, κι αν σου πω ότι μόλις έβλεπα για αλουμίνοδοκούς και αλουμινόβέργες για να τους φτιάξω ένα, αλλά ξεφεύγουν οι τιμές! Πάντως μου καρφώθηκε η ιδέα🙄! Στο μέλλον κάτι θα γίνει! 😉 Τώρα για το πόσο θα κρατήσει αυτό, άγνωσται αι βουλαί της Χαρούλας! 😛
 
Αγναντεύοντας το ηλιοβασίλεμα ( τα πουλιά αχνοφαίνονται! 😛🙄!

Ν- Μωρό μου, πάλι στα καλύτερα σ ' έφερα!
Χ -Ποιά καλύτερα ρε τσίπη, Σαντορίνη θέλω να με πας!
rsz_120160920_191732.webp

Χ- Εσύ τι κοιτάς ρε;
rsz_120160920_191923.webp

Ν-Γυναίκες, που να βγάλεις άκρη!
rsz_20160920_192010.webp

ΥΓ Ποιότητα φωτογραφιών φουλ χάι ντεφινίσιον 😛
 
... Και επειδή ο τολμών αμοιφθήσεται... Ο Νικολάκης την τσίμπησε την λιχουδιά του! 😛 Τίποτα το ιδιαίτερο, η τροφή τους είναι αλλά κάτι είναι και αυτό!
rsz_20160928_173912.webp
rsz_20160928_173928.webp

Η δε Χαρούλα, αρκέστηκε στο να μας επιδείξει για μια ακόμη φορά το γυμνασμένο, λαστιχένιο κορμί της🙄😎!meh😛, και αφού τεντώθηκε ως εκεί που δεν πάει, πήρε και αυτή το μεζεδάκι της!
rsz_20160928_174036.webp

Υ. Γ 1 Ο Νικόλας έχει 2 πόδια, και όχι 1 όπως φαίνεται στην φωτό! 😛
Υ. Γ 2 Το κάθισμα της Χαρούλας είναι το χαρακτηριστικό κάθισμα των θηλυκών ΜΠΑΤΖΙ👍!

Όποιος έχει το όνομα έχει και την χάρη! 😛 Η Χαρούλα με τα μαλλιά της Χαράς και ο Νικόλας με τα μούσια μου! Μόνο η κοτσίδα μου λείπει να του κοτσάρω, αλλά δεν την έχω φωτό!meh☹! στο μέλλον ίσως!
Χωρίς τίτλο.webp
😛
 
😀 οι περιγραφες απιστευτες και τα φιλαρακια μας επισης😛 Κοιτα να δεις η Χαρουλα είναι σαν τον Μαικλ και ειδα σε πετ σοπ ενα μπαντζι που με τραβηξε και κρατηθηκα να μην το παρω σε εμφανησει του Νικολακου σου:D
(ανοιξε καινουριο πετ σοπ στην γειτονια με τιμη γνωριμιας 20ευρω παπαγαλακι και κλουβι του, και εχει κλουβια ωραια, Παλι καλα που την Παρασκευη μετακομιζουμε...😛)
 
😀 οι περιγραφες απιστευτες και τα φιλαρακια μας επισης😛 Κοιτα να δεις η Χαρουλα είναι σαν τον Μαικλ και ειδα σε πετ σοπ ενα μπαντζι που με τραβηξε και κρατηθηκα να μην το παρω σε εμφανησει του Νικολακου σου:D
(ανοιξε καινουριο πετ σοπ στην γειτονια με τιμη γνωριμιας 20ευρω παπαγαλακι και κλουβι του, και εχει κλουβια ωραια, Παλι καλα που την Παρασκευη μετακομιζουμε...😛)

Το ίδιο ζευγάρι δηλ αλλά ανάποδα 😉! Εντάξει ο δικός σου είναι σε άλλη φάση και έχει άλλη σχέση και δέσιμο μαζί σου! Δεν το σκέφτεσαι να του πάρεις παρέα, ε; να μυηθεί στα μυστικά του έρωτα 😉; Πάντως μην νομίζεις, δεν αλλάζουν εύκολα τα χούγια τους, δεν θα αλλάξει και πολύ (ως καθόλου) συμπεριφορά ο αρχηγός αν του πάρεις ταίρι! Όσο αναφορά την συμπεριφορά του προς εσένα εννοώ! Είδες ο δικός μου που δεν τόσο ήμερος όσο ο Μαϊκλ και πάλι έρχεται! Και σκέψου τι κουκλιά θα βγάλουν αν ζευγαρώσουν! Και η τιμή εξεφτελιστικά χαμηλή! Άντε προλαβαίνεις ως την Παρασκευή 👍!
 
Μπα οχι, θα ζηλευω πολυ😛 και ασε που θα νιωθω ασχημα αν στο ένα δινω περισσοτερη σημασια απο οτι στο αλλο και αν παρω θα το παρω σαν παρεα για το Μαικλ δηλαδη το αγορακι μου ειναι ο Μαικλ και το αλλο απλα θα ειναι η παρεα του (οσον αφορα το δικο μου συναισθηματικο δεσιμο) και το θεωρω αδικο για το αλλο παπαγαλακι.
Οποιος καταλαβε καταλαβε:D
 
Ο έχων αγάπη και υπομονή.

Όντως Γιάννη! Στην πρώτη περίπτωση ( ο τολμών), οφελημένος βγαίνει ο μικρός που το τσιμπάει το δωράκι του και ίσως ίσως στο μέλλον, αν συνεχίσει έτσι, να κερδίσει και καμμιά βολτούλα έξω αν το επιτρέψουν οι συνθήκες βέβαια, αφού θα είναι πιο εύκολο να τον μαντρώσω δελεάζοντας τον! Στη άλλη περίπτωση ( του αγαπών και υπομένων ) κερδίζω και εγώ την ικανοποίηση ότι με εμπιστεύεται! Βέβαια μην νομίζεις, και την άλλη την γαϊδούρα δεν την αφήνω έτσι! Ξέρω ότι κι αυτή με τον τρόπο της με εμπιστεύεται. Πάντως η άτιμη έχει μουλαρώσει και σαν είπε δεν ανεβαίνω, δεν... Είχα την ελπίδα ότι βλέποντας το άλλον θα ζηλέψει και θα ανέβει αλλά μπα!☹🙄!
 
. Είχα την ελπίδα ότι βλέποντας το άλλον θα ζηλέψει και θα ανέβει αλλά μπα!☹🙄!
Την επόμενη φορά Νίκο ίσως να ακολουθήσει. Συνήθως μιμείται το ένα το άλλο, όταν είναι δύο. Υπομονή...
 
Δεν θα μπορούσες να είχες δύο παιδιά δηλαδή; :)
Στις αρχες τουλαχιστον οχι και γι αυτο θα ενιωθα ασχημα. Και επειδη δενομαι υπερβολικα με τα κατοικιδια μου γι αυτο κ εχω ένα μονο... και κατσαριδα να χα για κατοικιδιο βασιλισσα θα την ειχα😛 και εννοειται οταν φτασει η ωρα του Μαικλ να με αποχεραιτησει... Δεν νομιζω να παρω αλλο. Απ οταν εχασα το παιζακι μου τον Αλεκο εχω φιλοξενησει 2 σκυλακια απο 3-4 εβδομαδες και ναι τα φροντιζα τα εκπαιδευα αλλα κανενα συναισθημα και οταν αρχιζαν να δενονται μαζι μου ηθελα να φυγουν και ευτυχως πανω στην ωρα υιοθετουνταν:D
Οταν πηρα τον Μαικλ ειπα, σιγα ενα παπαγαλακι ειναι... Εμ δε!
 
Μπα οχι, θα ζηλευω πολυ😛 και ασε που θα νιωθω ασχημα αν στο ένα δινω περισσοτερη σημασια απο οτι στο αλλο και αν παρω θα το παρω σαν παρεα για το Μαικλ δηλαδη το αγορακι μου ειναι ο Μαικλ και το αλλο απλα θα ειναι η παρεα του (οσον αφορα το δικο μου συναισθηματικο δεσιμο) και το θεωρω αδικο για το αλλο παπαγαλακι.
Οποιος καταλαβε καταλαβε:D

Πω πω, κλαςςική ελληνίδα πεθερά! 😛 Εννοείται οτι δεν θέλω να σε επιρρεάσω, αλλά πιστεύω πως θα το αγαπήσεις εξίσου και το άλλο! Δες την περίπτωση της Σίσση με τον Μάριο, και την αγάπη που έδωσε στην Λίντα! Και σκέψου λέει να βγει η κοπελιά ίδια ο Μάικλ , ε ρε γλέντια! Αν πάντως αποφασίσεις να παντρέψεις τον Μάικλ, εγώ κουμπάρος! 👍p😉,

Την επόμενη φορά Νίκο ίσως να ακολουθήσει. Συνήθως μιμείται το ένα το άλλο, όταν είναι δύο. Υπομονή...

Από το στόμα σου και στης Χαράς τ αυτί Παναγιώτα μου αλλά δεν το βλέπω. Είναι απίστευτα πεισματάρικο πουλί, να φανταστείς ο μικρός ανεβαίνει στην κούνια από την πρώτη μέρα που μπήκε στο κλουβί, η κυρία ενώ τον βλέπει τόσο καιρό και φαίνεται ότι ζηλεύει και θέλει, δεν ανεβαίνει! Πάντως για να πω την αλήθεια άςχετα αν το σχολιάζω, πραγματικά δεν με πειράζει που δεν ανεβαίνει, μ αρέσει αυτή η αυτοςυγκράτηςη της! Ίσως ισχύει αυτό που λένε εκεί που σε φτύνουν εκεί κολλάς! 😉😛,!
 
Τι φοβερα που ειναι!
Ελπιζω οι επομενες φωτο να ειναι εκτος κλουβιου πανω σου.
Βεβαια αν το δεις και αργει τοτε συνεχισε να μας βαζεις ακομα και μεσα στο κλουβι 😀.
Σημασια εχει που τα θαυμαζουμε :D
 
... Και το αντίδι το τσακίζουμε! Εντωμεταξύ φαίνεται ποιός είναι είναι ο δοκιμαστής, και ποιός φοβάται ποιόν!:D.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top