Γενικά Τη σμαραγδένια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κουκλα η Εσμεραλδα και πονηροφατσα, προσπαθει μαλλον να κλεψει το φαγακι του μικρουλη.
Ο Σαχαμπ απο την αλλη ειναι ολα τα λεφτα στην πρωτη φωτο 😆
Δεν είναι ο Σαχαμπ, είναι ο νέος μας μπεμπουλης. Απίστευτο φατσονι 😁
Η Εσμεραλντα εννοείται πως προσπαθεί να κλέψει τροφή 😆
 
Αχ εχεις δικιο! Τωρα που το ειπες προσεξα το γκριζακι... Πραγματι φαινεται μεγαλο μουτρο!
Είναι ο πιο ζωηρός απ'ολους και πολύ πολύ άγριος 🙁
 
Το θέμα αφορά την Εσμεράλντα, αλλά την παράσταση την κλέβει ο μικρούλης! Πανέμορφο μωρό με πολύ ωραίο χρώμα! Καλότυχο να είναι Ζωή!
Σίσσυ μου, είναι πράγματι πάρα πολύ όμορφος 😍
Σε ευχαριστώ πολύ!
 
Καλησπέρα Ζωή!
Πιο πιθανό το βλέπω Ζαχαρία να φάτε κουφέτα από εμένα πάρα από τον μπόμπιρα 😁
[automerge]1559074866[/automerge]

Να δω και τον Σαχαμπ σοβαρό μπαμπά, να ταΐζει νεοσσούς και δεν θέλω τίποτα άλλο 😂
😀! Πραγματικά! Όλοι μας! Εγώ δεν μπορώ να το φανταστώ! 😅

Δεν ξέρω Ζωή. Το θεωρείς απαραίτητο; ως εξέλιξη εννοώ, σ΄ενδιαφέρουν αυγά-πουλιά και ότι αυτό συνεπάγεται;
Πολύ ορθός ο λογισμός και το ερώτημα της Σίσσυ! Είναι ένα μείζον ζήτημα το οποίο θα πρέπει να το αναλογιστείς. Φιλικά το λέω, μην παρεξηγηθώ. Δεν έχω πρόθεση να σε αποθαρρύνω!
[automerge]1564393534[/automerge]
Μας πήρε πάρα πολύ χρόνο αλλά επιτέλους καταφεραμε να φτάσουμε στο επιθυμητό για εμένα σημειο, δηλαδή να συνυπάρχουν αρμονικά εκτός κλουβιου. Ελπίζω να παραμείνουν έτσι. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία 😁
Πολλά μπράβο για αυτό που επέτυχες σε σύντομο χρονικό διάστημα! Τα πάνε περίφημα και έχουν αναπτύξει πολύ καλή σχέση! Χαίρομαι να τα βλέπω και να τα θαυμάζω! Και γέλασα με όλες τις φωτογραφίες και τις αφηγήσεις! Το ένα στιγμιότυπο καλύτερο από το άλλο! Σας εύχομαι ολόψυχα να συνεχίσετε έτσι αρμονικά και να περνάτε όμορφα μαζί! 🙂👏
 
Τελευταία επεξεργασία:
@zack27, Ευχαριστώ πολύ Ζαχαρία 🙂

@Καναρίνι4ever, Ευχαριστώ πολύ Αμβροσιε.
Χαίρομαι που επέστρεψες 🙂
Σε χάσαμε!

Εχασα επεισοδια; τι και πως;
Δύο εβδομάδες είναι μαζί μας ο μικρούλης Τάκη. Την πρώτη εβδομάδα ήταν μόνος του αλλά μου πήρε τα αυτιά αναζητώντας τα άλλα και αφού κάναμε τις απαραιτητες εξετάσεις σε ολα, τον μετεφερα στο ίδιο δωμάτιο. Έχουν τρελαθεί όλα από τη χαρά τους 😊
 
Δύο εβδομάδες είναι μαζί μας ο μικρούλης Τάκη. Την πρώτη εβδομάδα ήταν μόνος του αλλά μου πήρε τα αυτιά αναζητώντας τα άλλα και αφού κάναμε τις απαραιτητες εξετάσεις σε ολα, τον μετεφερα στο ίδιο δωμάτιο. Έχουν τρελαθεί όλα από τη χαρά τους 😊
Χαρας το κουραγιο σου 😛
 
Χαρας το κουραγιο σου 😛
Χαίρομαι τόσο πολύ που είναι όλα τους τόσο ευτυχισμένα. Πηγαίνουν με τη σειρά και τον φιλάνε 😍
Άσε που σκέφτομαι να δώσω τον Σαχαμπ για υιοθεσία και να μείνω πάλι με δύο 😁
 
Γιατι τον καυμενο; Ενταξει ειναι νευροσπαστο σαν την δικια μου αλλα οταν κ μενα μου περνα απο το μυαλο μου ερχονται τυψεις 🙄
😱 Πλάκα κάνω, παροτι τον απειλω συνεχεια 😁
Δεν αντέχω χωρίς την γκρίνια του και είναι ο μόνος από τα τρία που δεν αντέχει μακριά μου. Αλλά έστω ότι είμαστε και οι δύο άνετοι, ποιος θα τον πάρει; 😂
 
O μικρός μπέμπης κλέβει την παράσταση στο θρεντ της Εσμεραλδας. Η απορία του στην πρώτη φωτογραφία είναι μια γλύκα σκέτη. Είναι υπέροχα και τυχερά που είναι μαζί σου Ζωή. Να περνάτε τέλεια!
 
O μικρός μπέμπης κλέβει την παράσταση στο θρεντ της Εσμεραλδας. Η απορία του στην πρώτη φωτογραφία είναι μια γλύκα σκέτη. Είναι υπέροχα και τυχερά που είναι μαζί σου Ζωή. Να περνάτε τέλεια!
Ευχαριστώ πολύ κύριε Διονύση 😀
Την ίδια πόζα παίρνει όποτε σηκώνω το κινητό για να βγάλω φωτογραφία 😂
 
Ευχαριστώ πολύ κύριε Διονύση 😀
Την ίδια πόζα παίρνει όποτε σηκώνω το κινητό για να βγάλω φωτογραφία 😂
Τυχερή. Οχι όπως ενα πρασινο τερας που ξερω που οποτε δει φωτογραφική σηκωνει ολα τα πουπουλα και απειλει θεους και δαίμονες.
 
Back
Top