Γενικά Τη σμαραγδένια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
... Είσαι σίγουρος Διονύση ότι δεν μπορείς να το δεις;
Το έχεις δοκιμάσει;
Σε ρωτάω γιατί άλλοι λένε πως ακόμα και αν δεν έχεις φβ μπορείς να δεις κάποιο βίντεο από κει...
Πήγα εχθες και δεν το εβλεπα, μου ζήταγε να συνδεθώ. Τελικα ζήτησα απο ενα φιλο να το δουμε απ' το δικο του και το ειδα :)
 
Ειναι σκετες γλυκες! Καθε φορα που τα βλεπω μαζι μπενω στην διαδικασια να σκεφτω πως πρεπει να παρω παρεα και στον δικο μου.
Ειναι τρελα η σχεση και τα καμωματα τους
 
Ειναι σκετες γλυκες! Καθε φορα που τα βλεπω μαζι μπενω στην διαδικασια να σκεφτω πως πρεπει να παρω παρεα και στον δικο μου.
Ειναι τρελα η σχεση και τα καμωματα τους
Κάποια στιγμή θα παρεις, νομίζω πως δεν γίνεται διαφορετικά 😉
[automerge]1562997026[/automerge]
Ξεφτέρι το μικρό μπιζέλι! 😁👍
Οφείλω να ομολογησω, Ανέστη, ότι είναι πολύ πιο έξυπνη και ικανή από τον ποντικομικρουλη μου 😀
 
Πολύ σημαντικό η όξυνση του μυαλού τους!
Πρόκειται για πανέξυπνα πουλιά τα οποία μέσα στα κλουβιά και με την άφθονη παροχή τροφής, έχουν πραγματικά την ανάγκη να ''δουλέψει'' το μυαλό τους. Μπράβο!

είναι πολύ πιο έξυπνη και ικανή από τον ποντικομικρουλη μου 😀
Πρόκειται για θηλυκό, Ζωή μου! 😛😁
 
Πολύ σημαντικό η όξυνση του μυαλού τους!
Πρόκειται για πανέξυπνα πουλιά τα οποία μέσα στα κλουβιά και με την άφθονη παροχή τροφής, έχουν πραγματικά την ανάγκη να ''δουλέψει'' το μυαλό τους. Μπράβο!


Πρόκειται για θηλυκό, Ζωή μου! 😛😁
Όπως τα λες! Πρόκειται για γνήσιο θηλυκό. Έξυπνη, ανεξάρτητη, ικανη, ατρόμητη, δραστήρια, δεν κουράζεται ποτέ. Ειλικρινά οι ικανότητες της μικρής με έχουν εντυπωσιάσει. Αντιθέτως ο Σαχαμπ σκετος χαλβας 😂
 
Εεεππ οχι πολλα πολλα για τον Σαχαμπ! Εχει κ αυτος τους θαυμαστές του!
Το πιο "χαϊδευτικό" που βρήκα ήταν το 'χαλβας' 😂
Απίστευτος τσαμπουκας αλλά μόνο σε εμένα. Μόλις όμως η Εσμεραλντα τον πλησιάσει τρέχει και κρύβεται κάτω από τα μαλλιά μου 😂
Και φυσικά το κυριότερο προτέρημά του είναι ότι μιλάει. Εχθές όλη την ημέρα με έλεγε "τουρκοπουλι". Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος του τα μαθαίνει αυτά 🤔😂
 
Ιεεεεεεεεεεεεεεεεπ χαλβάς ο ατρόμητος αρχηγός του κοπαδιού; Απλά, σκέφτεται ρε παιδί μου έχει προβλήματα να λύσει και δεν μπορεί να ασχολείται με μικρά πράγματα.
 
Ιεεεεεεεεεεεεεεεεπ χαλβάς ο ατρόμητος αρχηγός του κοπαδιού; Απλά, σκέφτεται ρε παιδί μου έχει προβλήματα να λύσει και δεν μπορεί να ασχολείται με μικρά πράγματα.
Ναι, σωστά. Είναι και πανέξυπνος, το ξέχασα 😂
 
όλη την ημέρα με έλεγε "τουρκοπουλι". Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος του τα μαθαίνει αυτά 🤔😂
Ηχογράφησε τον, σε παρακαλώ... 😂
 
Back
Top