Γενικά Τη σμαραγδένια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εντάξει Ζωή! Δεν έχω λόγια για τα μικρά αστεράκια σου! Με εσένα μαμά είμαι σίγουρη ότι θα την φάει κ την πιπεριά κ ότι της είναι απαραίτητο ✌️
Έφαγε 😁
Θα ανεβάσω ντοκουμέντα 😊
 
μπράβο το κορίτσι! 🥰
και χρόνια της πολλά!💕💞💕 να την χαίρεσαι!🌹💐🌷
(γιορτάζουν οι Σμαράγδες, οι Σμαραγδένιες κλπ σήμερα🙂)
Δεν το ήξερα 😋
Ευχαριστούμε πολύ 💘💘
 
μπράβο το κορίτσι! 🥰
και χρόνια της πολλά!💕💞💕 να την χαίρεσαι!🌹💐🌷
(γιορτάζουν οι Σμαράγδες, οι Σμαραγδένιες κλπ σήμερα🙂)
Ωωω! Να την χαίρεσαι κ πάλι! Ορίστε σου κάνε εκείνη δώρο ΕΦΑΓΕ! 😀
 
Φτου φτου σκόρδα (την άλλη φορα😂) μην την ματιάσω! Φαίνεται πως δεν την άρεσε το χρώμα! Χάχα! Τώρα που πήρε φορά... Ποίος την πιάνει!
Ελπίζω μόνο να μην χρειάζεται κάθε φορά να φτιάχνω ένα παιχνίδι για να φάει 🙄
Αύριο το μενού έχει άνηθο. Για να δούμε 😊
 
Ζωή το κλέβω, θα το φτιάξω κ εγώ μπας κ το φάνε κ τα δικά μου... Ο Ορφέας δεν δοκιμάζει εύκολα αν δεν το φάω εγώ και τα τερατακια μου ότι τους δίνω το πετάνε επιδεικτικά κατω... Τι στο καλό βάζει πάλι;να μας ξεκανει θέλει! Ριξτο κάτω γρήγορα... 🤣
 
Ζωή το κλέβω, θα το φτιάξω κ εγώ μπας κ το φάνε κ τα δικά μου... Ο Ορφέας δεν δοκιμάζει εύκολα αν δεν το φάω εγώ και τα τερατακια μου ότι τους δίνω το πετάνε επιδεικτικά κατω... Τι στο καλό βάζει πάλι;να μας ξεκανει θέλει! Ριξτο κάτω γρήγορα... 🤣
Δεν έπιασε από την πρώτη φορά. Η περιέργεια όμως την έκανε να το πλησιάσει. Την τέταρτη φορά που έβαλα έφαγε. Σήμερα στις άκρες είχα στο ένα σχοινακι μπρόκολο και στο άλλο άνηθο. Ξετρελαθηκε. Ασχοληθηκε πάνω από μια ώρα και έφαγε απ'ολα.
 
Back
Top