Γενικά Τη σμαραγδένια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Δεν φοβάται πια αλλά δεν είναι όπως πριν. Μετά το διάλειμμα αρχίσαμε πάλι τη Δευτέρα. Άρχισε να τρώει από το χέρι μου, συνήθως από την πατηθρα. Ανεβαίνει στο χέρι μου τσιμπάει και κατεβαίνει να φάει στην πατηθρα. Σήμερα πρώτη φορά κάθισε αρκετή ώρα στο χέρι μου και έφαγε αλλά δεν ξέρω αν έτυχε και από αύριο θα πάμε πάλι πίσω. Έτσι κι αλλιώς δεν νιώθει στο χέρι μου ασφαλής όπως πριν, το καταλαβαίνω.
Δεν το πιστεύω αυτό Ζωή μου.. Αφού έκανε τόσο σύντομα την αρχή...
 
Και σήμερα καλά τα πήγαμε 💗
Μπράβο Ζωή! Αυτό είναι πολύ ενθαρρυντικό και αισιόδοξο! Θα βρείτε σύντομα τις ισορροπίες σας και θα εξομαλυνθούν οι σχέσεις σας! Καλή συνέχεια, απτόητη! 😉:)
 
Μπράβο Ζωή! Αυτό είναι πολύ ενθαρρυντικό και αισιόδοξο! Θα βρείτε σύντομα τις ισορροπίες σας και θα εξομαλυνθούν οι σχέσεις σας! Καλή συνέχεια, απτόητη! 😉:)
Σε ευχαριστώ πολύ 🙂
 
Επιτέλους, είμαστε και πάλι αγαπημένες όπως πριν ❤️️️️️

IMG_20190418_155452_3_2_747x800.webp

Βοήθησε πολύ βέβαια και το μπρόκολο που αντικατέστησε το κεχρί και αποκατέστησε τις σχέσεις μας 💞
 
Μπράβο Ζωή! Επιτέλους η σχέση σας επανήλθε και η μικρή σου έδειξε εμπιστοσύνη! Έκανες ότι μπορούσες και πήρες τελικά την ανταμοιβή σου 😉
Εεε, βοήθησε και το μπρόκολο! Μην λέμε και ότι θέλουμε! 😀😁
 
Δεν νομίζω πως είχε κανείς αμφιβολία ότι θα ξαναγίνονταν όλα όπως πριν
Εγώ είχα Ανέστη. Με είχε τρομάξει πολύ η συμπεριφορά της αλλά ευτυχως εδώ και αρκετές μέρες όλα είναι όπως πριν.

Εεε, βοήθησε και το μπρόκολο! Μην λέμε και ότι θέλουμε!
Όχι απλά βοήθησε αλλά έλυσε οριστικά το πρόβλημα. Με το κεχρί ακόμη θα προσπαθούσα. Ελπίζω να συνεχίσω να βρισκω στην αγορά μέχρι να κάνει τα πρώτα της βήματα εκτός κλουβιου 🙂
[automerge]1555604004[/automerge]
😘
 
Κούκλα η δεσποινίδα σου και το πράσινο φτέρωμα της κάνει ασορτί με τον σωτήρα-μπρόκολο! Χάρηκα πολύ που αποκαταστάθηκαν οι σχέσεις σας! Πολλά μπράβο! Εύγε! Ήμασταν σίγουροι ότι αυτό θα συνέβαινε! Να είστε πάντα αγαπημένες και "δεμένες" και να χαίρεσαι την καθημερινότητα σου μαζί της! Όλα καλά θα συνεχιστούν! 😉🙂👏
 
Κούκλα η δεσποινίδα σου και το πράσινο φτέρωμα της κάνει ασορτί με τον σωτήρα-μπρόκολο! Χάρηκα πολύ που αποκαταστάθηκαν οι σχέσεις σας! Πολλά μπράβο! Εύγε! Ήμασταν σίγουροι ότι αυτό θα συνέβαινε! Να είστε πάντα αγαπημένες και "δεμένες" και να χαίρεσαι την καθημερινότητα σου μαζί της! Όλα καλά θα συνεχιστούν! 😉🙂👏
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια Αμβροσιε. 😊


Ξεπέρασε το σταριλίκι για ένα κομμάτι μπρόκολο :)
Έτσι φαίνεται 😋
 
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια Αμβροσιε. 😊
Μην με ευχαριστείς, αλίμονο, δεν κάνει τίποτα! Η αλήθεια πρέπει να υπογραμμίζεται! Άδικα ανησυχούσες και απογοητευόσουν. 😉😎👍
 
Εγώ είχα Ανέστη. Με είχε τρομάξει πολύ η συμπεριφορά της αλλά ευτυχως εδώ και αρκετές μέρες όλα είναι όπως πριν.


Όχι απλά βοήθησε αλλά έλυσε οριστικά το πρόβλημα. Με το κεχρί ακόμη θα προσπαθούσα. Ελπίζω να συνεχίσω να βρισκω στην αγορά μέχρι να κάνει τα πρώτα της βήματα εκτός κλουβιου 🙂
[automerge]1555604004[/automerge]

😘
Εισαι μια τελεια παπαγαλομαμα 😛
 
Back
Top